Kadınları Çekici Yapan 3 Madde Nedir? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kadınları Çekici Yapan 3 Madde Nedir?

Dış görünüş önemli elbette.
Ama benim için aynı "eğitim seviyesi" daha önemli. Belli bir IQ/Eğitim/Kültür Seviyesi sonrası....düşük profili kızlar ile zor anlaşıyor insan.

Benim 3lü net:

Güzellik, Akıllık ve Davranış.

Son düzenleme:
Kadınların çekiciliğini 3 şeyle anlatmak kadınlara hakarettir bence, bu dünyadaki yaşama amaçlarımdan ve mutlu olmamı sağlayan kadındır. İlla birşeyler sıralarsam açıklamam gerekir.

1)Bakım;
-Spor yapması (Fiziği)
-Makyaj yapma becerisi.
-Temizlik

2)Kültürü
-Tarihini ve geçmişini bilen
-Güncel konulardan haberdar

3)Zekası
-Olaylar hakkında mantıklı yapıcı konuşması

-Sayısal zekası(Fetişistim bu konuda)

4)Giyim Tarzı

-Dekolte ve seksi kıyafetler ancak kendini basit göstermeyecek şekilde. Yani gördünmü buram buram kalite kokucak.

Daha çok şeyler yazarımda mobildeyim ve 3 madde demesine rağmen 4 ledim.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Kadınların çekiciliğini 3 şeyle anlatmak kadınlara hakarettir bence, bu dünyadaki yaşama amaçlarımdan ve mutlu olmamı sağlayan kadındır. İlla birşeyler sıralarsam açıklamam gerekir.

1)Bakım;
-Spor yapması (Fiziği)
-Makyaj yapma becerisi.
-Temizlik

2)Kültürü
-Tarihini ve geçmişini bilen
-Güncel konulardan haberdar

3)Zekası
-Olaylar hakkında mantıklı yapıcı konuşması

-Sayısal zekası(Fetişistim bu konuda)

4)Giyim Tarzı

-Dekolte ve seksi kıyafetler ancak kendini basit göstermeyecek şekilde. Yani gördünmü buram buram kalite kokucak.

Daha çok şeyler yazarımda mobildeyim ve 3 madde demesine rağmen 4 ledim.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Emotional ve Kognitiv Akıllık Ayrımı..güzel :D

Kız/Kadınlar da bu Kognitiv/ (sayısal) Zekillik daha az oluyor. Bilimsel açıdan acaba hakikaten doğru mu: bakmak lazım..

Son düzenleme:
İkinize dedim, Videoyu izlemedim. Zeki olacakmış, hadi lan ordan.

MHA-L29 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Zeki olmasıda bi etken, benim gibi birinin yanında zeki olmayan bir bayan abes kaçar. Kendimde hoşlanmam zaten. Öyle biriyle bulunmam, tabiki bütün şartlar ın oluşması pek mümkün değil ancak Ciğer Kedi mevzusu ne alaka? Beni ne kadar tanıyorsun da bu yorumu yaptın?

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Zeki olmasıda bi etken, benim gibi birinin yanında zeki olmayan bir bayan abes kaçar. Kendimde hoşlanmam zaten. Öyle biriyle bulunmam, tabiki bütün şartlar ın oluşması pek mümkün değil ancak Ciğer Kedi mevzusu ne alaka? Beni ne kadar tanıyorsun da bu yorumu yaptın?

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Espri nedir bildin mi
Ama bir birimizi kandırmayalım orası ayrı.

MHA-L29 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Son düzenleme:
Üst Alt