Kalamış Tesisleri


1656844810848.png

Anadolu yakasında bulunan Kalamış Su Sporları ve Sosyal Tesisleri, Galatasaray'ın Sutopu ve Yelken Şubesi'ne ev sahipliği yapmaktadır.

Anadolu yakasında bulunan Kalamış Su Sporları ve Sosyal Tesisleri, Galatasaray'ın Sutopu ve Yelken Şubesi'ne ev sahipliği yapmaktadır. Yapımı 2013 yılının başında tamamlanan ve hizmete açılan Engin Bora Havuzu, Sutopu Şubemize ve üyelerimize hizmet vermektedir.

İstanbul'un en gözde sahillerinden birinde bulunan Tesislerimiz, ayrıca Galatasaray camiasının üyeleri ve misafirlerine, şık restoranı, temizliği sürekli denetlenen denizi ve sahili ile de hizmet vermektedir. 2013 yılında tamamen yenilenen Tesislerimiz, Kadıköy bölgesinin en güzel sahil mekanlarından biri haline gelmiştir.

Kalamış Tesisleri Açılış
1960

Kalamış Tesisleri Havuz Açılış
1967
2012 yılı sonunda tamamen yenilenmiştir.

Ulaşım Bilgileri:
Galatasaray Spor Kulübü Kalamış Su Sporları ve Sosyal Tesisleri-Kadıköy
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Kalamış TesisleriKonumu cok özel bir yerde olan Kalamis tesislerimizgalatasaray_kalamis_tesisleri.jpg
fenerbahce semtindeki fenerin tam yaninda (fener'e "o" :) ) :asd:22740913.jpg
Nedense bu tesisimize ayri bir sempatim var. :happynew:
 
Cevap: Kalamış TesisleriResimde gördüğünüz fener için 3 büyük kulüp ihalede kapıştı almak için

ama ihaleyi kimseye vermediler kavga çıkmasın diye

kalamışın jeopolitik önemi var bizim için

tapulu en büyük ve güzel arazi bizim orada.
 
Cevap: Kalamış TesisleriTapulu arazi yok orada , herkesinki hazine topragi . Suan belediyece durdurulmus insaat mevcut kalamis tesislerinde. Saygilar.
 
Cevap: Kalamış TesisleriAnadolu yakasında da bizim taraftarımız daha fazla. Orayı da sahiplenmemiz lazım. Tesislerimizi arttırmalıyız kesinlikle. İstanbul'un, Türkiye'nin tamamı bizim.
 
Cevap: Kalamış TesisleriBenim de bildiğim orada ne Fener'in ne de bizim tapulu arazimiz var.O adacik uzerinde tapulu arazi yok. Hic bir ozel kurulusun mulkiyeti kendisine ait degil. Diger yandan durdurulan tesis insaati tekrar baslayacak ve tamamlanacaktir. Baska basliklarda da yazmistim , gostermelik zorluklar cikar sonunda lehimizdeki durum ile sonuclanir. Merak etmeyin.Şampiyonluk Kokteyli Kalamış'ta Yapıldı - 09.01.2012 21:50 (YÜZME) / Galatasaray.orgBasariyi kazanan cocuklarin tek kare resmi yok diyecekken son karede gordum , 12 resmin 11 tanesi kravatli insanlarin resimleri , goren de havuzda yuzen onlar sanacak , akil alir is degil
 
Üst Alt