Kaleci Transferi Hakkında


Kaleci konusunda Muslera bizi çok oyalıyor. Daha ucuz ve oyalamıcak adamlara yönelinmeli. Mesela Serdar Kulbilge, Sinan Bolat gib. Muslera'ya vereceğimiz parayla 2 tane orta saha alınır

Önümüzdeki sene TR Kupası'nda final oynadığımızı düşünün, en fazla 43 resmi maç yapıcaz.Alın işte Serdar Kulbilge'yi. Adamın bonservisi elinde. Kesinlikle kötü kaleci değil. Zamanında sakatlanmasa Volkan'a bırakmazdı o kaleyi.Muslera'ya 2,5*5 yıl =12,5 + 7 bonservis = 19,5M a gelecek. Hem yabancı, hemde bu sene için gerek yok. Seneye CL'ye gidersek alırsın iyi bir kaleci. Hem daha kolay alırsın o zaman.Bana Serdar alınacağına Ufuk oynasın demeyin. Sonuçta Zapata gitti. Bir tane daha kaleci lazım.
 
Cevap: Serdar Kulbilge AlınmalıSerdar iyi kaleci, yedekte Ufuk bekleyeceğine Serdar beklesin. Ama 1. kaleci olarak düşünüyorsanız büyük bir hatadır bence.
 
Cevap: Serdar Kulbilge Alınmalıserdar bi maç hatalı gol yer, sonra biz hem kulübü hem serdarı hem başkanı yeriz. biz sabırlı yada başarısızlığa göz yumacak tarftar değiliz. türkiyedeb alınabilirse onur kıvrak alınsın ki onu asla göndermez trabzon , o yüzden mecbur yabancı kaleci. muslera da çıkmaza giriyorsa zaman kaybetmeden ruffi yi almalıyız . taffi-ruffi :D
 
Cevap: Serdar Kulbilge AlınmalıYerli kaleci olacaksa Ufuk'ta ısrar edilmesi daha isabetli olur bence. Fatih Hoca'nın gelişiyle birlikte performansında değişme olacaktır.
 
Cevap: Serdar Kulbilge AlınmalıÖnümüzdeki sene TR Kupası'nda final oynadığımızı düşünün, en fazla 43 resmi maç yapıcaz.Alın işte Serdar Kulbilge'yi. Adamın bonservisi elinde. Kesinlikle kötü kaleci değil. Zamanında sakatlanmasa Volkan'a bırakmazdı o kaleyi.Muslera'ya 2,5*5 yıl =12,5 + 7 bonservis = 19,5M a gelecek. Hem yabancı, hemde bu sene için gerek yok. Seneye CL'ye gidersek alırsın iyi bir kaleci. Hem daha kolay alırsın o zaman.Bana Serdar alınacağına Ufuk oynasın demeyin. Sonuçta Zapata gitti. Bir tane daha kaleci lazım.Katılıyorum sana ama yabancı kaleci alıcaz dediler bir kere. Vazgeçiceklerini sanmam.
 
Cevap: Serdar Kulbilge AlınmalıGerek yok bence.Ufuk ya da Aykut'tan iyi olduğunu düşünmüyorum.İyi olsa bile aralarında çok büyük fark yok
 
Cevap: Serdar Kulbilge AlınmalıÖnümüzdeki sene TR Kupası'nda final oynadığımızı düşünün, en fazla 43 resmi maç yapıcaz.Alın işte Serdar Kulbilge'yi. Adamın bonservisi elinde. Kesinlikle kötü kaleci değil. Zamanında sakatlanmasa Volkan'a bırakmazdı o kaleyi.Muslera'ya 2,5*5 yıl =12,5 + 7 bonservis = 19,5M a gelecek. Hem yabancı, hemde bu sene için gerek yok. Seneye CL'ye gidersek alırsın iyi bir kaleci. Hem daha kolay alırsın o zaman.Bana Serdar alınacağına Ufuk oynasın demeyin. Sonuçta Zapata gitti. Bir tane daha kaleci lazım.

Kardeşim sen naptın yaaa :)) son 3-4 sene içindeki kalecelier arasına serdarıda katarsan olur :)) anca onların ayarında... bu sene direk şampiyon olmamız için iyi bir kaleci lazım..muslerada olsun demiyorum ama antepin yaptığı gibi ucuz yollu iyi bir kaleci alsak daha iyi olur diyorum :)
 
Cevap: Serdar Kulbilge AlınmalıYıllardır kaleci sorunumuz var. Serdar iyi bir yedekten öteye gidemez bence. Muslera ya da Ruffier gelmeli. Bir dahaki seneye iyi kaleci alacağımıza şimdi alalım. Bu sene de rahat edelim..
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt