Kadınlar Euroleague Final Four Ülker Arena'da | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kadınlar Euroleague Final Four Ülker Arena'da

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Fenerbahçe’nin de yer aldığı Euroleague dörtlü finali 15-17 Nisan’da Ülker Sports Arena’da düzenlenecek.

KADINLAR Euroleague Final Four’una İstanbul ev sahipliği yapacak... Dörtlü final 15-17 Nisan tarihleri arasında Fenerbahçe’nin ev sahipliğinde Ülker Sports Arena’da düzenlenecek... 5. kez Final Four’a kalan Fenerbahçe’nin FIBA’ya ev sahipliği başvurusunda bulunmasının ardından Rus Ekaterinburg da organizasyona talip oldu. FIBA Avrupa Başkanı Turgay Demirel’in etkisiyle Final Four İstanbul’a verildi.

Final Four’da eşleşmeler ise şöyle:
Fenerbahçe-Nadehda
USK Prag-Ekaterinburg

Hürriyet

Verin lan sunlara avrupada but yoksa yakacak bu kasarlar kendini turgay gene kiyagini gecmis taraftarla alsinlar kupayi diye bak yeminlen Galatasarayli oldugumdan soylemiyorum bunlarda inanilmaz but kompleks var kibir var ondan Allah sizin gibilerin yuzunuzu guldurmuyor.
Beter olun.

Ekaterinburg iyi değil evet Ama siz USK Prag ve Nadezdeha'yı izledınız mi hiç ? Ben USK Prag'ı izledım taş gibi takım..

Bana ögre Kupanın favorisi USK Prag...

AGÜ Prag'ı içeride dışarıda yendi.Bence iyi değiller.Final Four'un evinde olması sebebiyle fb favori maalesef.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt