Kaç Maç Saha Kapatma Cezası Alırız? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kaç Maç Saha Kapatma Cezası Alırız?

Dün macta elde edildi, her ne kadar bir insanin sagligi tehlikeye atilmis olsa bile.
O dakikadan sonra hakem o kadar kolay yapamadi o ana kadar yaptiklarini.
Sen insanlari macin basindan itibaren tahrik edersen böyle reaksiyonlara sasirmayacaksin.
Sen Passolig sistemi kurup tek derdin vurgun olacak, kisisel ceza sistemini oturtamayip isin kolayina kacacaksin, bütün taraftarlari suclayacaksin, yok ya daha neler.
Yeter artik ikide bir taraftarin suclandigi, Yöneticisi, Federasyonu, hakemi, yorumcusu ve bazi futbolculari yemedikleri halt kalmayacak, taraftar yeter lan diye reaksiyon gösterince ouvvvvv bakin su teröristlere.

Dün macta elde edildi, her ne kadar bir insanin sagligi tehlikeye atilmis olsa bile.
O dakikadan sonra hakem o kadar kolay yapamadi o ana kadar yaptiklarini.
Sen insanlari macin basindan itibaren tahrik edersen böyle reaksiyonlara sasirmayacaksin.
Sen Passolig sistemi kurup tek derdin vurgun olacak, kisisel ceza sistemini oturtamayip isin kolayina kacacaksin, bütün taraftarlari suclayacaksin, yok ya daha neler.
Yeter artik ikide bir taraftarin suclandigi, Yöneticisi, Federasyonu, hakemi, yorumcusu ve bazi futbolculari yemedikleri halt kalmayacak, taraftar yeter lan diye reaksiyon gösterince ouvvvvv bakin su teröristlere.
Yani ne bekliyorlardi anlamiyorum.
Adam mac basindan beri dogramis
Ust uste 3 penalti vermemis.
Gül mü atsalardi sahaya.
Bazen yazarken hangi ulkede yasadigimizi unutuyoruz galiba.
Burda yol vermedi diye millet birbini ölduruyor

Niye kaç maç saha kapatma diye kabullendiniz ben anlamadım?

Volkan babacanı pet şişeyle yere yığdılar ne ceza aldılar?
Tribün kapatma yediler
Sahaya mı daldık oyuncu mu dövdük hakem mi dövdük?

Algı yapıyolar yine oltaya geliyosunuz

TapaTalK

1 maç bile şerefsizliktir
O 1 maçı Galatasaray düşmanlığından verirler
Eğer 1 maç üzeri olursa ortalığı ayağa kaldırmayan yönetim defolup gitsin

TapaTalK

Minimum 3 maç alırız. Tahkime gider 2 maça indiririz.

Amaçlarına ulaştılar. Bizi frenlediler.

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk

Birde "Ayaga kalk" koreografisine sorusturma acmislar. Tabii bunun amaci acaba milleti devlete karsi mi ayagi kaldirmak istedi Galatasaray taraftari.

Ulke nereye gidiyor ve kime oy veriyorsunuz bir gozden gecirin tamamen gec kalmadan.

Hakkımız 2 maç. Cüneyt, maçı iptal de edebilirdi. Hakem yaralama var sonuçta. Dengesizin biri yüzünden başımıza neler gelecekti...

Birde "Ayaga kalk" koreografisine sorusturma acmislar. Tabii bunun amaci acaba milleti devlete karsi mi ayagi kaldirmak istedi Galatasaray taraftari.

Ulke nereye gidiyor ve kime oy veriyorsunuz bir gozden gecirin tamamen gec kalmadan.

Millet iyice paranoyak oldu bu hususta. Yok efendim Fetö ayağa kalk videosu yayınlamış da, Rocky heykeli Pensilvanya'daymış da... O zaman dün akşam Beyaz TV Rocky 3 filmini yayınladı. Ona da soruşturma açın hatta yasaklayın memlekette Rocky filmini, olsun bitsin.

Hatta bizzat ayağa kalkma olayını yasaklayalım. Ayağa kalkmak yasak olsun, herkes otursun. İzne tabi olsun ayağa kalkmak. Ayağa kalkmak isteyen, TC Kimlik No ile başvuruda bulunsun.

Saçmalıkta zirveye çıktılar artık.

Son düzenleme:
Hakkımız 2 maç. Cüneyt, maçı iptal de edebilirdi. Hakem yaralama var sonuçta. Dengesizin biri yüzünden başımıza neler gelecekti...
Hakkımız 2 maç filan değil ne 2 maçı?

Bu sezon diğer kulübe ne ceza verildiyse o verilmek zorunda burda hakem oyuncu fark etmez.
Tribün kapatma yediler volkandan aynısı olmak zorunda.

TapaTalK

Saha kapatma Cezasi filan vermezler.

Tüm suçun kendilerinde olduğunu bildikleri için komple saha kapatma veremezler.

Belki göstermelik bir kaç kişinin pasoligini kapatırlar veya sadece bir tribünü kapatırlar.

Gerçek Kaptan NANDO!

Hakkımız 2 maç filan değil ne 2 maçı?

Bu sezon diğer kulübe ne ceza verildiyse o verilmek zorunda burda hakem oyuncu fark etmez.
Tribün kapatma yediler volkandan aynısı olmak zorunda.

TapaTalK

TFF, kuralları tam manasıyla uygulamadığı, adamına göre muamele yaptığı için diğer kulüpler de ufak cezalarla yırtıyor. Benim kastettiğim, yapılan eylemin, normalde olması gereken karşılığı. Hakemin yaralandığı, bu tip bir olayın yaşandığı her stadda, o stadın sahibi olan takıma aynı ceza verilmeli. Ha başkasına verilmeyip, bize verilirse, haklı olarak isyan ederiz. Ama bu 2 maç saha kapatma cezasını hak ettiğimiz gerçeğini değiştirmez.

Üst Alt