Kaan Ayhan 4 Milyon Euro! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kaan Ayhan 4 Milyon Euro!

Sözlesmesinde serbest kalma maddesi varmis. 4 milyon euro'ya herhangi bir kulüp alabilir, oyuncu ve menajerle anlasirsa tabiki.

Deger

Cesitli mevkilerde oynayabilen ve isini iyi yapan bir oyuncu

Yillardir rotasyon soruna cozum olabilecekken bizimkiler alamadi/almadi

Luyindama ve Marcao'yu zorlayacak bir yerli stopere ihtiyacimiz var. Semih geri donuyor ve umarim yeniden kiralayarak bir hata yapmayiz, Ahmet'i saymiyorum bile. Kaan icin 4m bu piyasa da makul.

defansif orta saha veya sağ beke daha uygun ama adam bayaa savunma merkezi olmuş niyeyse, emre akbabaya 4 veriyosak buna da verelim ses etmem yani

Bu arkadaşı beğenmiyorum sadece milli takımdaki maçlarını izledim ve bana pek güven vermedi

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Zamanında Koray' ı tercih etmiştik, yanlış hatırlamıyorsam Kaan' ı daha uygun fiyata alabilme imkanımız vardı ki yine hatalı tercih yapmışız o halde. Kaan' ın daha 'versatil' bir oyuncu olduğu biliniyordu zaten...

Fiziken güçlü, oyun dsiplinine sadık bir futbolcu. Defansif özelliği ağır basan bir bek, dirençli bir önlibero ve ihtiyaç duyulduğunda stoper mevkiinde sırıtmayacak; gelmeyi kabul ederse transfer edilmesini isteyeceğim bir futbolcu. Yalnız bize gelirse öncelikli olarak stoper mevkii için düşünülmez diye tahmin ediyorum...

(Postu atmadan önce kontrol ettim de; yeterince maçını izlememiş biri olarak fazlaca kanaat yürütmüşüm, affola!. Olsun, yanlışım varsa Almanya' da yaşayan arkadaşlarımız düzeltir bir zahmet:giggle:...)

Üst Alt