Kaká Bombası | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kaká Bombası

7e173Ricardo-Kaka-Hairstyles-Picture.jpg

Sezonun ilk derbisinde Fenerbahçe’yi devirip Süper Kupa’yı müzesine götüren Galatasaray bir yandan zaferini kutlarken diğer taraftan da transfer çalışmalarını sürdürüyor.

Haberin Devami GSC Portal'da

Cevap: Cim Bom'dan Kaka bombası

Gelirse eğer ve takımı sahiplenirse benim takımım derse tarih sayfalarında Altın harflerle bir GALATASARAY yazısı daha görürüz.

Cevap: Cim Bom'dan Kaka Bombası

zamaninda elmander berbatovla gorustugunu; ona galatasarayi, turkiyeyi filan anlattigini soylemisti.madem oyle kulupler anlasti o zaman melo ile taffarel arasinlar bir zahmet :asd:

Kaç gündür bu haberi bekliyorduk ya;) Tek sorun Kaka'nın aklını çelmek yazmaları komik olmuş.Başka bir soruna gerek yok ki zaten.

Kaç gündür bu haberi bekliyorduk ya;) Tek sorun Kaka'nın aklını çelmek yazmaları komik olmuş.Başka bir soruna gerek yok ki zaten.

2005 yılında fotomaçta bir manşet görmüştüm hala unutamıyorum fener Ronaldo bombasını patlattı diye o zaman realda oynuyordu elemanda yazmışlarda yazmışlar aziz talimat vermiş ronaldoyu getirin bana falan transferin olur yanları yazmışlar 40 tane yanınada transferin olumsuz yanları yazmışlar 100 milyon euroluk bonservis :D

ronaldonun serbest kalma maddesi 100 milyonmuş işte bu sorun çözülünce imzaya gelicek diye not düşmüşler altına :)

[video=youtube;BkwWOUQI0Go]https://www.youtube.com/watch?v=BkwWOUQI0Go[/video]

ne koyduydu be, yerimden fırlamıştım :005:

Dis basinda ki gecen o haber 4-5 gün önce cikmisti.

Bizim basin da is yok. Veya o gün yalan seylerle doldurdular gazeteleri buna anca sira geldi. :)

Kaka`nin da ayrica gelecegini pek sanmiyorum ama gelirse müthis bir olay olur.

Üst Alt