Kaan Ayhan, Galatasaray'da İddiası! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kaan Ayhan, Galatasaray'da İddiası!

işte yabancı sınırının mallığı bir kez daha ortaya çıkıyor.

avrupa'da oynayan adamı türkiye'ye getiriyoruz. türkiye'de anadolu kulübünde oynayan adamı da 3 büyüklere alıyoruz.

ya zaten bu adamlar oynuyordu ne değişti şimdi ?

şimdi bu sınırlamadan dolayı ozan tufan gibi taylan gibi adamlar avrupa'ya gitmek yerine daha iyi maaşlar türkiye'de kalmayı tercih edecekler.

işte yabancı sınırının mallığı bir kez daha ortaya çıkıyor.

avrupa'da oynayan adamı türkiye'ye getiriyoruz. türkiye'de anadolu kulübünde oynayan adamı da 3 büyüklere alıyoruz.

ya zaten bu adamlar oynuyordu ne değişti şimdi ?

şimdi bu sınırlamadan dolayı ozan tufan gibi taylan gibi adamlar avrupa'ya gitmek yerine daha iyi maaşlar türkiye'de kalmayı tercih edecekler.
Hatta bu oyuncularin gelişimi geriliyecek , milli takım daha kötü olacak.

Kaan Ayhan 'la ilgili şey konusunda seviniyorum şampiyonluk yolunda geride oynadığın oyunculardan ekstra skor katkısı alabilmek önemli mesela 2017/2018 sezonunda Maicon 'un 5 gol atması Mariano 'nun 2 gol 6 asist ile sezonu tamamlaması, ne bileyim bu sene Vida 'nın çıkıp 5 gol atması Rosier 'in 1 gol 7 asist ile sezonu tamamlaması filan şampiyonluk yolunda belirleyici faktörlerden biri oluyor

Mesela bu sene ligde forma şansı bulan tüm defans oyuncularımıza şöyle bir bakıyorum lig maçlarında. Sadece Donk bu konuda yüzümüzü güldürdü 2 gol 4 asist ile o da zaten 35 yaşında artık işin defans tarafından tamamen vazgeçmiş durumda. Geri kalan oyunculara bir bakıyorum da

Marcao 0 gol 0 asist
Luyindama 0 gol 1 asist
Saracchi 0 gol 2 asist
Ömer 0 gol 2 asist
Taşdemir 0 gol 1 asit
Yedlin 1 gol 1 asist
Omar 0 gol 0 asist
Linnes 0 gol 3 asist
Şener 0 gol 2 asist

Mesela Kaan Ayhan çıkıp senede 3-4 gol atıp yanında 1-2 tane de asist yapabilir mi ? doğru düzgün duran top kullanmayı becerebilen bir oyuncu ile neden olmasın bence Kaan 'ın en büyük özelliği bu zaten bir diğeri de her iki ayağını da kullanarak pas becerisi derim. Ki geride oynayan oyuncularımızdan alacağımız şu ekstra katkı şampiyonluk yolunda çok değerli olabilirdi

Bana kalırsa Kaan Ayhan ve Marcao ile üçlü defans düzeninde stoper olarak maksimum verimi alabiliriz. Bunların ortasındaki adam toparlanmış bir Luyindama olabilir mi ? bence yok edici rolünde muazzam olabilir çünkü Marcao 'yu Kaan'ı Luyindama gibi çok net bir kesiciyle birlikte kullanırsak istediğimiz geri hattı olabilir. Luyindama muazzam bir kesiciydi sakatlık yaşamadan önce hatta belki de son yıllarda bu ligde gördüğümüz en iyi kesiciydi

Muslera
Kaan-Luyindama-Marcao

Şöyle bir geri hattı güven veriyor açıkcası, zaten üçlü de oynayacak olsak beşli de oynayacak olsak dörtlü de oynayacak olsak beklerimiz rezalet durumda maalesef bek transferi aşırı önemli

Üst Alt