Kadıköy Deplasmanına Gidiyoruz | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kadıköy Deplasmanına Gidiyoruz

Evet arkadaşlar evet... Yanlış duymadınız. Kadıköy Şükrü saracoğluna gidiyoruz. 6-7 şubatta oynanacak olan fb- Giresunspor maçına gidiyoruz. forumumuzda giresun popülasyonu yüksek olduğu için katılım yüksek olacaktır.

Bu sene bilete ilk defa para vercem hayırlısı. Gelenler yazsın, patlatayım bir organizasyon.

Lenovo P2a42 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Çok sık yazan biri değilim. Ama takip ederim forumu. Bir nevi GSCde büyüdün sn Berat Yeşir/Yemiş. Lisedeki fotoğrafların hala gözümün önünde. Koca 7 sene kolay mı? Bu 7 senede ilk defa bilet satın aldığını duyuyorum ve bu bilette Fenerbahçe kasasına gidecek... Gerçek Galatasaraylılık bu olmalı. Zor döneminde Aziz Yıldırım'a destek vermeyen bizden değildir. Gözlerinden öpüyorum kardeşim. Ali Koç'a sövmeden gelme.

Çok sık yazan biri değilim. Ama takip ederim forumu. Bir nevi GSCde büyüdün sn Berat Yeşir/Yemiş. Lisedeki fotoğrafların hala gözümün önünde. Koca 7 sene kolay mı? Bu 7 senede ilk defa bilet satın aldığını duyuyorum ve bu bilette Fenerbahçe kasasına gidecek... Gerçek Galatasaraylılık bu olmalı. Zor döneminde Aziz Yıldırım'a destek vermeyen bizden değildir. Gözlerinden öpüyorum kardeşim. Ali Koç'a sövmeden gelme.

O paraya moda'da neler yapilir neler icilir.
Yazik gunah

SM-G610F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Son düzenleme:

abilerimizin yolundayız
fenerbahçemizi de her zaman aziz yıldırımın temsil etmesi gerektiğini düşünüyoruz

Kupayi ebedi dostumuz fener almali.Aziz baskanimin eli rahatlar mayista.Sonrada sir aykut la sozlesme yeniledimi onumuzdeki yillarda cl sampiyonlugu hicte uzak bir ihtimal olmaz.

Üst Alt