Kadınlar Cumhurbaşkanlığı Kupası | Galatasaray MP 45-62 Fenerbahçe | M.S | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kadınlar Cumhurbaşkanlığı Kupası | Galatasaray MP 45-62 Fenerbahçe | M.S

Kadınlar Cumhurbaşkalığı Kupası

Galatasaray Medical Park - Fenerbahçe

17 Ekim Çarşamba

19:00

Ankara Spor Salonu

Cevap: Kadınlar Cumhurbaşkanlığı Kupası | Galatasaray MP - Fenerbahçe | 17 Ekim | 19:

Biletler satışa çıkmış yarın gidip alalım bari.

Cevap: Kadınlar Cumhurbaşkanlığı Kupası | Galatasaray MP - Fenerbahçe | 17 Ekim | 19:

Son durumlar nasıl bizde yabancılar oynayacak mı?

Wauters-Sancho kesin olacak. Whalen ve Alba kesin olmayacak. Fowles'ın da olması lazım ama hiç haber görmedim İstanbul'a geldi falan diye. Gerçi daha bi hafta var gelir heralde. Onlarda eksik yok.

Kısa rotasyonu çok dar olacak o zaman.Bakalım Ekrem hocaya güveniyorum.

Bu maçlara tanık oldukça hep sorarım kendime bu ülkede bjk neden büyük diye.Bursanın Eskişehirin Trabzonun ne suçu var?

Işıl-Yasemen

Şebnem-Ayşe

Şaziye-Gülşah-Bahar

Sancho-Bahar

Fowles-Wauters

Olur heralde. Bahar'ı zaman zaman 3te kullanabiliriz bu maçta.

Ankara'yı çözebilirsem gitmeye niyetim var. :)

Işıl'ın hazırlık maçlarındaki performansı iyiydi, skora katkı yapmıştı, bir nebze de olsa bunu tekrarlarsa 1 numara için sıkıntı pek olmaz da 2 numara çok sırıtıyor. :( Şebnem'in bu kadar önemli bir maçta ne yapabileceğiyle ilgili şüphelerim var.

albanın yerine bir oyuncu alınacaktı hazırlık maçlarıda bitti. normalde çoktan almamız lazımdı zaten. sonuçta alba ocakta gelecek. ve nasıl bir durumda olacak belli degil. bonservisini basıp birini alsınlar artık. şu maçta çok büyük beklentim yok. hiç kimse beraber oynamadı. fenerde nerdeyse tam kadro oynadılar. angeli alırlar kadroya sadece maçta. güzel kadro var ama kısalarda sorunda yaşamamk için 2-3 oynayan iyi bir oyuncu lazım. donilickina olur viteckova olur. bonservis verip alsınlar. yine tüm sene acı çekmeyelim.

FB yener diye düsünüyorum maalesef.

biletix e gittim gs tarafındaki kalan en ucuz bilet 22 tl fb tarafında 7 tl ne ara satılmış anlamadım geçen sene gitmiştim ama bu sene gidemeyeceğim malum genclerbirliği maçı da var öğrenci olunca hepsine yetmiyor :eek:

Fenerbahçe'de eksik olmayacak sanırım. Bu durumda kısa rotasyonunda çok büyük bir üstünlükleri olacak, Cappie ve Angel'ı savunmamız pek mümkün değil zaten Şaziye, Gülşah ve Şebnem ile. Bence şansımız bir hayli düşük, kazanırsak büyük iş olur,

Skytürk verecekmiş gidemeyen arkadaşlara . Ben bayan voleybol süper kupasını izleyeceğim . Böylesine önemli iki kupada aynı şehre aynı güne ve aynı saate verilmesi çok kötü olmuş .

Prince olsaydı çok fark ederdi valla

Üst Alt