kabala fk | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

kabala fk

4BE8C923-3C59-4EDE-8B87-27E61ABE6E2A.png

Kabala Futbol Kulübü (Azerice: Qəbələ Peşəkar Futbol Klubu) Kabala rayonunda bulunan bir Azeri futbol takımıdır. Kulüp, Azerbaycan'ın en yüksek liginde mücadele etmektedir.. Kulüp "Goy Gol" adı altında 3 Temmuz 1995'te Goy Gol'de kurulmuştur. Sonradan kulüp 2006 yılında Kabala'ya taşınmıştır. Forması siyah-beyaz tişört ve şorttan oluşmaktadır.

Tam isim : Kabala Futbol Kulübü (Azerice: Qəbələ Peşəkar Futbol Klubu)

Renkler : Kırmızı-Siyah

Kuruluş : 2005

Teknik direktör : Roman
Grygorchuk

Takma İsimleri : Radarlar

Stadyum : Kabala Şehir Stadyumu

Moderatör tarafında düzenlendi:
Armasında AY-YILDIZ taşıyan ASİL TAKIM ! Kardeş takımımdır bundan sonra.İnşallah harika bir sürpriz yaparlar grupta.
1112684_73a619bc62a3f6d2d7b1eb28119a0707.jpg

Son düzenleme:
1.öleme turundan başladılar ve play off turuyla birlikte 4 tur geçerek gruplara kaldılar,Kıbrıs Rum takımı Apollon ve Yunan takımı Panatinaikos'u elediler.

O olay ne hakikaten ? Bu fotoğrafı birisi eleştirmiş ve sonra öldürülmüş,bu sebeplede fotoğrafta yer alan futbolcu gözaltına alınmış... Hapis cezası verildiğini bilmiyordum, gerçekten ilgisi varmıymış cinayetle?

Şu anda tutuklu yargılanıyor. Olay henüz tam netleşmedi. Ama fotoğrafla alakası yok. Maçtan sonra rum muhabiri soruyor: neden Türk bayrağı açtın diye? O da Türkler bizim kardeşimiz diye iki elini birleştirip gösteriyor. Bizim muhabir de bunu bir el kol hareketi zannedip, facebook sayfasında "böyle futbolcuyu takımda görmek istemiyorum" diye bir mesaj paylaşıyor. Daha sonra futbolcunun arkadaşları ve akrabaları olduğu bir grup muhabire görüşmek istediklerini söylüyor. Muhabir de görüşüyor. Oracıkta adamı tekme tokat dövüp hastanelik ediyorlar. Adam da bir gün sonra ölüyor zaten. Ha futbolcu ne alaka derseniz? Olaydan önce futbolcu da muhabirle konuşmuş telefonda. Yani organize cinayet olma ihtimali var.

Son düzenleme:
Şu anda tutuklu yargılanıyor. Olay henüz tam netleşmedi. Ama fotoğrafla alakası yok. Maçtan sonra rum muhabiri soruyor: neden Türk bayrağı açtın diye? O da Türkler bizim kardeşimiz diye iki elini birleştirip gösteriyor. Bizim muhabir de bunu bir el kol hareketi zannedip, facebook sayfasında "böyle futbolcuyu takımda görmek istemiyorum" diye bir mesaj paylaşıyor. Daha sonra futbolcunun arkadaşları ve akrabaları olduğu bir grup muhabire görüşmek istediklerini söylüyor. Muhabir de görüşüyor. Oracıkta adamı tekme tokat dövüp hastanelik ediyorlar. Adam da bir gün sonra ölüyor zaten. Ha futbolcu ne alaka derseniz? Olaydan önce futbolcu da muhabirle konuşmuş telefonda. Yani organize cinayet olma ihtimali var.

Heee anladım, hapiste deyince ceza kesinleşti sanmıştım. Enteresan bir olay, adam b.k yoluna gitmiş anlaşılan.

Son düzenleme:
Üst Alt