Kaleci Transferi Hakkında - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kaleci Transferi Hakkında

Cevap: Serdar Kulbilge Alınmalı

Özellikle bu sene şampiyonluk hayati önem taşıyor. Rakipler de bir hayli güçlendi. Mümkünse paraya bakmadan kimsenin tartışamayacağı bir kaleci alınmalı. Bu isim Serdar değil kesinlikle.

bize şu an 2 kaleci lazım.ufukla aykutla olacak iş değil.serdara ben de sıcak bakmıyorum ama bize iyi bir yerli kaleci şart.keşke şu bjkdeki cenk biz de olsaydı:(

Muslera sanki bir iki hatalı gol yiyince homurdanmalar başlamayacak. Hiç işte.

Muslera 20M Euro'ya geliyor beyler. 20M yahu. Oha yani

Onun yerine al Cambiasso ve Boughera'yı. Bak bakalım gol mü yiyoruz. Serdar kalede olsa bile fazla iş düşmez. Adamın bonservis de elinde.

Valla Muslera kabak tadı verdi. O nedenle ben diyorum ya Serdar olsun ya da daha ucuz bir kaleci. Ama Muslera'ya 20M verilmez. Çok yav bu para:mad:

Kardeşim sen naptın yaaa :)) son 3-4 sene içindeki kalecelier arasına serdarıda katarsan olur :)) anca onların ayarında... bu sene direk şampiyon olmamız için iyi bir kaleci lazım..muslerada olsun demiyorum ama antepin yaptığı gibi ucuz yollu iyi bir kaleci alsak daha iyi olur diyorum :)

Tamam reis ama çok pahalı yahu. Bak dediğin olur Karcemarskas gibi bi kaleci olur. Ama bu sefer taraftarlarda arıza yapacak kim bu adam diye. Valla iki ucu boklu değnek bu olay.

20 milyon euro hesabini anlamadim

ama takimin stoperi, orta sahasi, kanadi yokken kaleci pesinden kosturmak da bana sacma geliyor

sinan bolat getirilsin muslera pesinde kosulacagina

Muslera sanki bir iki hatalı gol yiyince homurdanmalar başlamayacak. Hiç işte.

Muslera 20M Euro'ya geliyor beyler. 20M yahu. Oha yani

Onun yerine al Cambiasso ve Boughera'yı. Bak bakalım gol mü yiyoruz. Serdar kalede olsa bile fazla iş düşmez. Adamın bonservis de elinde.

Valla Muslera kabak tadı verdi. O nedenle ben diyorum ya Serdar olsun ya da daha ucuz bir kaleci. Ama Muslera'ya 20M verilmez. Çok yav bu para:mad:

Ne 20 milyon eurosu ya

20 milyon euro hesabini anlamadim

ama takimin stoperi, orta sahasi, kanadi yokken kaleci pesinden kosturmak da bana sacma geliyor

sinan bolat getirilsin muslera pesinde kosulacagina

Heh. Bak bu da olur. Müthiş hamle olur.

Yeni haber çıktı. Cana + 3M bonservise vercez. Ve yıllık 2,5 deniyor. Şimdi bu adam yıllık 1,5 veya 2'ye Avrupa'da olmayan Galatasaray'a gelmez. Bence 2,5 haberi doğru. En az 4 yılık anlaşsak 8 bonservis de, artı 10'da yıllık de, 18 yapar toplam.

Biz Kulbilge'yi alsak bonservisi yok, yıllık 1M versek 4M yapar 4 yıllık. 14M avanta

Sinan Bolat'ın bonservisi 3 olsa yıllık 1M versek, 4 yıllık toplam 7M maliyet olur. 11M avanta

Ama bu Muslera denen adamın hem peşinden koşmaya bu kadar değmez, hem de daha öncelikli mevkilere ihtiyaç var. Aradaki 10-13M avantayı bu adamlara kullansak daha mantıklı olur.

kulbilge çok iyi kalecidir.Ama yedek kalacağı yere gelmez.Her türlü güvenilip 1. kaleci olabilir.

Heh. Bak bu da olur. Müthiş hamle olur.

Yeni haber çıktı. Cana + 3M bonservise vercez. Ve yıllık 2,5 deniyor. Şimdi bu adam yıllık 1,5 veya 2'ye Avrupa'da olmayan Galatasaray'a gelmez. Bence 2,5 haberi doğru. En az 4 yılık anlaşsak 8 bonservis de, artı 10'da yıllık de, 18 yapar toplam.

Biz Kulbilge'yi alsak bonservisi yok, yıllık 1M versek 4M yapar 4 yıllık. 14M avanta

Sinan Bolat'ın bonservisi 3 olsa yıllık 1M versek, 4 yıllık toplam 7M maliyet olur. 11M avanta

Ama bu Muslera denen adamın hem peşinden koşmaya bu kadar değmez, hem de daha öncelikli mevkilere ihtiyaç var. Aradaki 10-13M avantayı bu adamlara kullansak daha mantıklı olur.

Böyle maliyet hesabı olmaz. Muslera'nın 5 yıllık maliyeti sadece 3 milyon Euro olur.

Çünkü zaten halihazırda Cana'ya 2 milyondan fazla maaş veriyoruz. Onun yerine Muslera'ya vericez.Takas olduğu için ekstra bütçeden de gitmiyor.Bonservis zaten yok.

5 yıl için 3 milyon çok iyi.

Sinan Bolat'ın da takımda kalacağı açıklandı.

Böyle maliyet hesabı olmaz. Muslera'nın 5 yıllık maliyeti sadece 3 milyon Euro olur.

Çünkü zaten halihazırda Cana'ya 2 milyondan fazla maaş veriyoruz. Onun yerine Muslera'ya vericez.Takas olduğu için ekstra bütçeden de gitmiyor.Bonservis zaten yok.

5 yıl için 3 milyon çok iyi.

Sinan Bolat'ın da takımda kalacağı açıklandı.

Asıl böyle maliyet hesabı olmaz. Cana'nın yerine adam almıcaz mı? Alacağımız adam bedava mı oynayacak?

Cevap: Kaleci Transferi Hakkında

Onur Elanonun alacaklarını hesaplayıp kar açıklayan Adnan Polat hesabı yapmışsın.

Böyle hesap mı olur?

Cananın yerine derken illa ön libero olması mı gerekiyor?

Almayabiliriz.Daha doğrusu önliberolu sisteme veda edebiliriz.Ceyhun da geldi zaten.

Bak sen öyle deyince şimşekler çaktı kafamda aslında. FT nasıl olsa benim için bu adam fazlalık, satarken birde kaleci kazanayım demiş olabilir. Ama o zaman satın Lazıo'ya, takasa girmeyin. O parayla başka kaleci alın. Adam gelmek istemiyor zaten. Yıllık 2,5M istiyor, 1 yıllık imza falan deniyor. Valla kabak tadını falan çoktan aştı.

Ulan bu adam yılda 15'ten fazla gol yesin (bişey yaparım dicem ama bulamadım ne yapcamı) çok kızarım

Üst Alt