Kadınları Çekici Yapan 3 Madde Nedir? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kadınları Çekici Yapan 3 Madde Nedir?

7c5c49beef607067b7a537203449cb84.jpg

Kizlar daki "Dış görünüş etkinliğini" saf dışı bırakmışsınız Ünal Bey.
Güzel bir kıza hepimiz mal gibi bakarız zaten ama güzellik göreceli bir kavram

MHA-L29 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Görünüş kadar karakter yapısıda çok önemli kesinlikle. Manken gibi olup çirkin karakterli olan bayanı çöp kutusuna atarım.
Karakteri iyi olup çirkin olan bayanı ama çöp kutusuna atmam. İyi arkadaş dost olunur bu durumda. Faslası zor benim açımdan nekadar da aslında haksızlık veya aptalca olsada ama ne yani yalan atacak da değilim bu konuda şimdi.
Görüntüde önemli ciddi ilişki için işte.

1.Popo olculeri cok onemli..

Poposu buyukse etkilenilmez.. Rus kizlari kucuk yuvarlak popolari olmali.. Sonucta hepimiz birer popo sahibi olarak daha iyisini istemek hakkimiz.

2.Kadinlik..

Ev icerisindeki kadinligi, yatak odasindaki kadinligi ve belkide en onemlisi mutfaktaki kadinligi.. Herkes bunlar az cok bilir. Ben simdi bir kadinlik yapsam size agziniz acikta kalir.. Taklit yetenegimde cok iyidir bu yuzden altindan kalkardim. Esra erola kadin kiliginda gitsem ilk gun kaparlardir beni cunku kriterlere o kadar hakimim..

3. Kizin babasi..

Bir laf vardir; babasina bak kizini al.. Biraz mirasin kimseye zarari olmaz. Kayinpederiniz varlikliysa ona gore hareket etmelisiniz. Misafirlige geldiklerinde esinize sen otur..kayinpederime herseyi ellerimle ikram edecegim diyip susturun.. Keki boregi ellerimle sizin icin yaptim cevizli, pekmezli guc verir diyin..

O zaten mesaji alir ve ilk isi vasiyetinin ilk sirasina siiz yazmak olur..

Üst Alt