Kaan Ayhan, Sassuolo'da - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kaan Ayhan, Sassuolo'da

hayır bizim 23.500 puanımız var ve Karabağın 14.000 Puanı

Ben 2019a bakmisim.

UEFAnin kendi sayfasina göre bizim 23,5 onlarin 21 var gösteriyor. O rankinge bakarsak bizim önümüzde bir kac tane dandik takim var.

Biz mi alıcaz sandınız bizimkiler anca Anadolu çöplerini doldurur takıma
Ha Anadolu çöpü ha alman çöpü değişen bişey yok.

Pasta kesmeye YETER!
Milyonları çöplere vermeye YETER!
Avrupa'da rezil olmaya YETER!
Basın toplantısında Ağlamaya YETER!

ulan su adami kacirdiniz ya size nedenir bilemiyorum, türk milli takiminda yaptiklari ortada, oyuncu inanilmaz formda, okadar dil döktük kacirmayin alin diye, sonuc yine hüsran, birakin ya yönetimde scoutuda gitsinler artik, olmuyor bu sekilde. youtubdan topcumu izlenir bunlara kaldiysak hepimiz scoutuz.

Adamların tarla gibi stadı var Allah Aşkına, hatta Uefa Sıralamasında Karabağ takımının daha fazla puanı var bunlardan. Bunlar en fazla Alanya veya Sivas ile karşılaştırabiliriz
Önemli olan tarla gibi stadları olması değil oyuncunun buradan sıçrama yapabileceği seviye.
2 senedir bizde olan oyuncular ortada bir tane teklif gelmiyor çünkü rezalet bir oyun planımız var, hiçbir oyuncuyu parlatma şansımız yok. Saldım çayıra bireysel şov yapın sistemi ile geldiğine pişman olacağına gelmeyip seneye milana romaya transfer olma ihtimalini kovalamak kadar mantıklısı yok.
Senin takımın belhandanın yerini nasıl doldururum diye düşünürken adamlar ocakta gidip 4 milyon euroya chelsea alt yapısından oyuncu alıp direkt takıma koyuyor ve oynatıyor.

Az potansiyeli olan oyuncunun bu ülkeye gelmesi futbolu kafasında bitirdiğine işarettir.

Üst Alt