Kadıköy'de Kupayı Kaldırmaya Hazır Mısınız? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kadıköy'de Kupayı Kaldırmaya Hazır Mısınız?

Cevap: Kadıköy'de Kupayı Kaldırmaya Hazır Mısınız?

Belkide böylesi daha iyidir, Tanrı yine 50 bin kişinin göt olmasını istiyordur.

Kadıköy´e şampiyon gideceğiz rahat olun.Baklavasına oynayacağız maçı:)

Hak eden kazansin. Biz hak ediyoruz, biz kazanacagiz. Buna can-i gönülden inaniyorum.

Takimin oynadigi futbolla baska bir sonuc bagdastiramiyorum. Bu mac bize ders olsun. Ins. saracoglunda fark atarak alacagiz maci, fenerlilere 90 dakika eziyet cektirecegiz. Emdikleri sütü agizlarindan burunlarindan getirecegiz.

Galatasaray 3de 3 yaparsa bi ihtimal garantileyebiliriz. Fb sadece Ts deplasmaninda puan kaybedebilir. O da belki. Bu gaz onlari 2-3 mac götürür simdi

Galatasaray 3de 3 yaparsa bi ihtimal garantileyebiliriz. Fb sadece Ts deplasmaninda puan kaybedebilir. O da belki. Bu gaz onlari 2-3 mac götürür simdi

Şenol Hoca ve Trabzon halkı bu anı bekliyor abi tüm sezon:)Geçen sene yapılan haksızlığın intikamını almak isteyeceklerdir.

24e8krd.jpg

Takim bunu yapabilir.

Ama biz hazır miyiz?

Hayır, çünkü hala dünde yaşayan arkadaslarımız var.

Kendinize gelin beyler. Kupa bizimdir ve ait oldugu yere şikesiz hilesiz alacağız.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Kupa kaldırmaktan ziyade 2. geleneksel şükrü saraçoğlunu yakma etkinliklerine hazır mısınız diyelim.

Şampiyon olacağız inanıyorum Allah hakedene verecek şampiyonluğu

Arkadaşım kusura bakma ama şampiyonluk giderse ne futbolun adaletine ne de ilahi adalete inancı kalmaz bu taraftarın. En azından benim için öyle. Zaten kalmadı da bir umut diyelim ne diyelim artık. Kötü oynayıp kaybetsek fener iyi oynayıp kazansa haketse bu kadar üzülmem. Çok maç verdik bu şekilde iyi oynayıpta fenere. mustafa sarpla barış özbekle oynasan da aynı melo ile selçuk ile oynasanda aynı. Bu akşam ki galibiyetin hiçbir bilim dalı ile açıklaması izahatı yok malesef. Suçlayacak kimse de yok yapacak birşey de yok. Canım bile sıkkın değil. İnanılmaz derece bir boşluk ve bir inançsızlık hissediyorum.

Hiç ama hiç katılmıyorum. Durup dururken yenilmedik. Maçta bi ton hata var.

1. Fatih terim neden Emre ve Engine 60 dakka sabretti.

2. Emre kötüydü, Engin kötüydü, Melo kötüydü, Necati berbattı.

3. Necati neden karşı karşıya o kadar pozisyonu amatör bi oyuncu gibi heba etti. Ya dışarı vurdu yada kalecini tam üstüne. bu takımda uzak köşeye topu bırakacak adam yokmu yav. Zigler kadar da mı olamadı hiçbiri.

4. Öyle yada böyle 70. dk da beraberliği yakalamışsın. aradaki fark 5 kazanmak zorunda olan onlar. Neden ama neden Terim 1-1 lik skoru korumak adına hamleler yapmadı neden. 1-1 bitse maç kim üzülürdü puan tablosuna. En azından sahamızda artık f5 e karşı yenilmemezlik serisi başlatılmış olacaktı.

Bunlar en bariz olan hatalar. Hiç kimse bana masal anlatmasın. Kazanmamak için hep birlikte ellerinden gelen herşeyi yaptılar. Denk getirdin mi affetmeyeceksin kardeşim. Aldığın paranın hakkını vereceksin. Adamlar 2 kere denk getirdi ve ikisinde de attılar. Keşke bunu benim takımım yapsaydı.

Sona maça kalmadan bu iş bitmeli. Son maça kalırsa kesinlikle o maçı kaybederiz. Adamlar şimdiden başlamışardır her türlü hazırlığa hiç kimse kafasını yormasın.

bizim dun kacırdıklarımız son macın kadıköyde olması taraftarın kareografi de kupayı kadıköyde kaldırma hayalii bunlar tesaduf mu yoksa rabbim bize bu ikramı sunacak mı ben inanıyorum ki rabbim bizim kupayı almamızı nasip edecek inş.

Üst Alt