Kadro Dışı Oyuncular | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kadro Dışı Oyuncular

Profesyonel sözleşmeli ama kadro dışında tutulan oyuncularımızı bu başlık altında konuşabiliriz. Şu anda sözleşmesi devam edip herhangi bir takımda oynamayan oyuncularımız:

Ahmet Gül
Doğuş İncedere
Endoğan Adili
Tarık Çamdal
Umut Gündoğan

Son düzenleme:
sağlıklı yaşam için spor yapıp bir de üstüne para alan adamlar,sosyal medya fenomenlerini anımsatıyorlar bana

kim kardashian gibi

Listede Selçuk hainini de görmek dileğiyle. Son 3 sezondur yatarak para kazanıyor, üstüne bir de takımı karıştırıp düzenli olarak hoca göndertiyor.

Ba_l_ks_z-2.png

Sizce Hakan Balta'nın; Florya'daki soyunma odasından, yemek salonuna, kamp binasından aracını park ettiği bölüme kadar, A takım oyuncularının kullandığı her alana giriş ve çıkışının tamamen yasak olması, bu futbolcumuza yapılan bir vefasızlık değil mi? 10 sezondur sarı-kırmızılı formayı terleten, yedek kalsa bile görevini yerine getiren ve iyi bir profesyonel olan Hakan Balta'yı diğer kadro dışı kalan futbolcularla (Nigel de Jong, Umut Gündoğan, Endoğan Adili) bir tutmanın vefasızlık olduğunu düşünüyorum. Tamam istediğin verimi alamadığın için kadro dışı bırakmanı anlarım ama bu forma altında 12 kupa kaldırmış ve her zaman için elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışan bir futbolcudan yok yemekmiş, yok otopark yeriymiş gibi basit şeyleri esirgemenin Galatasaray kültürüne yakışmadığını düşünüyorum. Siz ne dersiniz?

Son düzenleme:
Sizce Hakan Balta'nın; Florya'daki soyunma odasından, yemek salonuna, kamp binasından aracını park ettiği bölüme kadar, A takım oyuncularının kullandığı her alana giriş ve çıkışının tamamen yasak olması, bu futbolcumuza yapılan bir vefasızlık değil mi? 10 sezondur sarı-kırmızılı formayı terleten, yedek kalsa bile görevini yerine getiren ve iyi bir profesyonel olan Hakan Balta'yı diğer kadro dışı kalan futbolcularla (Nigel de Jong, Umut Gündoğan, Endoğan Adili) bir tutmanın vefasızlık olduğunu düşünüyorum. Tamam istediğin verimi alamadığın için kadro dışı bırakmanı anlarım ama bu forma altında 12 kupa kaldırmış ve her zaman için elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışan bir futbolcudan yok yemekmiş, yok otopark yeriymiş gibi basit şeyleri esirgemenin Galatasaray kültürüne yakışmadığını düşünüyorum. Siz ne dersiniz?
Bir yerde demek istedigini anliyorum ama iki konuyu eklemem lazim, bu isi bedava yapmadi, hadi onu gecelim, aciklamalara göre teklifler olmasina ragmen gitmeyi kabul etmedi.
Yine burada sözlesmesi var gitmek zorunda degil denebilir, bu dogruduru, ama kulüp artik birlikte calismak istemiyoruz dediginde gitmezsen bu muamele bir yerde benim icin normaldir. Zaten bu futbolcularda anlamadigim, kendileri iyi oldugunda ve daha iyi bir teklif aldiklarinda sözlesmeleri olmasina ragmen birakin gideyim diyorlar, kulüpler cogu zaman buna anlayista gösteriyor, ama futbolculara artik istedigimiz verimi alamiyoruz, birlikte calismayi düsünmüyoruz dendiginde gitmiyorlar, sonra vefadan bahsediliyor.

Her ne olursa olsun takımın "Emektar Kaptanı"ndan bir tabak kahvaltı esirgenmemeliydi diye düşünüyorum. Zira karşımızdaki sıradan, kulüp kulüp gezen bir futbolcu değil, yıllarca bu formayı başarıyla terleten sembol isimlerden biri.. Bir ara aynı şeyi Sabri'ye de yapmışlardı ve Sabri direndi sonrası malum tekrar kadroya girerek başarılı maçlar çıkardı. Bence Hakan Balta'nın da kararına saygı duymalıyız diye düşünüyorum.

Hakan Baltaya yapılan bu kahpece davranışlari kiniyorum ama ona gelen teklifleri kabul etmedigini de unutmamak lazim

Gitmeliydi

Ba_l_ks_z-2.png

hocam ne vefası Allah aşkına vefa 2 dost arasında olur komşu-akraba arasında olur burası profesyonel bir futbol takımı..Millet Xaviye-Gerarda-Teryye- Lamparda vakti gelince yol veriyor biz Hakan Baltayı mı konuşacağız ..Ayrıca vefa denilen şey karşılıklı olmalı..Balta zaten kaç senedir vasat oynuyor sırf adam alınamadığı için takımda kaldı hiçbir yerde alamayacağı paraları kazandı..Bu yaz da onun vefa gösterip takımdan gitmesi gerekirdi teklif olmasa gam yemeyeceğim..Hadi onu da geçtim hiç mi gurur yok bu adamlarda ulan beni şu duruma düşürseler ptt 1.lige bile giderdim ki hakanı Osmanlı-göztepe gibi takımlar istedi...Semih sırf istenmiyorum diye sparta praga gitti sparta prag ne Galatasaray ne istese paşalar gibi kalıp parasını kazanırdı ..Sneijder burada kazandığının 1/3üne gitti nerdeyse tudor istemediği için.. İşte vefa dediğin böyle olur..
balta için en uygun söz öyle saça böyle tarak olur(anlayan anlamıştır hralde)..Eline koluna sağlık yönetimin ibreti alem için utandıracaksın bunları ileride parazitlik yapacaklara da ders olsun

Son düzenleme:
Ba_l_ks_z-2.png

Asıl vefasızlık kendisine bir sürü kulup bulunmuş ve aradaki ücret farkını da ödemey, kabul etmişken bu beyfendinin kıçını kaldırıp oynamak istememesi.Sen devlet memuru gibi takılmaya kararlıysan o zaman tesisleri de kullanmaya hakkın yok.

Galatasaray'ı birazcık düşünen kulubün menfaatleri doğrultusunda hareket eder.
Hakan Balta kulubü ileriye taşıyan bir isim hiçbir zaman olmadı , takımın güçlü olduğu zamanlarda kadroda olma şansına sahip yerli tecrübeli bir oyuncuydu sadece.

Her ne olursa olsun takımın "Emektar Kaptanı"ndan bir tabak kahvaltı esirgenmemeliydi diye düşünüyorum. Zira karşımızdaki sıradan, kulüp kulüp gezen bir futbolcu değil, yıllarca bu formayı başarıyla terleten sembol isimlerden biri.. Bir ara aynı şeyi Sabri'ye de yapmışlardı ve Sabri direndi sonrası malum tekrar kadroya girerek başarılı maçlar çıkardı. Bence Hakan Balta'nın da kararına saygı duymalıyız diye düşünüyorum.
yav adam florya sahilde bigchef'te kahvaltısını yapıp cigarasını tüttürüyordur , geçin bunları :)

Ba_l_ks_z-2.png

Vefasızlıkdır hemde daniskasıdır kardeşim. Kimsenin tavuğuna kışt demedi bugune kadar. Ben anlayamadim bu işi. Ayrica futbolculuk kismindada Ahmeti,Korayi,Tarığı falan top diye oynar vole çekip 90a takar. Oftaşa taktığı gibi.

SM-J710FQ cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt