Kalan 3 Maç - Sayfa 19 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kalan 3 Maç

Cevap: Kalan 3 Maç

Ya bak buraya yazıyorum

Bursa ile berabere kalacaklar bu akşam

Trabzon çakacak bunlara

Bir tek Antalya maçını kazanırlar. ondan bile şüpheliyim

Göreceksiniz biz de 3'te 3 yapıcaz

Uyuz oldum yahu millet neyin korkusunu yaşıyor anlamıyorum

Sanki geçen hafta Fener bize ezici bir oyunla 5 attı.

Sildik onları sahadan sildik. Yerle bir ettik, parçaladık. Bala g.te iki gol bulmasalar tarihi farkı atardık onlara.

Volkan'ın açıklamalarına mı kandınız. Kendinize gelin

7 maç önce de vardı aynı laflar, altı maç kazandık Fener'e 5 atacağız diye gitti herkes, maç berabere bitti, ezdik, şampiyonuz dendi, sonra bi yenildik Sivas'a iş bitti, 2 ay öncesine döndük, maç maç bakıyor millet.

O yüzden artık okumuyorum ben, sinirlenen de okumasın. Herkes ayarsız olmuş, nasılsa şampiyonuz, gerisi boş.

real madrid 10 puan farkla öndeyken fark 3 e indi (barca nin maçı alacağını varsayıyorum) kaldıki madridin daha osasuna atletico madrid valencia ve sevilla deplasmanları var.şampiyonluk her an gidebilir :) bizim puanlar bide yarıya düşecek kaldıki bu ezikler 2kez bizle oynayacaklar allah göstermesin yeniliriz falan .s onuda geçtim bana öyle geliyorki bjk iki maçtada yatacak fenere.

E ben de tam tersini varsayarak puanın 9 olduğunu düşünüyorum, bunu ne yapacağız?

Valla bu kalleş ortamda, tapelerden öğrendiklerimiz yüzünden şike kardeşliği bizi ürkütsede, alayını üst üste koyup verecez kırbacı :)

inşallah şampiyon cim bom bom.

play off a ilk maçın iç sahada olması ve ilk fener maçınında iç sahada olması bizim işimize gelir.sonuçta eleme usulü değil.lig usulü maçlarda ilk maçları içerde oynamak avantaj oluyor bana göre.zaten 6 puan farkla gitsek feneri ilk maç yensek direk moralmen tavan yaparız onlarda dibe vurur

Beyler ben anlamıyorum hakikaten. Olum azıcık kendinize gelin.

Bu takım Türkiye Ligi'nde açık ara en iyi futbolu oynayan takım.

Biz Fenerbahçe'yi kendi evinde 60 dakika sahasına hapsettik

6-0 kaybettiğimiz maçta bile bu adamlar 6 tane atak yapmışlardı

GALATASARAY açık ara bu ligin favorisidir.

Öte kalanlar kendi aralarında ayrı bir lig kursunlar

Bu akşam Trabzon'u da parçalıycaz

Elmander yoksa yok Melo - Selçuk - Engin - Baros - Necati - Emre - Eboue var

Kıçı kırık Serkan Balcı ile Zokora mı engel olacak bize.

Rahat olun rahat. Galatasaray'ız biz

Yarini bekleseydik, kardes? :)

Fener'in Trabzonspor ve Antalyaspordaki beklenecek performanslari bugune bagli diye dusunuyorum. Bugun Bursa'ya berabere kalirlarsa, haftaya Trabzonspora karsi cekismeli bir mac olabilir. Bursayi yenerlerse, Trabzonuda gecerler bence. Ama bugun Bursa bunlara koyarsa, Fener coker ve 2. CL-on-eleme-ticket'i tehlikeye duser.

Elmander olsaydı daha güzel olurdu :) Baroş beni hiç umutlandırmadı Sivas maçında.

Gerçi gol yemeyiz bu savunma hattıyla ancak golü kim atacak :) Necatiye yüklenmeyelim fazla yorgun düşmesin :)

Kral, kral olduğunu unutmazsa 3 atar 1 sayarız.

Sikecilere kalan bütün maclari kazandiracaklar.

En güzel örnek bugün: bariz gol ve bir de penalti verilmedi Bursanin.

Bize karsi balla sansla mansla kurtuldular.

Son iki maca da bir kilif uydururlar.

Önemli olan, hersey bizim elimizde. Biz bütün maclarimizi kazanip, tartismasiz sampiyon olmaliyiz!

Üst Alt