Koronavirüs Hakkında Önemli Bilgiler

Şüphelendiğiniz durumlarda 184'ü arayın!

Kaká Bombası

Sezonun ilk derbisinde Fenerbahçe’yi devirip Süper Kupa’yı müzesine götüren Galatasaray bir yandan zaferini kutlarken diğer taraftan da transfer çalışmalarını sürdürüyor.

Haberin Devami GSC Portal'da

Cevap: Cim Bom'dan Kaka bombası

Gelirse eğer ve takımı sahiplenirse benim takımım derse tarih sayfalarında Altın harflerle bir GALATASARAY yazısı daha görürüz.

Cevap: Cim Bom'dan Kaka Bombası

zamaninda elmander berbatovla gorustugunu; ona galatasarayi, turkiyeyi filan anlattigini soylemisti.madem oyle kulupler anlasti o zaman melo ile taffarel arasinlar bir zahmet :asd:

Kaç gündür bu haberi bekliyorduk ya;) Tek sorun Kaka'nın aklını çelmek yazmaları komik olmuş.Başka bir soruna gerek yok ki zaten.

Kaç gündür bu haberi bekliyorduk ya;) Tek sorun Kaka'nın aklını çelmek yazmaları komik olmuş.Başka bir soruna gerek yok ki zaten.

2005 yılında fotomaçta bir manşet görmüştüm hala unutamıyorum fener Ronaldo bombasını patlattı diye o zaman realda oynuyordu elemanda yazmışlarda yazmışlar aziz talimat vermiş ronaldoyu getirin bana falan transferin olur yanları yazmışlar 40 tane yanınada transferin olumsuz yanları yazmışlar 100 milyon euroluk bonservis :D

ronaldonun serbest kalma maddesi 100 milyonmuş işte bu sorun çözülünce imzaya gelicek diye not düşmüşler altına :)

[video=youtube;BkwWOUQI0Go]https://www.youtube.com/watch?v=BkwWOUQI0Go[/video]

ne koyduydu be, yerimden fırlamıştım :005:

Dis basinda ki gecen o haber 4-5 gün önce cikmisti.

Bizim basin da is yok. Veya o gün yalan seylerle doldurdular gazeteleri buna anca sira geldi. :)

Kaka`nin da ayrica gelecegini pek sanmiyorum ama gelirse müthis bir olay olur.

Üst Alt