Kadıköy'de Korkunç Olay, Çöpten Kesilmiş Bacak Çıktı!


Kadıköy'de korkunç olay! Kağıt toplayıcıları fark etti, çöpten kadın bacağı çıktı

İstanbul Kadıköy'de bir çöp konteynerinden kadın bacakları çıkması üzerine polis inceleme yapıyor.

Kadıköy Acıbadem'de bir çöp konteynerinde kağıt toplayıcıları bir kadına bacak olduğunu fark etti. Durum polise bildirildi. Olay yerine gelen polis, çöp konteyneri ve çevrede inceleme yaptı. Yapılan inceleme sırasında bir bacak daha bulundu. Polis aynı kadına olduğu belirtilen bacakların bulunduğu konteyner ve çevresinde incelemesini sürdürüyor.

Hürriyet
 
Haberi yapanlar bile pek sallamiyor artik. Oylesine bir haber bizim yamyam dolu ulkemizde. Sucluyu koruyan guclerimiz sag olsun.
Kadıköy Acıbadem'de bir çöp konteynerinde kağıt toplayıcıları bir kadına bacak olduğunu fark etti
 
Kadıköy'de bir çöp konteynırından çıkan bacak parçalarının sırrı çözüldü. Amcasıyla birlikte Traktör satışı yapan Fahrettin Ö.'nün bir anlaşmazlık sonrasında amcası Rıfat Rıza Öztürk'ü silahla vurarak öldürdüğü ve 3 arkadaşının da yardımıyla amcasının cesedini parçalayarak çöp konteynırlarına attıkları tespit edildi.

Kadıköy Hasanpaşa Mahallesi, Zeamet Sokak'ta bulunan bir çöp konteynırında sabah saat 08.00 sıralarında iki bacak parçaları bulundu. İlkbaşta bir kadına ait olduğu düşünülen bacak parçalarının bir erkeğe ait olduğu tespit edildi.

POŞETTEKİ KARGO TELEFONUNDAN KATİLİN KİMLİĞİ TESPİT EDİLDİ

Çöp konteynırının karşısındaki işyeri kamera kayıtlarından katil zanlısının eşgali belirlendi. Bacak parçalarının konulduğu poşette bir kargoya ait telefon numarası bulundu. Kargo firmasından poşetin nereye ve kime gönderildiği soruldu. Kargo firması, poşetin İkitelli'deki bir traktör firmasına gönderildiğini söyledi.

AMCA CİNAYETİ AYDINLATILDI

Yürütülen soruşturmada, çöp konteynırının içerisinden çıkan bacak parçalarının Traktör şirketinin ortağı Rıfat Rıza Öztürk'e ait olduğu belirlendi. Katil zanlısı olduğu öğrenilen yeğen Fahrettin Öztürk Büyükçekmece'de kaçmaya çalışırken gözaltına alındı.

AMCASIYLA KAVGA EDİP ÖLDÜRMÜŞ

Gözaltına alınan amca katili Fahrettin Öztürk'ün önceki gün, ortak olduğu amcasıyla fazla harcamalar nedeniyle tartıştığı ve silahla amcasını vurarak öldürdüğü tespit edildi. Fahrettin Öztürk'ün Kadıköy'de motorcu arkadaş grubundan 3 kişinin de yardımıyla amcasının cesedini parçalayarak çöp konteynırlarına attığı tespit edildi.

Fahrettin Öztürk'e yardım eden 3 arkadaşı da gözaltına alındı.

CESEDİN DİĞER PARÇALARI ARANIYOR

İstanbul Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekipleri, Rıfat Rıza Öztürk'ün cesedinin diğer parçalarının bulunması için çalışmalara devam ediyor.

Habertürk
 
Acı ve insanlık dışı bir durum olsada bu tür cinayetler dünyanın her yerinden oluyor maalesef.

Amerika'da özelikle belkide hergün buna benzer olaylar oluyor.
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt