Kadir Topbaş İstifa Etti! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kadir Topbaş İstifa Etti!

Topbaş olmasa kaç kez kaybetmişti akp istanbul belediyesini gücü tamamen ele aldıklarını düşünüyorlar ki topbaş bile gözden çıkarılmış.

Ek bilgi.
Metro marmaray insaatlarini takip etmeye calisim zaman buldukca.
M4 kadikoy metrosu disinda alayi rezalet yonetildi.
M5 cekmekoy uskudar 2 yil once bitmesi lazimdi ses yok
M7 besiktas 2016da hazir dediler
2019den once acilmasi imkansiz gibi gozukuyor.
Marmaray Cr3 halkali gebze 2015 te acilmasi lazimdi.
2018in sonuna anca yetisir gibi gozukuyor.
Sel su taskinlari tonla rezalet.

SM-G610F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Kadir Topbas mimar. Istanbul'un siluetine bir bakin ve nasil bir adam oldugunu az cok anlayin.

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Topbas'in istifa nedeni ne ki.

Benim tahminim Göksel TFF baskanligi icin aday olur yönündeydi aslinda.

rant kavgası.istanbul'daki milyar dolarlık 5 araziye imar izni vermemişti.ama imar izni oylamasında akp li belediye meclisi üyeleri kadir topbaş'ı dinlemeyip rte nin lafını dinlediler ve imar izinleri için evet oyu verdiler.zaten adam 15 temmuz darbesinden beri yönetmiyordu ki istanbul'u!

Artık rantçı olmayan hiç kimse belediye başkanlığına aday olamaz. Sağcısı, solcusu farketmez rantiyeciler yedirmezler o makamı... Hoş, Topbaş zaten rantiyecinin tillahıydı ve diğer rantçılarla anlaşamadı. Olay bundan ibaret. Bileti zaten çoktan kesilmişti son bir darbe vurarak gideyim bari dedi. Rantiyeciler için sadece kendi kulübümüz Riva, Ali Sami Yen Stadı, Suada ve Florya için yapılan olaylara bakın ne dediğimi anlarsınız; adamlar resmen yağmaladı.

diğer sebeplerden bağımsız bir etkisi olmuş mudur bilmiyorum ama bir kaç hafta önce bir ihalede ya da anlaşma gibi bir şeyde arıza çıkarmış diye duydum

Asıl bu adamı istifa noktasına getiren, yada muhtemelen son damla olan, veto ettiği imar planları neden, kimler için belediye meclisinde geçirildi?

MHA-L29 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Pendik'de bütün imar oranlarını 1.25'e indirmişler. İstersen 10 dönüm arsa birleştir yine 1.25 oluyor. Kaynarca tarafına yani akp çok oy aldığı yere 2.25 imar vermişler. Arsa birleşimi olursa 3.50'ye kadar çıkıyor. Binlerce şikayet dilekçesi yazıldı ve şuan iptal edildi diyorlar bakalım topbaş gittikden sonra ne olacak

????GALATASARAY????

İstifa etmedi. Ettirildi. Bir nevi kovuldu. Yakında bunu da içeri alırlar. Cumhurbaşkanının bundan rahatsız olduğu söylentileri dolaşıyordu. Yerine muhtemelen M.Tevfik Göksu'yu aday gösterecekler. Geçici olarak Belediye meclisinden birini seçecekler.

İstifa etmedi. Ettirildi. Bir nevi kovuldu. Yakında bunu da içeri alırlar. Cumhurbaşkanının bundan rahatsız olduğu söylentileri dolaşıyordu. Yerine muhtemelen M.Tevfik Göksu'yu aday gösterecekler. Geçici olarak Belediye meclisinden birini seçecekler.

gecici olarak kimi getirirler bilmiyorum ama bence uzunun aklında tek isim var secimler icin göksel gümüsdag hatta spor sayesinde sempatik oldugunuda düsünüyor

Yetmez ama evet.

Normalde böyle sağlam bir makamı bırakıp giden adama gıptayla bakardım ama öyle zelil bir ayrılış ki helal olsun diyecek bir şey bırakmadı.

Bu arada hakkını helal ediyormuş öyle demiş. Allahım sen sabır ver.

İBB'den Kadir Topbaş'a Anlamlı Veda: Bir Sonraki Yağışta Sular Altında Kalacak İlk Alt Geçide İsmi Verilecek

Üst Alt