Kadro Kalitesi ve Beklenen Hayali Başarılar | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kadro Kalitesi ve Beklenen Hayali Başarılar

-------------------Muslera---------------
Sabri------Semih-------Hakan---Carole
---------------Selçuk---DeJong---------
Yasin--------------Sneiijder-------Bruma
----------------------Podolski--------------

Bugün Sabri Semih Hakan Carole Selçuk Dejong Yasin gibi adamlar lig sonuncusu Gaziantepspor'da olsa ptt ekibi Eskişehir'de olsa kim şaşırır ?
Sabri Hakan Semih Selçuk 18 süper lig ekibinin 15'inde ilk 11'e giremez. Komisyon transferi DeJong'u bu temposuyla kimse oynatmak istemez.

Biz şaka maka bu ekipten şampiyonluk bekledik. Bu takımdan kırmızıladığım adamları çıkar bir boka benzemiyor takım. Galatasaray formasını çıkar küme düşmemeye oynar bu kadro. Şizofrenik hareketler sergilemişiz.

Sneijder'i çok severim ama hiç kimse Galatasaray'dan büyük değil.

Yönetim değiştikten sonra yeni yönetim ve hoca Sneijder ile görüşmeli, maaşını düşürüp fedakarlık ederek oynayacaksa kadroda kalabilir.

Podolski, Sabri, Semih, Hakan, Carole, Selçuk, De Jong, Tolga, Cavanda satılmalı, satılamıyorsa yollanmalıdır.

2011 senesindeki gibi ucuz maliyetli yabancı oyuncular alınmalı.

Ama bunların yapılabilmesi için tabii ki yağlı surat dursunun gönderilmesi şart.

2 orta saha 1 forvet transferiyle yarısı sonuna kadar götürebilirdik, trabzon bile devre arası yeniden takım kurdu bizim onlardan veya antalyadan ne eksigimiz vardı etoyu antalya değil sen alakacaktın arkadaş

bana asıl koyan bjk nin sampiyon olması falan değil, bu müzmin eziklere direnememek oldu

martda gelecek sezonun hesaplarını yaptırmaya basladılar bize ne diyelim.

Üst Alt