Kadıköy'de Şenol Güneş Hastanelik Oldu - Sayfa 18 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kadıköy'de Şenol Güneş Hastanelik Oldu

mete raporunda şenol tünele girerken düştü diye erteledim demiş

ee bu adam hakem herhangi bir karar vermeden tünele ne hakla gidiyor acaba

bu maç kaldığı yerden oynanmalı perşembe akşamı

Screenshot_20180421-121822.png

Macin bu hale gelmesinin tek sorumlusunun mete kalkavan ve yardimcilari oldugu ortaya cikmis oluyor boylece. Maci durdurup tolgayi ordan uzaklastirip kirmizi ile soyunma odasina gondedilecekti. Her ayakta duran bana kufrettiler diye ortaligi gersin ne guzel memleket lan bunun donusu olmayacak mi tiner kafalilar kendi sahalarindaki ilk macta fenerlilerin tahrigine ugrayip birseyler atmayacaklar mi bir isin nasil yuze goze bulastiginin en buyuk ornegini gorduk bu karsilasmada. Tolga denen yavsak herifte en buyuk sucludur fenerlilerin kadikoydeki boganin boynuzunu altindan kaplatip kendisine hediye etmesini tavsiye ederim.

Kafasi yatilmayan senol rolu anladilmasin diye hakemi gorunce iceri dogtu korku ile kacmasi da isin bir baska fitili.

Teknik direktorlerin , oyuncu ve hakemlere gore bir ayricaliklari var . Kaleci icin sedye gelmemesi gibi . Bu tiyatrocu senol un kafasina bir sey geldigi bir gercek . Dolayisiyla eger bir deformasyon kanisi hakemde olustuysa maci devam ettirmemesi normal acikcasi

Eger dogru ise benim de kafami karistiran bir haber duydum . Gozaltina alinan tum kisiler ilk kez fb stadina girmisler . Kumpas fb yi asla kurtarmamali ama bu anektot da enteresan

Tolga disiplin kuruluna nasil sevk edilmez anlasilir sey degil
Tolga'ya hak verdim delikanlı çocuk ölmüş annesine küfrettiler...Pısıp teşekkür etmesine alışmış fenerliler küfür ettiklerinin delikanlı görünce çıldırdılar...Bence türk gençliği böyle olmalı...Ozan Tufan gibi amsori deyip bagaja girmemeli...Hürmetler...

Tolga'ya hak verdim delikanlı çocuk ölmüş annesine küfrettiler...Pısıp teşekkür etmesine alışmış fenerliler küfür ettiklerinin delikanlı görünce çıldırdılar...Bence türk gençliği böyle olmalı...Ozan Tufan gibi amsori deyip bagaja girmemeli...Hürmetler...

Tolgaya kufretmislerse , fiili saldirida bulunmadan tolga da kufur dahi etse sorun degil

fakat sorun disipline sevk edilmemis olmasi

Tolga disiplin kuruluna nasil sevk edilmez anlasilir sey degil
Deli yürek setinde degiliz ki ustad.
Milyon liralar kazaniyorsun alisman gerekiyor iyi o zaman hakemde alsin eline railgun i sıksin taraftarlara :(

SM-G610F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Tolgaya kufretmislerse , fiili saldirida bulunmadan tolga da kufur dahi etse sorun degil

fakat sorun disipline sevk edilmemis olmasi
Ama böyle böyle içtihat oluşacak...Eğer herkes delikanlı olsa sorun yok...Delikanlılık arda gibi parasına arkasındakilere güvenmek değil tek başına tribüne dalmaktır...Sevdim seni tolga zaten arada sırada milletvekillerine çaktığında belli ediyordun ama tuttum seni...Çok haklı sevkedilmemesi bu ülkeye olan inancımı arttırdı.

Artık öyle bir zamandayız ki ardanın yaşlı bir adamı boğazlaması makul, iki yaşıt galatasaraylı adanalının birbirini tartaklaması ayıp...Yüz kızartıcı mevhumunun yeniden tanımlanması lazım...Ama tolganın durumu memlekete olan inancımı tazeledi...

Ugur bati hayranligina karsi savas acmis olabilirsin fakat bu kaba kuvvet veya hakaretamiz olaylari aklama caban fazla destek bulmaz acikcasi

Kufur ediliyorsa maksimum kufurle mukabele edebilirsin . Nefsi mudafa haric hic bir sebep fiziksel saldiriyi mesru kilmaz

Deli yürek setinde degiliz ki ustad.
Milyon liralar kazaniyorsun alisman gerekiyor iyi o zaman hakemde alsin eline railgun i sıksin taraftarlara :(

SM-G610F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Olabilir eskiden bu tarz hakemler vardı şimdi hepsi maaşım gitmesin de ne olursa olsun dur domalayım tiynetindeler... Hakem etimolojik olarak hükümden gelir, hakim-hekim gibi...Bu bizim hakemler nasıl hüküm verecek...

Üst Alt