GSC Scout - # Kaan Ayhan - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Scout # Kaan Ayhan

Kesinlikle Düsseldorf'a gitmeden önce almaliydik Schalke da gözden düstügü zaman.

Düsseldorf 500 bin € gibi bir rakama almisti, epey sasirmistim ben bu kadar ucuza gitmesine. Yanlis hatirlamiyorsam o zamanlar forumda Schalke bize ucuza birakmaz Kaan'i diye yorumum vardi bir baslikta.

Ilk sezonu sonra almayidik. 2017 yilinda 1,5 milyona serbest kalma maddesi vardi. 2. Ligdeydi diye normalde biz isteseydik ve standard 1 milyon net maas önerseydik bence gelmeye sicak bakardi.

Kesinlikle Düsseldorf'a gitmeden önce almaliydik Schalke da gözden düstügü zaman.

Düsseldorf 500 bin € gibi bir rakama almisti, epey sasirmistim ben bu kadar ucuza gitmesine. Yanlis hatirlamiyorsam o zamanlar forumda Schalke bize ucuza birakmaz Kaan'i diye yorumum vardi bir baslikta.
Biz tam o sıralar bütün parayı serdar copune verdik.
Oysa serdara verdigimiz bonservis ve maaşın yarısı ile çok rahat alırdık.

Schalke da iken istediğim oyuncuydu ama forum da maalesef çöp ilan edilmişti.

Pek takılmamak gerekir tabiki ama özelikle bu oyuncu konusunda aklımda kalmış forumun tuttumu

arkadaşlar o kadar övdünüz ki frikikten gol attı diye

açtım izledim wolfsburg özetini, 5 numaraydı değil mi bu formasında

2 tane bireysel hatası var, birinde rakibi emekleyerek çalım atmış, diğerinde de kafa vuruşunu yapamayıp arkadaki adama top gidiyor ve golü atıyor

2 tane bariz bireysel hatası var

kornerden yedikleri gol de amatör kümede olmaz, takım savunması da leş

sonuç olarak yallah bundesliga 2 'ye

arkadaşlar o kadar övdünüz ki frikikten gol attı diye

açtım izledim wolfsburg özetini, 5 numaraydı değil mi bu formasında

2 tane bireysel hatası var, birinde rakibi emekleyerek çalım atmış, diğerinde de kafa vuruşunu yapamayıp arkadaki adama top gidiyor ve golü atıyor

2 tane bariz bireysel hatası var

kornerden yedikleri gol de amatör kümede olmaz, takım savunması da leş

sonuç olarak yallah bundesliga 2 'ye

Bugün 1 Almancı’dan medet uman yarın Allah korusun Almancı olur diyebilir miyiz?

Kubilay Turkyilmqz :)
Kubilay İsviçre doğumluydu.

jose-mourinho_1007688_m.jpg

Üst Alt