Kadıköy'de Kupayı Kaldırmaya Hazır Mısınız? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kadıköy'de Kupayı Kaldırmaya Hazır Mısınız?

Herkesin duyguları herhalde hemen hemen aynıdır şu anda.

Hüznün yanında büyük bir boşluk, belki de federasyona veya futbolun adaletsizliğine olan bir sinir.

Futbolda her zaman inişler olacaktır. Önemli olan bu inişlerden sonra ayağa kalkıp, her zamankinden daha fazlasını vermektir.

Lideriz ve ligin açık ara en iyi top oynayan takımıyız.

Federasyona olan sinirimizi bir kenara bırakıp, bu maçı bir an evvel unutup, tek yumruk halinde devam etmeliyiz.

Aynı bugün tribünlerde gördüğümüz şov gibi. Pençeleri bilenmiş aslanın Saraçoğlu'na yaptığı hamle gibi.

Saraçoğlu'nu YAKIN! ŞAMPİYONLUK DAHA YAKIN!

Cevap: Kadıköy'de Kupayı Kaldırmaya Hazır Mısınız?

Allah büyüktür. Yüce rabbimin adaletine kaldık artık.

Allah yardımcımız olsun böyle oyunların içinden alnımızın akıyla çıkacağız inşAllah.

Rabbim utandırmasın.

Bu adamlarin sansi bitmez, arkadaslar. Bursaya karsi 80 dakika 1-0'i korudular. Saracoglunda bize karsi 2-4/2-5 yenilmeleri gerekirken, 2-2 bitti mac. Ilk macta 6-1 olmasi gereken macta 3-1le kurtuldular ve simdi...her dakika bir pozisyon yaratan Galatasaraya iki pozisyon yakalayan Fenerbahce iki gol atip yendi. Bu duracak birsey degil. Ilk mactan sonra; 'bunlar kurtuldu' dedik. Saracoglunda 'bunlar kurtuldu dedik'. Bursadan once 'yenililer' dedik, sonrasi 'bunlar yine kurtuldu' dedik. Ve bugun...ya..bu bitmez kardes. Tuh be.

Siz Arenada Galibiyet Kutlayın, Biz Saraçoglunda Şampiyonluk Kutlarız.. :b5:

melo atacak o kariköyde.... ve sampiyon olacagiz.... bugün yenilsekte inancim okadar daha cok artti

Kadıköy 'e gittiğimiz tablo bizim için galibiyet gerektirse bile alacağız. En ufak şüphem yok.

Sadece bugün bunu görmek ve inanmak sizlere biraz zor gelebilir.

FB maçından önce, FB 'nin bizi şansa bala yendiği maçlara dikkat çekmiştim. Bu maçtan sonra da şampiyonluk bizim olacak diyorum.

Bugün için sadece sağduyu ve destek gerekli, sadece...

Son maça kalırsa geçmiş olsun dünyanın en büyük pislikleri yapılır bir şekilde kazanırlar.

Yahu bırak şükrüde kupayı kaldırınca ne olacak? Şerefsizlerin taraftarı sahaya girecek,kupa töreni falan rezil olacak.

Bugün berabere bile kalsak en geç 5. hafta kendi 55.000 taraftarımızın önünde kaldırırdık şampiyonluk kupasını.

Kariköy'de 50.000 cirkef bile olsa, bizim teknik heyet hepsine bedel.

O maci alip, sampiyonluk turu atacagiz!

Kadıköy 'e gittiğimiz tablo bizim için galibiyet gerektirse bile alacağız. En ufak şüphem yok.

Sadece bugün bunu görmek ve inanmak sizlere biraz zor gelebilir.

FB maçından önce, FB 'nin bizi şansa bala yendiği maçlara dikkat çekmiştim. Bu maçtan sonra da şampiyonluk bizim olacak diyorum.

Bugün için sadece sağduyu ve destek gerekli, sadece...

Arkadaşım kusura bakma ama şampiyonluk giderse ne futbolun adaletine ne de ilahi adalete inancı kalmaz bu taraftarın. En azından benim için öyle. Zaten kalmadı da bir umut diyelim ne diyelim artık. Kötü oynayıp kaybetsek fener iyi oynayıp kazansa haketse bu kadar üzülmem. Çok maç verdik bu şekilde iyi oynayıpta fenere. mustafa sarpla barış özbekle oynasan da aynı melo ile selçuk ile oynasanda aynı. Bu akşam ki galibiyetin hiçbir bilim dalı ile açıklaması izahatı yok malesef. Suçlayacak kimse de yok yapacak birşey de yok. Canım bile sıkkın değil. İnanılmaz derece bir boşluk ve bir inançsızlık hissediyorum.

son maç kadıköyde yenmezsek ben şampiyonluk falan istemiyorum.

Üst Alt