Kaan Ayhan Transfer Edilmeli mi? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kaan Ayhan Transfer Edilmeli mi?

Kaan Ayhan genç, birkaç farklı mevkide oynayabilen , ucuz maliyetli bir oyuncu. Sizce transfer edilmeli mi?

Geçen sezon Düsseldorf'a transfer oldu.

Biz aynı dönem Serdar Aziz denen kronik sakat herife 4,5 Milyon€ + 3 Topçu verdik. Kaan ise Serdar'a ödediğimiz paranın 1/9'una yani sadece ve sadece 500 bin € ya transfer edildi.

sent via GSC

Bizde pek bir şans bulamaz aslında 3 büyüklerde çok şans bulamaz bence çocuk 1-2 sezon oynayabileceği kulüpte kalmalı.

Çok adam kaçırmadı mı dün ya
heriflerin solda oynayan kimdi bilmiyorum ama elek edebilirdi bizi
Benim gözler sürekli bölgesini terkeden defans oyuncusu aradı maç içerisinde, neyini beğendiniz anlamadım.

Şener'den, Köybaşı'dan, Hasan Ali'den sonra millete çok iyi geldi. En azından top kontrol edebiliyor, orta yapabiliyor. 90 dakika çıkarabilecek fiziki kalitesi var ama eksiği de çok. Biraz ağır, kolay çalım yiyor ama çok daha iyi olabilir tabiki. Bunun için de Türkiye'ye gelmemesi lazım.

Çok beğendiğim için değil genç potansiyelli ve nispeten uygun fiyata alınabileceği için isterim.. Bir kere yabancı sınırının değişeceği aşikar Kaan gibi isimlere ihtiyacımız olacak..Bir mucize olup da şu Çağları alsak tadından yenmez de çok para isterler kaçırdık burnumuzun ucundaki çocuğu

Çağlar Söyüncü gelsin illa yerli gelecekse Kaan da düşük maliyetle olabilir.

5 milyon euro civarına verirlerse Çağlar'ı potansiyeli çok yüksek.

Üst Alt