Kaan Ayhan Tamam, Sıra Sassuolo’da | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kaan Ayhan Tamam, Sıra Sassuolo’da

G.Saray, İtalya’da oynayan milli futbolcuyu kiralama yolunda büyük yol kat etti. Kaan’ın “Kulübümle anlaşırsanız benim için yeterli” diyerek Galatasaray’a gelmeye hazır olduğu belirtildi. Yönetim de şimdi Sassuolo’lu mevkidaşlarıyla anlaşmaya çalışacak.​

Yeni sezon öncesi Göztepe’den Alpaslan Öztürk ve Kasımpaşa’dan Aytaç Kara’yı kadrosuna katan Galatasaray A Milli Takım’ın başarılı stoperi Kaan Ayhan’ı Sassuolo’dan kiralamak için girişimlerini hızlandırdı. Kaan’ı 1 yıllığına kiralamak isteyen G.Saray’ın milli futbolcu ve temsilcisi ile yaptığı ilk görüşmenin olumlu geçtiği ortaya çıktı. Kaan’ın, sarı kırmızılıların teklifine olumlu yaklaştığı ve “Kulübümle anlaşma sağlarsanız benim için yeterli” diyerek Galatasaray’a gelmeye hazır olduğunu söylediği belirtildi.
31 DAKiKA OYNAYABiLDi
Mart ayında geçirdiği Covid-19 rahatsızlığı sonrasında takımında fazla forma şansı bulamayan Kaan Ayhan için şimdi G.Saray Sassuolo ile masaya oturacak. Son 3 ayda yeşil siyahlı teknik ekibin sadece 31 dakika süre verdiği Kaan’ı kiralık olarak kadrosuna katmak adına Galatasaray, Sassuolo’ya geçmişteki olumlu örnekleri de gösterecek. Geçen sezon kiralık oynayan Halil Dervişoğlu ve Gedson Fernandes’in yükselen form grafikleri, İtalyan ekibini ikna etmek için masaya sunulacak. Sassuolo da kiralama formülünde sorun çıkarmazsa G.Saray, transferi gerçekleştirecek.

Kaynak: Spor Arena / Ali Naci KÜÇÜK

Önce kulüplerle anlaşın yahu. Bir öğrenemedi gittiler. Futbolculardan aidiyet bekleye bekleye kaç tane adam gitti. Herkes Akbaba gibi olmaz.

hahaha
çok yol katetmişiz gerçekten
fener'e gider.

öte yandan kulübü bypass edip oyuncuyla görüşerek herkesle kanlı bıçaklı hale geliyoruz. artık bu işe son verilmeli.
yabancı transferinde de aynı haltı yiyorsak bir gün faka basarız.

euro basliginda da belirtmistim. kulubunde bu sezon performans anlaminda bir ust seviyeye cikamadi. haliyle yedege cekildi de zerbi hoca tarafindan.... yerine oynayan oyuncu hakkiyla formayi aldi diyebilirim.

transfer konusuna yorumum;

sassuolo takiminda mevcut hocalari shaktara imza atti... oynanan sistem devam eder mi yoruma acik... yeni gelecek hoca benzer yapida mi bir anlayista olacak yoksa tamamen kendi oyununa yatkin oyuncularla mi devam edecek,,,eldeki isimlerden kimlerle devam edilir kimler dusunulmuyor kaan dahil,, euro sonrasi daha net belli olur, .. eldeki mevcut yildizlarini satacaklarini dusunuyorum.< >locatelli, berardi. her ikiside milli takimda oynuyorlar. bize karsi ilk onbir ciktilar. bu iki yildiz disinda diger kaliteli ayaklarina da cok iyi teklifler var. sassuolo kac yildizini birakacak meraklanmamak elde degil.

kaan'i yeni hocayla gormek isteyebilirler. hocalari kalsin derse, cikisi olmaz gibi...

bize bagli olsa,

ben joker tur oyuncu oldugundan ,yerli oldugundan gelmesini isterim.

Üst Alt