Kafayı Sıyıracağım Arkadaş - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kafayı Sıyıracağım Arkadaş

Daha önce de yazdığım gibi baba bana olan biteni doğru düzgün anlatmazsan, nereye ne kadar borcun var söylemezsen ve bir daha böyle işlere girersen annemi ve kardeşimi alır giderim sen de burada tek başına kalırsın de. Tabi babanı bırak git demiyorum blöf yap, dünyadaki en değerli varlıklarını kaybetme korkusu olsun, başka türlü anlatmaz sana gerçeği.

Zaten o var kafamda hocam. Az kaldı o olacak. Bakalım yiyecek mi.

Heh öyle hocam. Nerede Suriyeli nerede Pakistanlı buluyor bunları. Bunları çalıştırıyor üstelik. Patron moduna sokuyor kendini.

Dostum öyle olmuyor ya. Babam sonuçta İş ortağım ya da akrabam değil. Kestirip atamıyorsun.

Allah razı olsun hocam. Müdahale de ettirmiyor ki. Kimden alacağın var diyorum ne yapacaksın, sanane. Kime vereceğimiz var söyle vereyim diyorum sen işine bak ben hallederim. Yani oturup 2 medeni insan gibi konuşamıyoruz bile. Konuşabilsek zaten bu duruma gelmeyeceğiz. Adam her şeyi gizlemeye çalışıyor.

O zaman daha önceden arkadaşların da belirttiği gibi size anlatmadığı ya da anlatamadığı şeyler var maalesef.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

En niyahetinde babadır , asla kötülüğünüzü istemez. Belki ticaret hayatında şansı yaver gitmiyor , doğru insanlarla denk gelemiyor , yada iyiliğine bunlar da başına geliyor olabilir.

Dikkat etmen gereken konu ;

O senin baban , allah uzun ömürler versin kaç sene daha yaşayacak ? 20- 25 - 30 ? Bırak yaşasın , onu demorolize etme , madem öyle babanın işlerine de bak , takip et.

Benim babam yarın bypass ameliyatı olacak. 1 kalp damarı tıkalı aort damarı ise doğuştan dar. Ameliyattan sağlıklı çıkma şansı olarak %50 veriyor profesorler. İş konusunda beraber çalışıyoruz. İnan çok kalbini kırdım , surat astım , işler yolunda gitmiyor diye hep üstten baktım. Şuan hayvan gibi pişmanım. Ufakta olsa vicdan azabı çekiyorum acaba kalbini bu hale ben mi getirdim diye. 1 senede bizde ticari olarak çok kayıplar yaşadık.

Lakin şuan ne iş önemli benim için nede para. Babam o ameliyattan sağ sağlim çıksın da gerekiyorsa benim kalbimi versinler problem yok.

Diyeceğim o ki fani şeyleri bu kadar büyütmeyin. Kimseye muhtac olmadan yaşayabiliyorsan şu devirde mevcudunu koruyabiliyorsan bence bu yeterli.

Babalarımızın kıymetini bilelim. İleride onları görmek isteyip de göremeyeceğimiz günlerde olacak.
Allah Babanın yardımcısı olsun, acil şifa versin. Yüzde doksandır o bakma doktorlar herzaman temkinli davranıyor sonradan başımıza iş almayalım diye.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Üst Alt