Kalp Kırana Bigün Başka Biri Aynı Seyi Yaşatır Mı? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kalp Kırana Bigün Başka Biri Aynı Seyi Yaşatır Mı?

ben baya bi yıkılmış durumdayım,yaklaşık 1 saat öncee bi gerceği öğrendim....ilişkiler mesele...kalbi fena halde kıran gercekten mutlu oluyo mu bu hayatta?

başkası yaşatır yaşatmasına da bundan senin haberi olmayabilir

olsa bile seni ne kadar tatmin eder bilemiyorum altan

Kimse yaşattığını yasamadan ölmez sergen o yaşamasa bile colugu çocuğu yaşar o etkilenir ama belki de 10 sene sonra diyeceksin ki vaybe ne salakmisim neler takmisim diyeceksin.

SM-A520F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

aşk acısı çekeni götüreceksin kokoreççiye basacaksın acılı kokoreci çatlayıncaya kadar yedireceksin sabaha kadar tuvaletten çıkamayacak basen sancısını çekecek sonra da bir temiz yaş sopa ile döveceksin . acı macı kalmayacak .
bu kadar büyütmeyin kızları . değmiyor yaşayınca öğreneceksiniz. istisnalar hariç olmak kaydıyla kalbe dokunabilen kız nadirdir hele bu zamanda.

La Sergi senin su kiz ile ugrastigin kadar ben Angelina Jolie ile ugrassam veya Jennifer Aniston ile ugrassam simdiye duduklediydim :D
Takintili birisin galiba? Dunyada kizmi yok la, tak sepeti koluna herkes kendi yoluna...

UNUTMA: 'Bize her sevdadan geriye kalan sadece GALATASARAY'!

Not: Aldatma maldatma da yok, kiz sana 50 kere dedi 'istemiyorum' diye, hala kizin pesindesin... Bunun er yada gec olacagi belliydi kusura bakma!

aşk acısı çekeni götüreceksin kokoreççiye basacaksın acılı kokoreci çatlayıncaya kadar yedireceksin sabaha kadar tuvaletten çıkamayacak basen sancısını çekecek sonra da bir temiz yaş sopa ile döveceksin . acı macı kalmayacak .
bu kadar büyütmeyin kızları . değmiyor yaşayınca öğreneceksiniz. istisnalar hariç olmak kaydıyla kalbe dokunabilen kız nadirdir hele bu zamanda.

:ka21:

a1691g.jpg

La Sergi senin su kiz ile ugrastigin kadar ben Angelina Jolie ile ugrassam veya Jennifer Aniston ile ugrassam simdiye duduklediydim :D
Takintili birisin galiba? Dunyada kizmi yok la, tak sepeti koluna herkes kendi yoluna...

UNUTMA: 'Bize her sevdadan geriye kalan sadece GALATASARAY'!

Not: Aldatma maldatma da yok, kiz sana 50 kere dedi 'istemiyorum' diye, hala kizin pesindesin... Bunun er yada gec olacagi belliydi kusura bakma!
mevzu isteyip istememek degilki,yalanlar var ortada

Üst Alt