Kanatlar Allah'a emanet | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kanatlar Allah'a emanet

Keita satildi, Kewell gitti, Pino zaten gidecek, Arda'da gidiyor..

Elimizde kanat oynayabilecek Aydin, Kazim ve Sabri kaldi.

Acil hem sag ve hem sol kanada transfer sart. hemde bunlardan biri mutlaka yerli ve kaliteli olmali.

Cevap: Kanatlar Allah'a emanet

Pino için 2.bir şans doğmuş olabilir.O da biraz akıllansa gerçekten çok faydalı bir oyuncu olacak.

Ama kanat gerçekten şart.Volkan Şen umarım alınır,gerçekten lazım.

birşey söyleyecegim. Elmander geldiginde herkes çerez niyetine geldi dedi bakıyorum yıldız oyuncu yine yok. tamam selçuk falan iyi transferler yapıldı ama hala eksik yönümüz çok. yok kampa yetişcek yok oraya yetişcek. yapcaksanız yapın artık.

Arda gitsin kendisini kurtarsın ya Galatasaray çok önemli değil yeterki Ntvspor da falan izleyelim Barça ya karşı oynasın Real'e karşı oynasın yeter bize.

Takım iskeletiymiş Avrupaya sağlam takım hazırlmakmış banane alırız 25 30 yabancı oynatırız.

Yerli kanat olmadığına göre acil 2 yabancı kanat almalıyız. Biri Keita biri Arshavin olsa. :eek:

Berkin'in potansiyeli yüksek ama güvenip oynatır mı Fatih hoca bilmiyorum.Yerli bir kanat oyuncusu lazım kesinlikle.Hiç beğenmesem de Volkan Şen'den başka alternatif yok memlekette.Ne yapıp edip almak lazım.

Hacı o kaltede yerli kimi alabiliriz can sıkıntısı o.Ülkede adam gibi adam yok 2 topa vurana 5 milyon euro istiyorlar.

Nasıl çözülecek bukadar eksiklik merak ediyorum.

Yerli alamayız zaten, Sabri bek'e geçer, Eboue'den vazgeçilir. Mecburen sağ açıkda Kazım oynayacak. Diğer 2 bölgeye de yabancı transfer yapacağız.

Kazım - TR - TR

Baros

gibi görünüyor.

En iyisi bir tane 10 numara alıp, 4-3-1-2'ye dönmek

Tabi 4-3-1-2 oynamak için bir sol bek şart, orta saha kanadı olmacağından beklerin sürekli ileri çıkması gerekiyor, bu da Hakan Balta ile imkansız ..

yönetimin isi zor oldu vallah...taraftarlar stadyumu dolduran isimi beklerken, stadyumu yüzde elli dolduran oyuncuyu satti.

Üst Alt