Kadınlar Cumhurbaşkanlığı Kupası | Galatasaray MP 45-62 Fenerbahçe | M.S - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kadınlar Cumhurbaşkanlığı Kupası | Galatasaray MP 45-62 Fenerbahçe | M.S

Cevap: Kadınlar Cumhurbaşkanlığı Kupası | Galatasaray MP 45-62 Fenerbahçe | M.S

Adamlara Ülker gibi zengin cemaat şirketleri sponsor oluyo , haliyle olsun

Son 4-5 senede bayan baskete onlardan azmı para harcadık

Grundig-Universal bulunmayacak sponsorlarmı

Hadi deki tamam sponsorları muazzam,senin marka değerin dahamı küçük,sen neden bulmuyosun,zengin iş adamınmı yok(bu branşlarlar için haldun el mubareklere gerek yok)

Senelerdir bu branşlar rezil rüsva yönetiliyordu,şimdi vasat yönetiliyor

işlerim dolayısı ile maç ı izleyemedim iyi savunma yapmışız 62 bu fb maççı için makul sayılabilir ama çok az skor üretmişiz 45 çok az lindsay alba nevriya sancho ve saglam bir siylvia ile hücum gücümüz ikiye katlanacaktır ama ben yerlilerden şebnem yasemen ve özgenin performansını merak ettim maçı izleyen bir renkdaş kısa bir analiz yaparsa iyi olur saygılar

bazı arkadaşlarım kızmış skora.ama dünkü kadronun yapabilecegi bu bence,hatta ışılın silik kimliginden çıkıp sayı ve skor yapabilmesi çok sevindirdi beni.olmayan oyuncularımıza bir göz atsak herşey belli oluyor aslında,lindsay,nevriye,alba,sancho,saglam bir fowless..emin olun bir takımı rahatlıkla fınal four a taşıyacak bir beşli..felaket tellallıgına gerek yok,ceyhunun takıma serptiği ölü topragı kalkıcak gibi sanki dünkü gördüğüm itibarıyla..

birde şunu sormak lazım kendimize ; dün biz tam kadro olsak ve bizim eksiklerimize denk gelecek şekilde fenerde birsel,matoviç,veremeyenka,angel ve pondexter olmasaydı noolurdu acaba..?

içimiz rahat olmalı bence,yargısız infaza hiç gerek yok derim ben..

işlerim dolayısı ile maç ı izleyemedim iyi savunma yapmışız 62 bu fb maççı için makul sayılabilir ama çok az skor üretmişiz 45 çok az lindsay alba nevriya sancho ve saglam bir siylvia ile hücum gücümüz ikiye katlanacaktır ama ben yerlilerden şebnem yasemen ve özgenin performansını merak ettim maçı izleyen bir renkdaş kısa bir analiz yaparsa iyi olur saygılar

yasemen kendini gelilştirmiş gibi duruyor. hazırlık maçlarındada iyiydi. bu maçtada fena oynamadı. potaya korkusuzca gidebiliyor. özge genç bir oyuncu ve gelecek vaadediyo. dün idare etti. şebneme gelince angeli bikere bile geçirmedi. onun için angel gördügü yerden salladı topu. hücumda ona pozisyon hazırlayamasakta. nasıl bir şutör oldugu belli. defansının bukadar iyi olması beni ümitlendirdi. bikere boş 3 lük şansı buldu onuda attı ama 24 saniye doldu.

Maçın skorunu takımı eksik kadroyla çıkaran yönetimimiz yapar herhalde? Sancho niye gelmedi,Alba dönene kadar neden yerine oyuncu alınmadı,neden voleybol maçıyla aynı saate çakışmasına izin verildi mesela?

Ekrem Hoca beklentimin çok üstünde takım yapmış,setleri sonuna kadar oynamaya çalıştık,savunmadaki istek yine çok iyiydi,bayağıdır görmüyorduk.

Bir de Atakule güzel yer. :)

şaşırmadım. her yıl bi dengesizlik var. geçen yıl yerli-yabancı bu yılda kısa-uzun var. şu maça bakarak söylemiyorum. sezon böyle gider heralde.

Maçın skorunu takımı eksik kadroyla çıkaran yönetimimiz yapar herhalde? Sancho niye gelmedi,Alba dönene kadar neden yerine oyuncu alınmadı,neden voleybol maçıyla aynı saate çakışmasına izin verildi mesela?

Ekrem Hoca beklentimin çok üstünde takım yapmış,setleri sonuna kadar oynamaya çalıştık,savunmadaki istek yine çok iyiydi,bayağıdır görmüyorduk.

Bir de Atakule güzel yer. :)

ekrem memnun albanın yerine transfer yapılacak diyordu. yönetimimiz neyi bekliyormuş onu anlamadım. albanın o sakatlıktan sonra nasıl dönecegi meçhul. hakketen neyi beklediklerini merak ediyorum.

ekrem memnun albanın yerine transfer yapılacak diyordu. yönetimimiz neyi bekliyormuş onu anlamadım. albanın o sakatlıktan sonra nasıl dönecegi meçhul. hakketen neyi beklediklerini merak ediyorum.

Kimse şu saatten sonra iyi oyuncusunu vermek istemez,tek çare bonservisle almak onuda bizimkiler vermez.Takımın mücadelesini falan övüyoruz ama takıma net 2 numara lazım,skor atacak adam yok.

Kimse şu saatten sonra iyi oyuncusunu vermek istemez,tek çare bonservisle almak onuda bizimkiler vermez.Takımın mücadelesini falan övüyoruz ama takıma net 2 numara lazım,skor atacak adam yok.

her sene hep bir yerimiz eksik kalıyor zaten. whaleni 2 de oynatmayıda düşünürler. gerçi oynar ama negüzel oyun kurucumuz oldu derken kaybetmeyelim. donilickiayı bonservisini verip alsak bütün kupalar bizim diyebilirim. sponsor elini cebine atsın. bizim yöneticilerde atsın. gene işimizi şansa bırakmayalım.

Üst Alt