Kadir Mısıroğlu Hayatını Kaybetti!

Tuna Köse

Şef Gümüş Kıvrım
Mezarina köpekler işesin demeyi unutmuşum editleyemiyorumda üstad beni affet cesedin icin eksik duada bulunmuşum

Berke Deniz

10 Numara!
Bir insanin (seversin sevmezsin ayri) ölümüde keyiflenip kutlama yapiyorsun.
Gebersin. Mezarına işensin hatta. Çok keyiflendim. Akşam geberen şahsı içkimi yudumlarken anacağım. Bak tekrar söylüyorum burası çokomelli. GEBERSİN.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Hakan Yazıcı

Fernweh
Tecrübeli Üye
Bir insanin (seversin sevmezsin ayri) ölümüde keyiflenip kutlama yapiyorsun.
İnsan olmayı öğrenemeyen yaratıkların ölümüne sevinmeyelim de ne yapalım. Herifin zihniyeti bu ülkenin en büyük problemlerinden birisi. Seviniyorsak ülkemizi sevdiğimizden. Yoksa bize ne fesli delinin tekinden..

Ünsal Vardar

Moderator
Yönetici
Moderatör
Bir ölü haberi bizlere herzaman ölümü hatirlatir ve bize ibret nazarıyla bakar. Pek takip etmedim bu kişiyi. Ne demiş olursa olsun fikri cogunluga zıt olsa bile arkasından kötü konusacak degilim. Rabbim adaletiyle ve merhametiyle muamele etsin. Bu dünyada ve bu zamanlarda hepimizin bir nebze merhamete ihtiyaci var
düşmana merhamet
vatana ihanettir

Seçkin HASSELİ

Aslan Üye
Hakkında konuşulmaya bile gerek olmayan birine hakaret ederek kendimi yormayacaktım da ! ULAN KİM BUNU TÜRK BAYRAĞINA SARDI, HANGİ SÜTÜ BOZUĞUN AKLINA GELDİ DE BENİ CİNNET GEÇİRME NOKTASINA GETİRİYOR ?

Levent Akgün

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
Bizim kültürümüzde ölenin arkasından konuşulmaz. Bence hiç konuşmayalım. Ayrıca bu zevat kim ki bizim forumumuz da yer işgal edebiliyor.

Ersin Gül

Sarı Üye
..

Üst Alt