Kadın ve Erkek Takımımızın Sponsoru Medical Park Oldu - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kadın ve Erkek Takımımızın Sponsoru Medical Park Oldu

Cevap: Galatasaray Sponsorluk Anlaşması

1-Medical Park GS Kadın ve Erkek takımlarının ana sponsorudur ve 30 milyon dolara yaklaşan bir yatırım söz konusu.

2-GS Kulübünün bütün sağlık hizmetleri branş gözetmeksizin M.Park tarafından ücretsiz sağlanacaktır.

3-Aslantepe'ye yapılacak hastanenin gelirinden çok önemli bir yüzde GS basketbol şubesine aktarılacak.

4-Sponsorluğun değeri hastane hizmete açıldığında anlaşılacak Bu hastaneden yılda gelecek rakamın en az 4-5 milyon dolar olması bekleniyor!

Not ; Bu Para Yıllık Sponsorluk Ucretine ek olcaktır.

5-Özetlersek Galatasaray Erkek Basketbol Takımının 17 Milyon,Bayan Takımının 7 Milyon Dolar Bütçesi Olcak Yıllık.

1-Medical Park GS Kadın ve Erkek takımlarının ana sponsorudur ve 30 milyon dolara yaklaşan bir yatırım söz konusu.

2-GS Kulübünün bütün sağlık hizmetleri branş gözetmeksizin M.Park tarafından ücretsiz sağlanacaktır.

3-Aslantepe'ye yapılacak hastanenin gelirinden çok önemli bir yüzde GS basketbol şubesine aktarılacak.

4-Sponsorluğun değeri hastane hizmete açıldığında anlaşılacak Bu hastaneden yılda gelecek rakamın en az 4-5 milyon dolar olması bekleniyor!

Not ; Bu Para Yıllık Sponsorluk Ucretine ek olcaktır.

5-Özetlersek Galatasaray Erkek Basketbol Takımının 17 Milyon,Bayan Takımının 7 Milyon Dolar Bütçesi Olcak Yıllık.

Ney ney ney?

Kaynak nedir hocam?

2 takım 3 senelik 23 milyon dolar.

Şimdi hesaplamaya gelirsek; 23 milyon doları 3 yıla bölersek 2 takımımız için yıllık toplam 7 milyon dolar gibi bir rakam ortaya cıkıyor. 7 milyon doları da 2 takımımıza 3,5 er milyon dolar ile paylastırıyoruz. Hadi iddia,ürün satısları bilet satısları vs. 5 milyon dolar olsun; bu 2 takımın oyuncularına, malzemecisine, teknik ekibine ve transferine ödenecek para ile beraber cepte 2,5 milyon dolardan az bir rakam kalıyor. Daha aylık maaslarıda düşünürsek bu para 2 takımın neyine yetecek, yönetimden biri cıkıp hesap versin.

Kıçı kırık bir hastane kurulusu zorla kendini koskoca Galatasaray Spor Klübüne kabul ettirebildiyse daha söylenecek söz yok. Bizim adımıza o anlasmayı imzalayan kişilere yazıklar olsun. İçimizde Galatasaray'ı büyüklüğünü kavrayamamıs yöneticiler var.

2 yıl önce takım küme düsürülme noktasına getirildiğinde nasıl takıma sahip cıktıysak bu 3 yıllık süreçtede ondan daha fazla sahip cıkmamız lazım. Bayan Basketbol takımımız içinde geçerli bu.

Edit. 17 milyon dolar erkeklere, 7 milyon dolar bayanlara para ayrılacak duyumlarının doğru olduğunu sanmıyorum. Doğruysa eğer şube içinde mevzular cıkar.

Fenerbahce ve Efes yıllık 17 milyon dolar zor alıyor. Medical Park gibi Efes ve Ülkerden zayıf bir grup bize yıllık 17 milyon dolar nasıl verebilirki ? Birde 3 yıllık 23 milyon dolardan bahsedilen bir ortamda.. ?

beyler. listen to me.

yanlis yonderiliyosunuz. eyup yildizin yazdiklarini bende okudum. o kisi iddaa+digi+beko+reklam+kombine+bilet+mpark dan yaptigi hesap ile yaklasik 30 milyon dedi. yani mpark yillik 30 milyon dolar vermiyor.

