Kamuoyuna | ultrAslan


Sevgili GalatasaraylılarBilindiği gibi Colin Kazım Fenerbahçe’den Galatasaray’a transfer olmuştur geldiği kulüpteki yaşantısı, davranışları ve kötü imajı ile tanınan ve sık sık gördüğü kırmızı kartlarla takımını en hayati maçlarda yalnız bırakmayı alışkanlık haline getirmiş bu oyuncunun teknik direktörümüz Georghe Hagi tarafından mutlaka alınmak istenmesi kendisi hakkındaki olumlu görüşlerimizi zedelemiştir.Elbetteki Galatasaray’da transferi teknik direktör ister yönetim hayata geçirir ancak daha kısa bir süre önce disiplinsiz diye kendi evladımız kaptanımız Arda Turan’a bile ceza veren, Misimoviç, Jo, Keita gibi uluslararası yetenekleri gönderen yönetimimizin bu transferi gerçekleştirmesine akıl sır erdiremedik. Ne Colin Kazım'ın söz verip "yakında çocuğum olacak ben futbol oynamak istiyorum” demesi ne de Hagi'ye söz vermesi bu transferin gerçekleşmesini sağlamamalıydı.Tarihi örnek sporcu ve kaptanlarla dolu olan (Metin Oktay, Cüneyt Tanman, Bülent Korkmaz, Hakan Şükür) Galatasaray'ımızın bu oyuncuyu transfer etmesi saydığımız tüm kaptanlara da bir haksızlık olduğunu belirtir, ultrAslan olarak herkesi aklı selim davranmaya davet ederiz.Bugüne kadar olan ağırbaşlı ve soğuk kanlı duruşumuz kimseyi yanıltmasın, bizlere Galatasaray terbiyesi ve duruşunu öğreten tüm büyüklerimize ve yönetimimize bu öğrettiklerini hatırlatır buna da uygun davranmakları gerektiğini belirtiriz.

Anlaşılıyor ki bu işi yapamıyorsunuz...Oğuz ALTAYultrAslan Genel koordinatörüYaşasın GALATASARAYYaşasın BAĞIMSIZ ultrAslan
 
Sevgili Galatasaraylılar | ultrAslanSevgili GalatasaraylılarBilindiği gibi Colin Kazım Fenerbahçe’den Galatasaray’a transfer olmuştur geldiği kulüpteki yaşantısı, davranışları ve kötü imajı ile tanınan ve sık sık gördüğü kırmızı kartlarla takımını en hayati maçlarda yalnız bırakmayı alışkanlık haline getirmiş bu oyuncunun teknik direktörümüz Georghe Hagi tarafından mutlaka alınmak istenmesi kendisi hakkındaki olumlu görüşlerimizi zedelemiştir.Elbetteki Galatasaray’da transferi teknik direktör ister yönetim hayata geçirir ancak daha kısa bir süre önce disiplinsiz diye kendi evladımız kaptanımız Arda Turan’a bile ceza veren, Misimoviç, Jo, Keita gibi uluslararası yetenekleri gönderen yönetimimizin bu transferi gerçekleştirmesine akıl sır erdiremedik. Ne Colin Kazım'ın söz verip "yakında çocuğum olacak ben futbol oynamak istiyorum” demesi ne de Hagi'ye söz vermesi bu transferin gerçekleşmesini sağlamamalıydı.Tarihi örnek sporcu ve kaptanlarla dolu olan (Metin Oktay, Cüneyt Tanman, Bülent Korkmaz, Hakan Şükür) Galatasaray'ımızın bu oyuncuyu transfer etmesi saydığımız tüm kaptanlara da bir haksızlık olduğunu belirtir, ultrAslan olarak herkesi aklı selim davranmaya davet ederiz.Bugüne kadar olan ağırbaşlı ve soğuk kanlı duruşumuz kimseyi yanıltmasın, bizlere Galatasaray terbiyesi ve duruşunu öğreten tüm büyüklerimize ve yönetimimize bu öğrettiklerini hatırlatır buna da uygun davranmakları gerektiğini belirtiriz.Anlaşılıyor ki bu işi yapamıyorsunuz...Oğuz ALTAY

ultrAslan Genel koordinatörüYaşasın GALATASARAY

Yaşasın BAĞIMSIZ ultrAslanualogo.gif
 
Cevap: Kamuoyuna | ultrAslanBen inanmıyorum adam olacaklarına.Arda,Jo gibi adamları yuhalayanlar zaten bunlardı.Burada direkt futbolcuya çakmışlar.Gene yuvarlak laflar.Az erkek olsunlar yönetime sallasınlar Kazım'a değil.
 
Cevap: Sevgili Galatasaraylılar | ultrAslanKelepçe satın alıp sahaya atarsanız büyük bir vizyon sergilemiş olursunuz ilk maçta. Bir de üstüne beste Kazım'a. Fener maçında biletlerinizi de peşkeş çekmeye devam ettinizmiydi ımmmh mis gibi Galatasaray ruhu kokutursunuz TTA'yı.
 
Cevap: Kamuoyuna | ultrAslanHelal olsun , harika bir bildiri. Gercekten ultrAslanda bu kan degisikligi ise yaramis gibi gozukuyor. Hadi bakalim umarim devami gelir...Metin gibi oynayin dedik, adamlar kelepce aldi geldi
 
Cevap: Sevgili Galatasaraylılar | ultrAslanArda'yı yuhalayan ''BAĞIMSIZ'' ultraslan Yeni gelen bir oyuncuyu daha hiçbirşey belli değilken silebilmeyi başarmış.BAĞIMSIZ Ultraslan yönetimi statta istifaya çağırsında görelim böyle oraya buraya yazmakla olmuyor bu işler..
 
Cevap: Kamuoyuna | ultrAslanEğer bu transferden anladılarsa işi yapamadıklarını gerçekten yazık. Diğer transfer hamlelerine oranla çok daha potansiyelli bir hamle bu. Yüzeysel bakmakta üstümüze yok.
 
Cevap: Kamuoyuna | ultrAslanEğer bu yazıyı yazıp Galatasaray etiğinden bahsediyorlarsa Kazım'a maçlarda ya da antrenmanlarda tek laf etmemeliler.
 
Cevap: Kamuoyuna | ultrAslan"Askimiz renklere, sizlere degil" diyorsan formayi Aziz Yildirim'da giyse destekleyeceksin arkadas. Aksi takdirde kendinle celisirsin..Kazim'in fenerbahce formasi giydigi zamanlarda karistirdigi haltlar beni zerre kadar ilgilendirmiyor. Benim icin Kazim'in ne yaptigi degil, bundan sonra sari kirmizi forma icin "ne yapacagi" onemli. Insanlar gecmiste yaptiklari seyler yuzunden diskrimine edilemezler. Her insan degisebilir. Keza Kazim'da kendin kanitlamak icin sans istiyor. Zaman herseyi gosterir.
 
Cevap: Kamuoyuna | ultrAslanYönetim yalakası diye ultrAslan'a genel olarak giydirme yapanlara kapağı takmış ama bu yazı, onun hakkını veririm.
 
Üst Alt