Kadir Çetinçalı'ya dava açıldı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kadir Çetinçalı'ya dava açıldı

Kulübümüz yaptığı açıklamayla, yalan, dedikodu ve iftiradan oluşan DHA kaynaklı Kadir Çetinçalı haberiyle ilgili olarak, söz konusu haberin altına imza atan Kadir Çetinçalı'ya dava açmıştır.

Kulüpten yapılan açıklamanın tam metni şöyle ;

Dün dolaşıma sokulan ve bugün bazı gazetelerin spor sayfalarında yer bulan, gerek futbolcularımız gerekse de kulübümüz hakkında baştan sona yalan, dedikodu ve iftiralardan oluşan Doğan Haber Ajansı (DHA) mahreçli, Kadir Çetinçalı imzalı haber hakkında hukuki işlemler başlatılmıştır.

Ağza dahi alınmayacak bir senaryoyu kaleme alarak meslek icra ettiğini düşünen zihniyetin ürettiği; gazetecilik etiği ve ilkeleriyle hiçbir ilişkisi bulunmayan bu yayına itibar etmeyen ve sağduyulu davranarak sayfalarında yer vermeyen Cumhuriyet, Fanatik, Fotospor, HaberTürk, Hürriyet, Milliyet, Radikal, Sabah, Takvim, Taraf, Yeni Şafak ve Zaman gazetelerine yayıncılık anlayışlarından dolayı teşekkür ederiz.

Galatasaray Spor Kulübü

Cevap: Kadir Çetinçalı'ya dava açıldı

baska isiniz gücünüz yok mu?? yaptiginiz hatalari örtmeye calismayin. tarihin en kötü Galatasaray yönetimiyle karsi karsiyayiz. her türlü senaryo yazilir.

İyi yapmışlar ama geç kaldılar...

Antrenörünle siyahi olduğu için dalga geçilirken, maç içinden bir kareyi alıp da "tuttu" diye haber yaparlarken susarsan işin cılkı çıktığında da anca böyle resmi siteden yazarsın çöpçüler kralı filmindeki amca gibi...

Yazıcam bunu da resmi siteyeee...

Aynı adam Rijkaard'a kara balon dediğinde nerdeydiniz diye sormak gerekir?Bu mahlukat en ağır cezayı almalı,aptal aptal yazıları var,iftira atıyor sürekli.

Böyle bi haberi Fanatik nasıl yayınlamaz bu da ayrı bi mevzu.

Ne bulursa yayınlayan bi gazete.

kendilerine dokunan herseyi yalanlarlar savasirlar normal

bu arada rdanin atletico olayi yalalnlanmadigina gore

kesin gitti

Şimdi Telegol içinde benzer şeyler yapılmalı.Resmen iftira attılar Fener maçını taraftar oynatmayacak diye.Kanıtlanabilir birşey değil bu resmen çamur atmak.

bahriye niye acamiyorsunuz

korkakmisiniz

yoksa

kesnidnize ucu dokunmuyor ekmeginize yag suruyor diye hosunuzami gidiyor

igrencsiniz hepiniz

kadir çetinçalı şu medya içersinde görüp görebileceğiniz en düzgün adamlardan biridir.ayrıca inanılmaz koyu bir gs lidir...kendisi yıllardır bu camianın içinde yetişmiş taraftarın da en sevdiği yazar ve muhabirlerden biridir....yazdıkları doğru mu bilmiyorum ama ben şu an bu yönetim ve futbolcular dahil hepsi yalan kadir çetinçaşı doğru dese doğruluğuna inanırım....barış apaçisi o yazılanları yapmayacak biri mi? geçiniz....

bu kadir denen herife mesleği bıraktırsalar bile az

tam bir Galatasaray düşmanı...

Adnan Polat'ın bundan dolayı istifa etmesini istiyorum.Teşekkür ettikleri gazetelere bakalım:

Galatasaray'ı karıştıran iddialar - Hürriyet Futbol

m.milliyet.com.tr

Florya'da başka bir alemmiş! / Spor / Radikal İnternet

Şaka mısınız lan? Tutarsız herifler

bende tam yazacaktim hürriyette okudum bu haberi diye..ercan saatci nin spor müdürü oldugu yerde gs ye zarar verebilecek her haber yayinlanir..!!!

yönetimin ypatigi tam fiyasko..allah askina bu yazdigini kulübe yollasana...

Üst Alt