Bu konuyu aylar öncesinden ben açmıştım Çünkü bir anlaşma yapılınca en az 3 yıllık oluyor ve geri dönüşü olmuyor.Benim istediğim bir anlaşma kesinlikle olmadı.Eyüp abinin dedigi rakam yıllık 4.5 medicaldan bekoligsponsoru+iddaa+kombine toplam 10 11 milyon liraya tekabül ediyor bizim yaptıgımız anlasma medicalla asagi yukari 3 yıllık 27 milyon dolar hem kadın hem erkek çok çok az bu rakamlar

bana kalsa 1 yıl sponsorsuz oynamayı göze alırdım...

bide sponsorluk ile ilgili olarak. tabii bu yillik verilen para basariyla dogru orantili artabilir. ama senelik 6-7 milyon dolarlik bir anlasma kotu anlasmadir. neden. cunku adama sen isim hakki veriyosun. diger takimlarin 3 buyukler haricinde gazetede futbol takimlarinin tam sayfa haberleri cikmasini birak kucu kutucukta haber bazen olurken. galatasaray gibi buyuk bir marka nin ismi hakkini alirken 6-7 milyon dolar gibi coz cuzi bir ucrete vermek kotu bir anlasmadir. gazete+tv+dergi+sosyal medya da galatasaray medikalpark ismi gececek olmasi o kuruma sayginlik ve popularite sagliycaktir. bu kadar genis bir agda haberleri cikabilen, programlari olan en onemlisi genis kitleye hitap eden bir markanin sponsorluguna ismini veriyosan daha fazla para vericeksin. bu rakam tatmin edici degil. acikcasi ben bu fiyata takimim hem isminin yaninda hemde gogsunun ustune reklamini koymam. ha anlasmanin farkli boyutlari oldugundan anlasma yapildi. m.park galatasaray hastenesi yapicam sizede komisyon vericem ve butun branslarin saglik hizmetlerini ucretsiz yapicam diye klup de bunu okeylemis bes belli. umarim ilerleyen senelerde artis olur. basketbol subesinin sponsporsuz da gidebildigi gorduk. 2 senedir sponsoru var ama yok. cafe crown demeyin. sacma salak bir anlasma. polat yonetiminin ezikliginden kaynaklanan bisey.

size bir şey diyeyim mi bu anlaşma hükümetle kulup arasındaki buzlarıda eritmiştir. yollar filan yapılır rahat olun karlı anlaşma . ortakları bilenler dediğimi anlar

ne lazimdi bize bu sponsorluk?Senede yakin 3.5 mil $..iki takima....

fenere senede 15 mil$ ulker veriyor.

he bide isin euroleague boyutu var. galatasaray bu sene euroleague katilan 3 takimdan biri. diger 2 takimin sponsporluk gelirleri ve bu gelirleri nasil sagladigi acik. onlar gibi bi sponspor ben zaten istemiyorum ama avrupada ki gibi istiyorum en azindan. euroleague onemli bi mecra misal galatasaray ispanya barcelonaya gidicek. ispanyol tvleri galatasaray medicalpark ile ilgili haberler, yorumlar, programlar yapicak gazeteler dergiler. vs. vs. ispanya da satan spor gazeteleri trdekileri 10-15e katlar. tabii bu anlasmanin farkli boyutlari oldugu icin yapildi. aslinda galatasaray gercekten iyi bi marka ama basketbol subesi olunca bu galatasarayda olsa demekki musteri cekmiyo. anladigim bu.

Cevap: Kadın ve Erkek Takımımızın Sponsoru Medical Park Oldu

Medical Park bekleniyordu zaten ama para konusunda kesin bir şey yok mu ?

emine erdoğan ortaklarından medical parkın sahibi diyende çok var. 3 yılda 2 branşa toplam 23 milyon dolar çok sağlam kazık yemişiz ya hükümetle buzları eritmek için yapıldığı çok belli

---mecburen imzalamışta olabiliriz...eğer aslantepe nin yolları yaptırılmazsa klüp olarak cok daha zarar ederiz...hukumetten başka kimsede o yolları ve köprüleri yapamaz

Üst Alt