Kamuoyuna | ultrAslan - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kamuoyuna | ultrAslan

Cevap: Kamuoyuna | ultrAslan

Ultraslan, rüzgara göre yelken açanlardan başkası değil, yarın yönetimi alkışlarlar arena'da..

Galatasaray terbiyesi ve duruşu

Maç sırasında kendi oyuncusunu yuhalatan,

Yapamadığı tezahürtala takıma hiçbir katkısı olmayan,

Kendi arasında bile organize olamayan ve bu yüzden hiçbir maçta tek ses motive edici bir ses duyamadığımız,

Şimdi Galatasaraın kendi evladı diye bahsettikleri Arda yı Galatasaraydan soğutan taraftar topluluğunun yaptığı açıklamada Galatasaray terbiyesi ve duruşu" betimlemesini kullanması ne yalan söyliyeyim çok duygusal geldi bana şimdi ağlayacağım !!!

Hala daha yok efendim kazım akıllanmış olabilir tecrübelenmiş olabilir özel hayatından bize ne formamızı giydiyse bundan sonra bize diyecek birşey yok diyen arakadaşlara söylüyorum. Durumun vahametini anlayamıyorsunuz çok küçük bir pencereden olaylara bakıyorsunuz.

Adam Ferrari'yi alıyor Gökhan Zan'ı gönderiyor hop biz kapıyoruz, Quaresma'yı alıyor Serdar Özkan'a yol veriyor hop biz kapıyoruz, Stoch ile Dia'yı alıyor hadi yarım sezon daha Kazım'a şans veriyor gene şutluyor onu da biz kapıyoruz. Bu sizi memnun ediyorsa diyecek laf yok. fb bjk eskisi diyorum bunu kastediyorum hala daha bana Emre Aşık örneği veriliyor Semih gelse ona da mı fb eskisi diyeceksin deniyor.

Bu forma Baliç'i, Revivo'yu, Abdullah'ı gördü. Revivo aynı Kazım gibi transfer edildi hatta. Ama bu tarz bir düşüklük hiçbir zaman gösterilmedi. Fenerden alamadık bekledik ki serbest bıraksınlar.

Bu aldığımız adamları ben size şöyle tarif edeyim. Aydın Yılmaz'ı Barış'ı Mustafa Sarp'ı yerlerine daha iyi adamlar alıp serbest bırakıyoruz bjk fb hemen gidip kapıyor. Biz ne yaparız? Dalga geçeriz değil mi. Onlar da bizimle iki senedir dalga geçiyorlar işte. Hadi adamlar top oynasa anlayacağım da aynı tas aynı hamam senelerdir devam. Benim taraftarım da zil takacak neredeyse bu kazım geldi diye. Ne kadar transfere meraklıymışsınız...

açılış maçında yönetim istifa diye inetsinler stadı

belki böyle bir rezillik son erdirir bu yönetimi...

Güzel bir manifesto. uA için yersiz eleştiri yapanlar ve Yönetimin uşağı diyenlerede cevap niteliği olmuştur umarım.

Bir Demirören'e bakıyorum kulübü resmen batırmadığı kaldı , kendine dünyaları borçlandırdı.Ama yıldız oyuncu aldı diye her şey güllük gülistanlık.Bir de Adnan Polat'a bakıyorum en zor zamanda geldi sahip çıktı bu takıma.Hataları tabiki var ama ekonomik olarak birçok radikal hamleler yaptı.Gel gör ki takım kötü diye yerden yere vuruluyor.:( Türkiye gerçekleri bu işte kimse buz dağının görünmeyen kısmına bakmaz siz yuhalayın Polat'ı yakışır tıpki rakip takım top çevirirken oley çektiğiniz gibi.

Üst Alt