Kadıköy'e Kadar Olan Çok Önemli 5 Maçlık Seri - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kadıköy'e Kadar Olan Çok Önemli 5 Maçlık Seri

Lig ile ilgili umutlarını taze tutan birisiyim ve sezonun ilk kırılma maçının malum Kadıköy deplasmanına denk geleceğini düşünüyorum, Şampiyonluk yarışında olduğunu düşündüğüm 6 takımın fikstürünü incelediğimde çok yakın bir tablo oluşacağını ve 23. haftadaki iki derbi ile sezonun ciddi bir şekil alacağını düşünüyorum. Önce kendi fikstürümüz ile başlayalım.

GS
- Denizli
- Konya (D)
- Kayseri
- Kasımpasa (D)
- Malatya

Bu fikstürden en en kötü olasılıkta 13 puan çekmek zorundayız(belki Konya 1 P) ama ligdeki iddiamızı arttıracak puan 15'tir. Bizim buradan ideal şartlarda alabileceğimiz 15 puan bizi sezonun sonuna kadar şampiyonluk potasının içine atacaktır, Bu seriden sonra Kadıköy'den yenilmeden dönersek yolu aydınlatmış oluruz çok kritik bir 5 maç olduğuna inanıyorum. Rakiplerin fikstürünü kendimce yorumladım ;

Sivasspor ; Beşiktaş (1), Rizespor (3), Gazişehir (3), Başakşehir (1), Trabzonspor (0)
Başakşehir ; Malatya (3), Fenerbahçe (1), Gençlerbirliği (3), Sivasspor (1), Beşiktaş (3)
Trabzonspor ; Kasımpaşa (3), Malatya (1), Fenerbahçe (3), Gençlerbirliği (1), Sivasspor (3)
Fenerbahçe ; Gazişehir (3), Başakşehir (1), Trabzonspor (0), Alanyaspor (3), Ankaragücü (3)
Beşiktaş ; Sivasspor (1), Göztepe (1), Rizespor (3), Gazişehir (3), Başakşehir (0)

22. hafta sonunda eğer firesiz geçersek oluşabilecek tablo ;

1- Sivasspor - 45
2- Başakşehir - 44
3- Trabzonspor - 43
4- Galatasaray - 42
5- Fenerbahçe - 41
6- Beşiktaş - 38

23. haftadaki FB-GS ve BJK-TS maçları sezonun geri kalanı için inanılmaz değerli hale bürünür.

Bravo.

Fener, Gençlerbirliği, Sivas ve Bjk maçlarındaki 10 puan alırsak en büyük şampiyon adayı oluruz. Ama 12 puanla kapatırsak hepsi havlu arar. 9 puan alırsak Trabzon ve Başak’ın aldığı sonuçlar ve kaybettiğimiz maç önemli olacak. Eğer Trabzon ve Başak kayıp verirse ve kaybımız Sivas’tan gelmezse yine ortağız şampiyonluğa.. ama 8 ve altı puan alırsak işte o zaman sıkıntı olur çünkü makas yeterince daralıyor.. o yüzden bu 4 maçlık periyot çok önemli.. Allah yar yardımcımız olsun..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bizim çok büyük bir dezavantajımız var.

Fikstürde :
Biz > Ankaragücünü
Fenerbahçe > Malatyayı
Başakşehir > Gazişehiri
Trabzonspor > Başakşehiri takip ediyor.

Ligin en kötü takımını takip etmek bizim için dezavantaj bizimle yapacak rakipler kart sınırındaki oyuncuları temizliyor ya da rotasyona gidebiliyor çok efor sarfetmesine gerek kalmıyor kazanmak için. Burada en şanslı Trabzonspor; şampiyonluk rakibini takip etmek çok büyük bir avantaj.
Ankaragücü'müze en kötü takım dediğin için seni kınıyorum rdaş....

SM-G955F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Benim kendi planladığım 4 maçlık seride geçen 3 hafta ve önümüzdeki hafta, 3 maçı kayıpsız geçtik kaldı 1 maç, FB konusunda 3 hafta önce ne düşünüyorsam aynısını düşünüyorum, bence yeneceğiz. Umarım mahcup olmayız.

Bana da akşam İBB den çalıştay ile ilgili ilk mail (geri dönüş) geldi, yakında 1 tane daha gelecek. Ben bir ara biraz çalışıp ilk maile cevap atacağım. Umarım hem şimdi ki hem de gelecek nesiller için güzel bir şeyler çıkar ortaya.

Önder Murat, ben ve oğlum da bisikletçiyiz,Hatta geçen sene hanım da katıldı aramıza.

Sanırım benim bisikleti elimden alacak, yenisi lazım

Bana da akşam İBB den çalıştay ile ilgili ilk mail (geri dönüş) geldi, yakında 1 tane daha gelecek. Ben bir ara biraz çalışıp ilk maile cevap atacağım. Umarım hem şimdi ki hem de gelecek nesiller için güzel bir şeyler çıkar ortaya.
Eskişehir de oturduğum muhitin yakınında biri 6-7 km diğeri 10-12 km iki bisiklet yolu var. İnsanlar hala o yolların yayalar için yapıldığını düşünerek, zil çaldığımızda hafiften mogurdanıyorlar ama alışacaklar.

Evet aslında bu biraz daha genel bence. Çünkü yayalar ara sokaklarda da genel de koca kaldırım olan yerde bile yolun ortasından gitmeyi hele hele örnek 3 kişi ise 3 kişi yan yana yürümeyi tercih ediyor. Aynı mogurdanmayı orada da yapıyorlar.

Eskişehir de oturduğum muhitin yakınında biri 6-7 km diğeri 10-12 km iki bisiklet yolu var. İnsanlar hala o yolların yayalar için yapıldığını düşünerek, zil çaldığımızda hafiften mogurdanıyorlar ama alışacaklar.

Üst Alt