Kadınların Araba Sürüşünü Nasıl Buluyorsunuz? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kadınların Araba Sürüşünü Nasıl Buluyorsunuz?

park etme harici problem yok gibi

ha birde otoyol ve anayolda sağ şeritte veya orta şeritte 60-70le gitmeyin bayanlar allah aşkına

Benim araba sürerken En nefret ettiğim olay bomboş bir yolda, sabit bir hızda giderken öndeki aracın gereksiz yere fren yapmasıdır. Bunu da tecrübelerime dayanarak söylüyorum ki %90 oranında kadın sürücüler yapıyor.
Yıllar sonra bunun sebebini eşime sorarak anladım. Meğerse araç kendilerinin istekleri dışında bir hıza çıktığı zaman aracı yavaşlatmak amaçlı basıyorlarmış frene.
Şimdi burada anlatmak biraz zor ama bilirsiniz işte birçok erkek sürücü önce gazdan ayağını çeker ve özellikle önü boş olduğu durumlarda araba istediği hıza gelen kadar yavaşlamayı o şekilde yapar, frenle değil.

Biraz tecrübeyle ilgili bence, onu da hangi yaşta kullanmaya başladıkları çok belirliyor

Mesela erkekler genelde 16-17 gibi aslında başlıyorlar ufak ufak kullanmaya, hiç olmadı babanın nerde ne yaptığına dikkat etmeye başlıyorlar

Ama erken kullanmaya başlayıp bana bile taş çıkaracak hanımlar da gördüm

Hayatın hiçbir noktasında cinsiyetçilik yapmadım ve yapanlardan hoşlanmıyorum. Ama bu konu çok farklı. Hakikaten kadınlarda bir türlü sebebini bilmediğim bir sıkıntı var. Neden böyle oldukları konusunda yorum bile yapamıyorum.

Berbat

İyrenç

Leş ötesi

Çok kütü

Buluyor ve naletliyorum.(not iyi kullanan kadınlar da vardır ama genellersek görüşüm bu şekilde)

Yıllar önce Şişli de ehliyet alırken cendere yolunda, hoca bizi teste götürdü..
Benden önce giren kadın 5.kez direksiyon sınavından kalmıştı..
Araç da beyaz reno springti..
Arabayı olduğu yerde hoplattı ve gene kaldı..

Şuan otomatik araçlar olmasa birçoğu Halen bu seviyede maalesef ve de çok panikler..

Yani çok şey yazılabilir ama neyse birbirimize lazımız çokta şey etmemek lazım diyerek pası başka arkadaşlara atayım. Yoksa hakikaten buraya 50 satır örnekleme yapabilirim:)

Benim araba sürerken En nefret ettiğim olay bomboş bir yolda, sabit bir hızda giderken öndeki aracın gereksiz yere fren yapmasıdır. Bunu da tecrübelerime dayanarak söylüyorum ki %90 oranında kadın sürücüler yapıyor.
Yıllar sonra bunun sebebini eşime sorarak anladım. Meğerse araç kendilerinin istekleri dışında bir hıza çıktığı zaman aracı yavaşlatmak amaçlı basıyorlarmış frene.
Şimdi burada anlatmak biraz zor ama bilirsiniz işte birçok erkek sürücü önce gazdan ayağını çeker ve özellikle önü boş olduğu durumlarda araba istediği hıza gelen kadar yavaşlamayı o şekilde yapar, frenle değil.
En sinir olduğum onu yolda giderken; kullandıkça bunun anlaşılabilmesi lazım.

Üst Alt