Kadıköy'e Kadar Olan Çok Önemli 5 Maçlık Seri | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kadıköy'e Kadar Olan Çok Önemli 5 Maçlık Seri

Lig ile ilgili umutlarını taze tutan birisiyim ve sezonun ilk kırılma maçının malum Kadıköy deplasmanına denk geleceğini düşünüyorum, Şampiyonluk yarışında olduğunu düşündüğüm 6 takımın fikstürünü incelediğimde çok yakın bir tablo oluşacağını ve 23. haftadaki iki derbi ile sezonun ciddi bir şekil alacağını düşünüyorum. Önce kendi fikstürümüz ile başlayalım.

GS
- Denizli
- Konya (D)
- Kayseri
- Kasımpasa (D)
- Malatya

Bu fikstürden en en kötü olasılıkta 13 puan çekmek zorundayız(belki Konya 1 P) ama ligdeki iddiamızı arttıracak puan 15'tir. Bizim buradan ideal şartlarda alabileceğimiz 15 puan bizi sezonun sonuna kadar şampiyonluk potasının içine atacaktır, Bu seriden sonra Kadıköy'den yenilmeden dönersek yolu aydınlatmış oluruz çok kritik bir 5 maç olduğuna inanıyorum. Rakiplerin fikstürünü kendimce yorumladım ;

Sivasspor ; Beşiktaş (1), Rizespor (3), Gazişehir (3), Başakşehir (1), Trabzonspor (0)
Başakşehir ; Malatya (3), Fenerbahçe (1), Gençlerbirliği (3), Sivasspor (1), Beşiktaş (3)
Trabzonspor ; Kasımpaşa (3), Malatya (1), Fenerbahçe (3), Gençlerbirliği (1), Sivasspor (3)
Fenerbahçe ; Gazişehir (3), Başakşehir (1), Trabzonspor (0), Alanyaspor (3), Ankaragücü (3)
Beşiktaş ; Sivasspor (1), Göztepe (1), Rizespor (3), Gazişehir (3), Başakşehir (0)

22. hafta sonunda eğer firesiz geçersek oluşabilecek tablo ;

1- Sivasspor - 45
2- Başakşehir - 44
3- Trabzonspor - 43
4- Galatasaray - 42
5- Fenerbahçe - 41
6- Beşiktaş - 38

23. haftadaki FB-GS ve BJK-TS maçları sezonun geri kalanı için inanılmaz değerli hale bürünür.

Ilk deplasmanda ekibimiz

EMqJL4HXsAA7Pp8

Deplasmanlarda zurnayı üfüren bir ekip olduğumuz zaten kesin ama bence Konya ve Kasımpaşa kazanabileceğimiz nadir deplasmanlardan Alanya deplasmanı falan olsaydı zaten 15 p hayatta demezdim.

Devreye girerkenki en kolay bölümlü fikstürden az daha cenazemiz cikacakti artik hataya yer yok! Ewt abi sendeyiz @Ozan Puki

menşın niye gelmedi bildirimlerde arıza var sanırım.

Şampiyonluk konusunda görüş ve tahminlerimi özelden paylaşıyorum. Şimdi burada yazıp milletin sinerjisini düşürmeyelim. Şu bir gerçek ki maçların hiçbiri kağıt üzerinde kazanılmıyor. Çıkıp yapsınlar şu seriyi o zaman insanlar inanmaya başlar kenetlenir. Yoksa ligde çok takılan düşen olacak ben onlara değil bizim takıma bakarım önce biz kazanalım.

menşın niye gelmedi bildirimlerde arıza var sanırım.

Şampiyonluk konusunda görüş ve tahminlerimi özelden paylaşıyorum. Şimdi burada yazıp milletin sinerjisini düşürmeyelim. Şu bir gerçek ki maçların hiçbiri kağıt üzerinde kazanılmıyor. Çıkıp yapsınlar şu seriyi o zaman insanlar inanmaya başlar kenetlenir. Yoksa ligde çok takılan düşen olacak ben onlara değil bizim takıma bakarım önce biz kazanalım.
Usta bizim maçları salla transfer dönemi sonunda adam gibi bir takım olmuşsak fulleriz olamamışsak patatese bağlarız, Fb'nin Başak-Ts maçlarından ne bekliyorsun keza Antep veya Alanya sürpriz yapabilir mi ? Ayrıyetten Sivas'ın 3 kafa adayı ile maçlarını da yorumlamanı isterim.

Hakikaten bu maçlardan kötü sonuçlar alırsak ligin geri kalanına bakmaya gerek yok. Kadıköy'de Fenerbahçe bizi yener muhtemelen. 15 puan şart 1 puan kaybına bile tahammül yok.

Usta bizim maçları salla transfer dönemi sonunda adam gibi bir takım olmuşsak fulleriz olamamışsak patatese bağlarız, Fb'nin Başak-Ts maçlarından ne bekliyorsun keza Antep veya Alanya sürpriz yapabilir mi ? Ayrıyetten Sivas'ın 3 kafa adayı ile maçlarını da yorumlamanı isterim.

anlamadığım nokta şu Göztepe maçından sonra ne oldu da yine 17'ye 17'ler, derbiye kadar 5'de 5'ler konuşulmaya başlandı? Antalya'yı yendik yendiğimiz hafta önümüzde ki tüm takımlar kazandı zaten, onun dışında hocadan, düşmanlarımıza Zorlu görüşmesi üzerinden gönderme yaparak camiayı gazlayacak bir twit geldi. Tamam twit mivit iyi güzelde transferler yapılıp sahada verimlerini görmeden ben bu takım şunu yapar bunu yapar diyemem seninde belirttiğin gibi üstad.

Spesifik olarak maç değerlendirmek şu aşamada çok doğru olmaz bence, Ben genelde ikinci yarının ortalarına doğru böyle şu şu maçta şu olur gibisinden tahmine başlarım. Dediğim gibi hepsi birbirine takacak saçma sapan akışlı bir ikinci yarı bizi bekliyor ama seni kırmayıp ikinci yarının ilk büyük maçı olan bjk-sivas maçı tahminimi paylaşayım. 02Çifte şans diyorum Sivas daha yakın maça.

Bize dönersek olağanüstü bir uyum çıkmazsa öyle beşte beş filan beklemiyorum, Sen bize beşte beş yaptırıp diğerlerini sallayıp bir güzel dökmüşsün :asd: ama benim tahminim fb maçına kadar 11 puan toplayacağımız yönünde inş yanılırım da 13 filan çıkar. Zaten puantajda fb'nin önüne filan geçersek bize o derbi de puan aldırmazlar birde bu yönden bakmak lazım. Şampiyonluk yarışında kalırsak ta ikinci yarı toplayacağımız max puan 41.. Yeter mi?
Göreceğiz...

Bir iyi haber fb katiyetle şampiyon olamaz olamayacak her şeyine iddiaya girerim. Tanıyanlar nadiren böyle iddialı konuştuğumu bilir çok şükür bu çıkışlarımızda da hiç yanılmadık.

Şu halinizle 5te5 yapamayız bunu hepimiz biliyoruz. Ama şampiyon olmak için 5te5 yapmalıyız buna göre transferler, kamp ve diriliş gerekli. Adam gibi oynarsak 5te5 yapılır fikstür de bişey yok.
Hayırlısı

Üst Alt