Kadıköy'ü inleten çığlık - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kadıköy'ü inleten çığlık

Cevap: Kadıköy'ü inleten çığlık

Ben pozisyonu izlemedim. Ama bizim Kazım'a verilen DİREK kırmızı, neden fenerbahçeye çkmıyor? Acaba Kazım fenerden geldi ve onlara gol attı diyemi? Hayır yorumlara bakıyorum, haberlere bakıyorum fener bizim taraftarlar tarafından bile destekleniyor...

Fener'in nesi iyi oynadı.Antep yaslanmış arkaya ortadaki iki kazma Murat ve Hürriyet yüzünden doğru düzgün atağa çıkamadılar.Birde Murat'ı forumda çok övüyorlar.

Bu pozisyon sonrasi sari kart mi yedi Lugano? E ozaman bilerek degilse niye kart veriyor ozaman, hic birsey vermesin. Gecen sene bile bu kadar igrenc degildi bu lig.

Fener'in nesi iyi oynadı.Antep yaslanmış arkaya ortadaki iki kazma Murat ve Hürriyet yüzünden doğru düzgün atağa çıkamadılar.Birde Murat'ı forumda çok övüyorlar.

Oyuncuların performanslarını fener maçıyla değerlendirmek hata olur! Adamlar herkese özellikle bize karşı süper oynuyorlar ama fenere gelince ot gibi oynuyorlar anlamadım gitti...

Bu pozisyon sonrasi sari kart mi yedi Lugano? E ozaman bilerek degilse niye kart veriyor ozaman, hic birsey vermesin. Gecen sene bile bu kadar igrenc degildi bu lig.

kontra atagi kestigi icin yedi karti sanirim, antep top oynamadi, buyutmeyin su maci gozunuzde daha ne puan kayiplari olacak

ya beyler cok komik duruma dusuyoruz, adam ustunden atlarken basti ayagina bilmeyerek.. bu lugano cirkefi bile olsa bunun kasti oldugunu dusunmuyorum.. ayrica hadi diyelimki kasti hareket, diyelimki kirmizi kart, bence her iki tarafada verilmeyen kartlar var, fenerin bence 2 tane penaltisi verilmedi, adamlar zaten tum mac top yaptirmadilar antebe siz hala gelmis neler diyorsunuz.. ya bize ne fenerden allah askina.. 14. siradayiz ama taraftardami unuttu Galatasarayin buyuklugunu.. komiklesiyoruz, uzuluyorum su halimize yemin ederim

En üstte tamda bu tür yorumlarla ilgili bişey demiştim.Gereken tepkiyi almıssınız bişey demiyorum .

Oyuncuların performanslarını fener maçıyla değerlendirmek hata olur! Adamlar herkese özellikle bize karşı süper oynuyorlar ama fenere gelince ot gibi oynuyorlar anlamadım gitti...

musade edersen ben anlatayim.. fener kopek gibi saldiriyor sampiyon olmak icin her halti yapiyor sahada.. bize karsi takimlar rahat oynuyorlar cunku kadronun yarisinda ruh yok.. yonetim yok, antrenor yok..

En üstte tamda bu tür yorumlarla ilgili bişey demiştim.Gereken tepkiyi almıssınız bişey demiyorum .

size gore gereken tepki buysa saygi duyuyorum ama bende bilerek yaptigina inanmiyorum diyorum, buda benim gorusum, yillarca futbol oynadim, kimsenin bilegine bilerek kirarcasina basmadim, herkesin ekmek parasi bu, bu lugano gibi cingoz bile olsa o oyuncuyu sakatlamak icin yaptigina inanmiyorum, kendiside futbolcu, eger o amacla yaptiysa, ettigini bulur en yakin zamanda zaten.. bukadar tepki niye anlamiyorum..

musade edersen ben anlatayim.. fener kopek gibi saldiriyor sampiyon olmak icin her halti yapiyor sahada.. bize karsi takimlar rahat oynuyorlar cunku kadronun yarisinda ruh yok.. yonetim yok, antrenor yok..

Aslında fenerdede ruh ve antrenör yok. Onlarda YÖNETİM var. Yiyorsa birisi birşey söylesin yada hata yapsın bak nasıl adamı aşağı indiriyorlar...

Bu pozisyonu savunan da defolsun angutların sitesine gitsin,adamın ayağı kırılsaydı ne olacaktı bu insanlar ekmek paralarını ayakları sayesinde çıkarıyorlar,Allah'ın sopası yok ama yine son maçta şampiyonluğu kaybederek hat-trick yapacaklar inşallah.

[video]https://www.youtube.com/v/r3torai5-ak?fs=1&hl=de_DE&rel=0[/video]

Böyle birsey yok, harbiden insanlik disi birsey. Diyecek birsey bulamiyorum.

Abi, beni Fenerin şampiyonluğu ilgilendirmiyor, ama bu ligde adalet diye bir şey kalmamış, Kazım'ın pozisyonuna bak, bi de buna, kazım'ın pozisyonu kırmızı ise bunun kisi çift kırmızı, objektij olacağım, entellektüel olacağım diye, şu pozisyona sarı kart demeyin bari, yapmayın!!!!!

Bu Lugano denen adi herifi esek sudan gelene kadar döveceksin. Ama essek hosaftan ne anlar misali, bu herif dayak dan da anlamaz. Kanina islemis pisliklik cirkeflik.

Adi herif.

fc27e03e3cf051289b341010d577a1dd_k.jpg

cc5eba0ca67e284d7098a0947cac8d43_k.jpg

11845.png

jkkr49.png

huseyin-gocek-22407_501.jpg

.

size gore gereken tepki buysa saygi duyuyorum ama bende bilerek yaptigina inanmiyorum diyorum, buda benim gorusum, yillarca futbol oynadim, kimsenin bilegine bilerek kirarcasina basmadim, herkesin ekmek parasi bu, bu lugano gibi cingoz bile olsa o oyuncuyu sakatlamak icin yaptigina inanmiyorum, kendiside futbolcu, eger o amacla yaptiysa, ettigini bulur en yakin zamanda zaten.. bukadar tepki niye anlamiyorum..

Bende 9 senedir 9 yaşımdan beri top oynuyorum öyle kendi bulunduğu liglere görede kötü sayılmıycak takımlarda..Bu hareketin bilerek yapılmamış olma ihtimali yok..İsteyen adam o yerdeki Antep'li futbolcunun üstünden çok rahat geçerdi ama yok işte adam Lugano..

Bu pozisyon direk kirmiziydi, sanirim hakem macin ilk yarisinda vermedigi penaltilarin etkisinde kalarak hatayi hatayla telafi etmeye calisti

luganoyamı küfretmek doğru yoksa bu adamın bunları yapmasına müsade eden hakemlermi?? takdir sizin....

Üst Alt