Kaç Kitap Okudunuz Ve Etkisi? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kaç Kitap Okudunuz Ve Etkisi?

Değerli GsCimbom Üyeleri Siz Bilgili Üyelerimizin Ne kadar kitap okuduğu ve En çok etki yarattığı kitabı söylemeniz için böyle bir konu açtım! :)

Görüşlerinizi Bekliyorum!

Cevap: Kaç Kitap Okudunuz Ve Etkisi?

Ben Başlıyayım!

21 Diye hatırlıyorum :)

En Etkili Kitap Adı : Şizofreni Yanlız Oynanmaz! / Rahmi Vidinlioğlu

Etkisi : Kitap o kadar aşk duyguları ile doluki bazı anlar duygulandım Aşkın gücünü anlatan bir kitap.

Tavsiye ederim ;)

2 sene öncesine kadar çok okurdum.. Sonradan felsefi düşüncelerim çığrından çıkınca okumayı bıraktım...

Hayatıma yön veren en önemli kitap Kurt Vonnegut'un Mezbaha #5'idir.... Belki 20 kere okumuşumdur; onun dışında genelde bilim/felsefe ve roman/hikaye türü okurdum..

Nicolas Sparks en sevdiğim yazarlardan biri..

Saymadım:)Etkisi çok büyüktür tabii ki.Saçmasapan dizileri izleyeceğimize kitap okusak ne güzel bir toplum oluruz...

Çok okudum sayısını hatırlamıyorum.Ama ilk 4. sınıfta roman okumuştum.Kristof Kolomb'u anlatan bir roman idi.Çok etkilenmiştim.Denizi hiç görmemiş biri olarak o zaman denizci olmaya ve haritaya merak salmıştım.Sonra Sefiller çok etkiledi.Yavuz Bahadıroğlu'nun tarihi romanları beni tarihçi yapmaya yetti.Sonrası liste uzuyor zaten...

Çok fazla okudum sayısını bilmiyorum:) Ama son zamanlarda okuduğum bir kitabı tavsiye etmek istiyorum sizlere. "OlasılıkSız" ilk sayfalarından itibaren bağlanıp kalacaksınız kitaba ve bitirmek için yarını beklemeyeceksiz. Kitabı bitirmeden arkadaşlarınıza tavsiye edeceksiniz.:) Özellikle Bilim,Felsefe,Entrika ve Macera sevenler için kaçırılmaması gereken bir kitap. Yazarı Adam Fawer'dır.

Çok fazla okudum sayısını bilmiyorum:) Ama son zamanlarda okuduğum bir kitabı tavsiye etmek istiyorum sizlere. "OlasılıkSız" ilk sayfalarından itibaren bağlanıp kalacaksınız kitaba ve bitirmek için yarını beklemeyeceksiz. Kitabı bitirmeden arkadaşlarınıza tavsiye edeceksiniz.:) Özellikle Bilim,Felsefe,Entrika ve Macera sevenler için kaçırılmaması gereken bir kitap. Yazarı Adam Fawer'dır.

Empatiyi okudum ben yine aynı yazarın.Harbiden insanın okudukça okuyası geliyor.Kaçırılmaması gereken 1-2 kitaptan biridir.

Olasılıksız harika bi kitap herkese tavsiye ederim,ne ararsan var.Herkesin beğeneceği türden,okumayan çok şey kaybeder bence.Bu mantıkla kitabı okumayan kalmasın diye kankama verdim,o da arkadaşlarına verecekti.Bi kitabın okunmasını bu kadar tavsiye ettiğimi hatırlamıyorum.

Arkadaşlar tavsiyeleriniz için çok tşk ederim bir nebzede olsa bu konu sayesinde Türk halkı olarak bilgimizi geliştiririz!

İnşallah.

kitap okumam. okuyanı da sevmem. film izlemek daha iyi. zaten insanlar gördükleri şeyleri daha iyi hafızalarında tutuyorlarmış. ahauhauha. :D

Üst Alt