Kadınlar Euroleague'de Rakipler Belli Oldu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kadınlar Euroleague'de Rakipler Belli Oldu

23 takımın katılacağı ilk turda, sekizer takımdan oluşan iki grup ve yedi takımdan oluşan bir grup kurayla belirlenecek. Her takım, grubundaki takımlarla bir kez evinde, bir kez de deplasmanda karşılaşacak. Bu sezon yapılan değişiklikle gruplardan sonra "Final Four" yerine "Final Eight" oynanacak.

A GRUBU : UMMC Ekaterinburg - Ros Casares - Bourges - USK Prag - Galatasaray - Vici Aistes - Lotos - Györ

03d230a9.jpg

12.10.2011 vs VICI Aistes

19.10.2011 vs ZVVZ USK Prague D

26.10.2011 vs UMMC Ekaterinburg

02.11.2011 vs Seat Györ D

09.11.2011 vs Lotos Gdynia

16.11.2011 vs Bourges Basket D

23.11.2011 vs Ros Casares

30.11.2011 vs VICI Aistes D

07.12.2011 vs ZVVZ USK Prague

14.12.2011 vs UMMC Ekaterinburg D

11.01.2012 vs Seat Györ

18.01.2012 vs Lotos Gdynia D

25.01.2012 vs Bourges Basket

01.02.2012 vs Ros Casares D

Statü şöyle:

1. Tur:

8-8-7 takımlı üç grup. Gruplardan toplam 15 takım bir üst tura yükselecek. (Tahmin: Bu da 3 grubun ilk 5'i bir üst tura yükselecek. Muhtemelen en iyi dereceye sahip ekip doğrudan yarı final turuna çıkacak.)

2. Tur:

Geçtiğimiz senelerdeki gibi 3 maç üzerinden oynanacak bir eleme sistemi. (Tahmin: Takımlar galibiyet oranlarına göre sıralanır. 2-15, 3-14, 4-13, 5-12, 6-11, 7-10, 8-9)

Yarı Final Turu:

Elemeleri geçen 7 takım ve en ilk tur gruplarında en iyi galibiyet yüzdesine sahip takım ile birlikte toplam 8 ekip. iki ayrı gruba ayrılacak. Tek devreli lig usülü şeklinde maçlar oynanacak ve sıralama netleşecek. (Final Eight denilen sistemin ilk ayağı. Grup dağılımı nasıl olur bilmiyorum.)

Sıralama Turu:

Final Eight gruplarında;

4. olan takımlar: 7.lik-8.lik maçı

3. olan takımlar: 5.lik-6.lık maçı

2. olan takımlar: 3.lük-4.lük maçı

1. olan takımlar: Şampiyonluk Maçı

oynayacaklar. Bu şekilde sıralama belirlenecek.

Cevap: Kadınlar Euroleague'de Kuralar Çekiliyor

Bence F4 favori adayları;

1- Galatasaray Medical Park

2- Ros Caseres

3- UMMC Ekaterinburg

4- Avenida Salamanca

Plaseler;

1- Fenerbahçe SK

2- Spartak M.R Vidnoje

İki takımımıza da başarılar diliyorum.

saat 15'te kuralar çekilcekmis fibaeurope.com dan takip edebilirsiniz ayrıca fb tvde yayın olabilir...

@ssultanlari

Sarayın Sultanları ELW ve ECW kuraları 15:00'teymiş arkadaşlar

Halcon'un Final Four yapabileceğine ihtimal vermiyorum. Geçen seneki kadrodan sadece Erika kaldı benim bildiğim. Eğer onlar 1. torbada ise onları çekersek çok şanslıyız. Final Four'da 3 takım belli bence; UMMC, Casares, Galatasaray, 4.takım bence Seimone Augustus'lu, Becky Hammon'lı, Candice Dupree'li, Osipova'lı kadrosuyla Spartak Moskova olacak.

Halcon'un Final Four yapabileceğine ihtimal vermiyorum. Geçen seneki kadrodan sadece Erika kaldı benim bildiğim. Eğer onlar 1. torbada ise onları çekersek çok şanslıyız. Final Four'da 3 takım belli bence; UMMC, Casares, Galatasaray, 4.takım bence Seimone Augustus'lu, Becky Hammon'lı, Candice Dupree'li, Osipova'lı kadrosuyla Spartak Moskova olacak.

İlk torba : Halcon, Spartak, UMMC Ekaterinburg

1. torba : Halcon, Spartak, UMMC Ekaterinburg

2. torba : Ros Casares, Fenerbahçe, Taranto

3. torba : Wisla Can-Pack, Bourges Basket, BF Schio

4. torba : Good Angels, Nadezdha, USK Prag

5. torba : Rivas, Sopron, Galatasaray

6. torba : Vici Aistes, Gospic, Tarbes

7. torba : Brno, Lotos, Polkawice

8. torba : BLMA, Seat Szese Györ

İlk torbadan Halcon, 2. torbadan Taranto gelsin öyleyse. 1. Ekaterinburg, 2. Casares 3. Wisla Can Pack 5. Galatasaray gibi bir grup bile gelebilir tabi.

Yolun sonu şampiyonluk olur inşallah ilk torbadan Spartak'ı istiyorum,Augustus'u özledik.

Kura çekimine az bir süre kaldı. Bir tahmin yapalım bakalım :)

Spartak-Taranto-Bourges-Good Angels-Galatasaray-Gospic-Brno-Györ

Üst Alt