Kaldırım Taşını Boyayıp 50 bin TL'ye Sattılar! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kaldırım Taşını Boyayıp 50 bin TL'ye Sattılar!

parketasi-sOMG_cover.jpg

Bolvadin ilçesinde oturan Hakan Ö. ve Muhammet T., külçe altın olduğunu iddia ettikleri sarıya boyanmış parke taşını 50 bin liraya satmak için, Eskişehir’de hayvancılık yapan Yasin A. ile sosyal medya üzerinden anlaştı. Eskişehir’den 5 Aralık Çarşamba günü Bolvadin’e gelen Yasin A., Bolova Kavşağı’nda Hakan Ö. ve Muhammet T. ile buluştu.

Yasin A., külçe altın aldığını düşünerek 50 bin lira ödedi. Yasin A., daha sonra yaptığı kontrolde aldığı külçenin sarıya boyanmış parke taşı olduğunu fark edince Bolvadin İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne şikayetçi oldu. Mobese kameraları ve çevredeki işyelerinin güvenlik kamerası kayıtlarını inceleyen ekipler, aynı gün Hakan Ö. ve Muhammet T.’yi gözaltına aldı. Şüpheliler emniyetteki ifadelerinin ardından dün çıkarıldıkları mahkemece adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

SuperHaber

1 kilosu 222.525,86 TL imiş kaldırım taşı da 2 3 kg vardır çok karlı 1 ticaret olmuş gerçekten
Kazıklanmaya giderken kazıklanan adam, karşındakini aptal yerine koyan ondan daha aptaldır sözüne 1 örnek ile katkıda bulunmuş

Akşehir de sırf bu tarz dolandırıcılıklarla uğraşan bir çete var

dağ köylerinden birinde yaşıyorlar

her sene bunun gibi 10 larca olay oluyor.

bu yaz benim bir tanıdığımı dolandırdılar ,50 000 euro(bahsetmiştim)

olayların hepsi basına intikal etmiyor ama maşallah memleketin uyanığı!! da bitmiyor (50 000 tl verip külçe almaya çalışan)

tuğla büyüklüğünde külçe 5 kilo civarında gelir,kaba bir hesapla 1 000 000 tl

ya allahtan elmas bizde çok yaygin bir yatırım aracı değil yoksa ne kaşıkçı elması aldım diye yıllarca saklayıp kerizlenen çıkardı

Üst Alt