# Kaká - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Kaká

Cevap: Kaka'nın Menajeri Cuma Günü Geliyor

real madrid salak mı yarısını ödesin ?

hem mourinho rotasyon için kaka'dan vazgeçmez..

hayal...

bi jardel geldi bu ülkeye,ikincisi zor gelir..

eğer burak veya umut alınmasaydı gelmesini isterdim fakat takım dengesi gerçekten de bu dakikadan sonra bozulur.çünkü cidden savaşan bir umut,türkiye ligi gol kralı burak ve emektar,defansı presle dağıtan elmander var..

Modric, Khedira, Özil, Lassana, Granero, Xabi Alonso, kalırsa Nuri. Bunlar hep orta saha oyuncusu, Özil ve Modric Kaka'nın mevkisinde oynuyorlar. Rotasyon falan düşünmezler.

Ayrıca yarısını ödeyeceklerini bende sanmam.

Jardel gibiler gelir niye gelmesin, bak Sow gibi kariyerinin baharında golcü geldi. Şaşırtıcı ama geldi. Gelirler yani.

Bence olabilir, zor ama olabilir.

Ben takım dengesi dedim , takım dizilişi dedim, beni linç ediyorlardı kaç kurtar kendini kimseler bulamasın seni :)

Adamlar şöhretli futbolcu ismi duydu mu ne sistem tanıyorlar, ne takım düzeni tanıyorlar yeterki ismi olsun...

Bunlara göre sistem bile değişebilir , takım düzeni bile değişebilir.. yeterki transfer edilsin Kaka..

Nasıl bir bakış açısıysa artık...

sorma be kardeşim,illa yıldız gelsin de ne olursa olsun diyorlar..

kaka sistem değiştiren oyuncudur...takım bu düzenle aylardır antreman yapmış,maçlar çıkarmış... bu dakikadan sonra kaka gelecek de sistem baştan sona değişecek... beleşe bile gelse takım uyumu,dengesi için istememek lazım

sorma be kardeşim,illa yıldız gelsin de ne olursa olsun diyorlar..

kaka sistem değiştiren oyuncudur...takım bu düzenle aylardır antreman yapmış,maçlar çıkarmış... bu dakikadan sonra kaka gelecek de sistem baştan sona değişecek... beleşe bile gelse takım uyumu,dengesi için istememek lazım

allah askina guldurmeyin yahu.

sanki elimizdeki oyunculardan beceriksiz.

Yani Amrabat 4-4-2 de oynarda Kakami oynayamaz? ;)

burda yazdiniz baska yerde yazip ve ya soylemeyiniz .

allah askina guldurmeyin yahu.

sanki elimizdeki oyunculardan beceriksiz.

Yani Amrabat 4-4-2 de oynarda Kakami oynayamaz? ;)

burda yazdiniz baska yerde yazip ve ya soylemeyiniz .

beceriksiz mi dedim ben ?

takımda oturmuş bir düzen ve yeni yapılmış transferler var.

o zaman demezler mi amrabat'a ne diye 8.5 milyon verildi??

hamit niye alındı?

melo ya?

burak,umut?

neyse..

kaka nin gelicegine pek zanetmiyorum ama gelirsede kaka yi her yerde oynatabilirsin bu sorun olmaz

kaka gelmese de formamı alırım benim için benim için bu formayı hakkıyla terleten futbolcudan büyüğü yoktur

hagiyi hagi yapan ismi değil futbolu olmuştur

ben formamı alır arkasına selçuk melo emre semih eboue hiç olmadı fatih terim yazdırırım yine de forma almak için kakayı beklemem

yahu oyle yaziyorsun ki sanki,Kaka yalniz bir sistemde oynaya bilen oyuncuymus gibi.

Enginin Hamitin Emre Colakin bu sistemde basariliysa Kakada basarili olur

yetenek acisindan saydigim kisilerin Kakladan ne gibi ustunluyu var.

rakamlara fazla takili kalmayin 4-4-2 felan gibi.

ayrica bu transferin olacagina inanmiyorum

amma inanm,asada yukarida allah var Kakadan konusyoruz.

Engin zaten yerini Melo'ya bırakacak,

Emre Çolak da yerini Amrabat'a bırakacak

Hamit'i bir kesersek devre arasında gider bizden.. adam oynamaya aç oynamalı zaten..

Bu yukarda yazılanların üçüde TÜRK.. Kaka yabancı..

Yabancılardan kimi keseceksin ?

Forveti Kaka-Burak mı yapacaksın ?

Yazarken biraz mantıklı yazın ...

Kaka istenmez miymiş.. Allah Allah futbolun tanrısı mı bu adam ?

Herşey yolunda giderken takımın altına ( alacağı yıllık minimum 4.5 olur ) dinamit sokarız..

Hayali bile güzel. Bütün forvetlerimizi toplasanız değer olarak Kaka'nın fiyatına erişemezler. Kariyerini zaten hiçbirzaman yakalayamazlar . Forvet oyunculaımızın Umut dahil yeteneklerinin ne kadar kısıtlı olduğunu görmüyor musunuz ? Şikecilerle olan maçta 40 tane pozisyona girdik. Her takımın defansında Bekir-Egemen yok.

AMK efsane mertebesine ulaşır bu transfer gerçekleşirse. Gerçekleşmezse Fotomaç Volume 2 olur daha ilk ayında.

AMK Yalan Haber Çok Yapmıyor Bence Arda Dedi Arda Çıktı Krasici Dediler. İlkay Sallama Gibiydi.

Sırf marjinallik olsun diye Kakayı ne yapacağız ya gibi gerizekalıca mesajlar görmezsek güzel olur

Kimi kesecegiz diyorsunuz..yaw Kaka bu 4-4-2'de sag/sol kanata koy oynar, 4-2-3-1'de forvet arkasi kanat fln heryerde oynar. Vay arkadaş Kaka'ya burun kıvıranlar var.

Üst Alt