K-1 Ağır Sıklet Final Gecesi Bugün


k-1-world-grand-prix-2009-tournament-draw1.jpg
Bu gecede 3 maç kazanan şampiyon olacak...

Badr Hari - Ruslan Karaev

Remy Bonjaski - Errol Zimmerman

Semmy Schilt - Jerome Le Banner

Alistair Overem - Ewerton Teixeirave Gökhan Saki - Peter Aerts…Bu gecede 3 maç kazanan şampiyon olacak...Karşılaşmalar bu gece 23.30'da FOX'ta!

Dünyanın en büyük maçları bugün. Geçen yıl dünya üçüncüsü olan sporcumuz Gökhan Saki bu sene sakatlığı sebebiyle finallerde yer alamıyor. Ancak as kadrodan sakatlanan biri olursa onun yerine girebilecek. Aşağıdaki videolardan ilki K-1 açılış videosu, ikincisi ise geçen yılın olaylı final maçı.. Bu sene benim favorim Badr Hari..YouTube - K-1 WGP 2009 - Opening Video - Aug.11.2009YouTube - Badr Hari Vs Remy Bonjasky K1 WGP 2008 Final Match
 
Cevap: K-1 Ağır Sıklet Final Gecesi BugünRemy'e gösterecek bu sefer gününü umarım finalde tekrar karşılaşırlar!
 
Cevap: K-1 Ağır Sıklet Final Gecesi BugünGeçen sene Badr Hari dünya şampiyonluğuna tekme atmıştı. Bakalım bu sene ne yapacak. Gökhan Saki ile karşılaşmadığı her maçta Badr Hari'yi desteklerim.
 
Cevap: K-1 Ağır Sıklet Final Gecesi BugünKendimi bildim bileli K-1 ve K-1 Max'i takip ederim. Ağır siklette en saygı duyduğum dövüşçü Peter Aerts'tır; her ne kadar yaşı geçmiş de olsa.. Kendi zamanında ortalığı nasıl silip süpürdüğünü bilen bilir.K-1 Max'ta ise tabiki efsane Masato. Bırakmasına gerçekten üzüldüm; makine gibi dövüşürdü mübarek.. Yalnız bu yılın K-1 Max şampiyonu Giorgio Petrosyan'da baya sağlam adam.Bu geceki finalde ise tabiki Badr Hari'liyiz.. Fiziksel açıdan çok iyi ve çok yetenekli bir dövüşçü Badr Hari; ama mental açıdan biraz daha geliştirmesi gerek kendini. Bazen hırsının kurbanı oluyor, bazen de saçmalayıp çok gereksiz kontralar yiyor!Geçen seneki finalde de saçma sapan işler yaptı! Remy'de biraz çamura yattı.. Ama suç Hari'deydi. Neyse, kendisinin 2009 şampiyonu olmasını bekliyoruz. GO Hari..Hari'nin nasıl bir dövüşçü olacağı, Ruslan'a çektiği knock-out'tan belliydi zaten.YouTube - Badr Hari vs Ruslan Karaev (Knock Out)

Wladimir Klitschko ile David Haye de hayırlısıyla bir karşılaşsalardı..
 
Cevap: K-1 Ağır Sıklet Final Gecesi Bugünk-1-tournament_table.jpg
Bu tabloda mücadelelerin planı var. Buna göre Ruslan Karaev-Badr Hari maçının galibi ile Alistair Oveerem-Ewerton Teixeira maçının galibi karşılaşacak. Yani bir sürpriz olmazsa yarı finalde Badr Hari-Alistair Oveerem karşılaşması izleyeceğiz. Zaten bu ikili, turnuvanın basın toplantısında sözlü atışma yaşadılar. Badr Hari'nin knockout olduğu karşılaşmanın rövanşı olacak bu maç.

Diğer tarafta ise Remy Bonjasky büyük ihtimalle yine finale kadar yükselecektir. Zira Semmy Schilt, Badr Hari karşısında aldığı inanılmaz mağlubiyetle karizmasını yitirmiştir. Yani bu gecenin sonunda geçen yılki final maçının rövanşını izlyebiliriz. Bir Badr-Remy finali olması kuvvetle muhtemel..
 
Cevap: K-1 Ağır Sıklet Final Gecesi BugünBadr hari nin Karaev i yenip,Oveereem den rövanşı alması lazım.
 
Cevap: K-1 Ağır Sıklet Final Gecesi BugünGeçen seneki finalde de saçma sapan işler yaptı! Remy'de biraz çamura yattı.. Ama suç Hari'deydi. Neyse, kendisinin 2009 şampiyonu olmasını bekliyoruz. GO Hari..Burda aslında saçma sapan hareketler yapmasına asıl sebep aşırı motivasyon ve bir an önce yere yıkma sevdası yüzünden.Normal şartlarda Hari bunu yapacak kadar küçülecek birisi değil.İstanbul'a gelip içtenlikle verdiği o cevaplardan sonra samimiyetine ve Türk halkına olan saygısı ve sevgisini gördükden sonra Hari'ci olmamak elde değil.
 
Cevap: K-1 Ağır Sıklet Final Gecesi BugünAslında o hareketi yapmasının asıl nedeni bir kaç dakika önce Remy'nin kendisini knockdown yapmasıydı. Yere düştüğü için çok sinirlendi ve gereğinden fazla hırs yapınca da yerdeki adama tekme atıp kırmızı kart gördü. Belki bir tur önce Remy'nin Gökhan'ı elemesine de çok kızmıştır.. Ama bu kez öyle bir saçmalık yapmaz, tecrübeli artık.. :D
 
Cevap: K-1 Ağır Sıklet Final Gecesi BugünVe an itibariyle fox ekranlarında başladı K-1 gecesi. Meraklıları kaçırmasın. Gökhan Saki-Peter Arts maçı var ilk önce..
 
Cevap: K-1 Ağır Sıklet Final Gecesi BugünNefesimi tutarak izledim maçı ama malesef kaybettik. Neyse Gökhan elendiğine göre kalan maçlarda Badr'ye tam destek..
 
Cevap: K-1 Ağır Sıklet Final Gecesi BugünBadr hari yendimi arkadaşlar? Kaçırdım izleyemedim ya. Bu arada A.Overeem Rijkaard a benzemiyor mu? :D
 
Cevap: K-1 Ağır Sıklet Final Gecesi BugünBadr Hari 1 dakika içinde bitirdi işi. Yarı finalde Alistar'la karşılaşacak. Semmy schilt de yendi rakibini. Şu ana kadarki tüm maçlar tahmin ettiğim gibi sonuçlandı. Bence Remy-Badr finali olacak, Badr şampiyon. Bu arada Overeem'e benzemesi için iki tane Rijkard'ı yanyana koymak lazım.. :D
 
Cevap: K-1 Ağır Sıklet Final Gecesi BugünEyvallah renkdaş :) Overeem den korkuyorum ya, en son maç yaptıklarında eze eze yenmişti Hari yi :eek: Rövanşı alır inşallah Badr.
 
Üst Alt