Kalem Savaşları | #1 Selami Görmezler vs Alp Memduh Kalyoncu | AMK Kazandı - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kalem Savaşları | #1 Selami Görmezler vs Alp Memduh Kalyoncu | AMK Kazandı

Ne agresifliği yahu?
En sevmediğim tutum kendisi için bir çok hak ve özgürlük talep eden bireylerin başkalarının haklarına karışıp durması.
Burada isteyen goy goyunu çevirir, isteyen ciddi katkı yapar yine isteyen sırf okuyup kendisi için önemli olan noktaları alır.
Ya Sinan'a zaten daha bugün o konuda bir şeyler söyledim ama sen de sakin ol. Biz seni sakinliğine biliriz ya da ben mi tek biliyorum:)

SM-A320F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

1m0y49.jpg

okuyup hiçbir şey öğrenmedim.Zamanım çalındı. Saçma sapan tartışmalar dönmüş.

1m0y49.jpg

okuyup hiçbir şey öğrenmedim.Zamanım çalındı. Saçma sapan tartışmalar dönmüş.

Bunu yazıların içeriği için söylemedim, ikili arasındaki tartışmayı kastettim. Uğur Güzel, hürmet göstermeyi öğrenmeli, Alp bey agresifliği bırakmalı. 1 haftaya yakındır açıkçası forumda bunları okumaktan sıkıldım.Yazılar için emeğinize sağlık.

Ya Sinan'a zaten daha bugün o konuda bir şeyler söyledim ama sen de sakin ol. Biz seni sakinliğine biliriz ya da ben mi tek biliyorum:)

Anlıyorum, benimkisi bu tutum ile ilgili bir tespit idi, tabii biraz yanına tepkimi de dozunu fazla kaçırmamaya çalışarak kattım bu doğrudur. Yine dışardan nasıl göründüğünü bilmem mümkün değil tabii, fazla kaçırdım ise verdiğim rahatsızlık için özür dilerim.

Neden mi? Çünkü Sinan bunu devamlı yapıyor. Hoşuna gitmeyen herşeye eleştiri yapıyor ama kendisine benzer denklem üzerinden eleştiri yapılınca hoşuna gitmiyor.

Son düzenleme:
Anlıyorum, benimkisi bu tutum ile ilgili bir tespit idi, tabii biraz yanına tepkimi de dozunu fazla kaçırmamaya çalışarak kattım bu doğrudur. Yine dışardan nasıl göründüğünü bilmem mümkün değil tabii, fazla kaçırdım ise verdiğim rahatsızlık için özür dilerim.

Neden mi? Çünkü Sinan bunu devamlı yapıyor. Hoşuna gitmeyen herşeye eleştiri yapıyor ama kendisine benzer denklem üzerinden eleştiri yapılınca hoşuna gitmiyor.
Yok yahu ne özür dilemesi . Forum adı üstünde tartışma platformu. Aynı düşünceler olsa adı forum değil panel olurdu lakin birbirinizi kırmayın. Senle geçen yaz muhabbetlerimiz olduğu için az çok tanıyorum , boş verin tartışmayı münakaşaya evirmeyin. Yoksa ne özürü sanki ben sütten çıkmış ak kaşığım :) neyse iyi akşamlar herkese .

Yok yahu ne özür dilemesi . Forum adı üstünde tartışma platformu. Aynı düşünceler olsa adı forum değil panel olurdu lakin birbirinizi kırmayın. Senle geçen yaz muhabbetlerimiz olduğu için az çok tanıyorum , boş verin tartışmayı münakaşaya evirmeyin. Yoksa ne özürü sanki ben sütten çıkmış ak kaşığım :) neyse iyi akşamlar herkese .

Iyi geceler renktaşım.

Adminin küfür serbest dediği konuda en küfür edilesi kişiye biri şunu s.ksin yazılı fotoğraf paylaştığım için ceza yedim . Bu yüzden güzelim konuyu kaçırdım . Ceza yemem kesinlikle adaletsiz oldu ama canlar sağolsun şunu kabul etmelisiniz ki bir çoğunuzun içinden o lafı demek geçti ve laf gediğine cuk oturdu :) . Sonuç olarak burda da tatlı olaylar yaşanmış kim kazanmış anlayamadım @Alp Memduh Kalyoncu kardeşim KOYDUN MU ?

Puanlar

Üye puanlaması
AMK - 32
Uğur G. - 9

Jüri puanlaması (10 üzerinden)
İçerik : AMK - 7.5, Uğur - 5
Özgünlük : AMK - 9, Uğur - 9
Akıcılık : AMK - 6.5, Uğur - 5
Yazım Kalitesi : AMK - 5, Uğur - 6

Toplam puanlar :

AMK - 60 puan
Uğur - 34 puan

Kazanan @Alp Memduh Kalyoncu 'yu tebrik ederiz.

Eksi oy kullanmak agir olmus

Adamlarla dalga gecmissiniz ben olsam bu puanlardan sonra bir daha foruma yazmam

Utanirim ve eve kapanirim

Üst Alt