Kandil Gününde İçki İçen Pegasus Çalışanının Hikayesi - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kandil Gününde İçki İçen Pegasus Çalışanının Hikayesi

Hatrında kaldığı kadarını yazsana burada bende göreyim
Konunun üstüne konusuruz hem
Hatayspor maçında son dakikada Icardi'nin ayağına basma var. O anlarda yeniliyoruz diye çok sinirliydim. Evdeki Fenerlilere laf yetiştiriyordum. Net görmedim. Ekrana baktığım anda kale arkası görüntüsü veriliyordu. Basıldığını görmedim. Icardi yere düşünce ağrısı oldu kendini bıraktı sandım. Çünkü haftalardır iğnelerle oynuyor lafı dönüp duruyordu. Ben de evdekilere de sinirlenince ilgilenmeyim diye TV'ye de bakmadım foruma girdim konuya girer girmez bir iki tanesi penalti diye bağırıyor. Ben de sinirlendim sadece o görüntülerden yola çıkarak penaltı değil dedim. Galatasaray düşmanı oldum, hain oldum. Şutladilar.

Sonradan Erman Toroğlu da yayında pozisyonu izlemeden gec geç geç geç penaltı değil dedi. Bizi Fenerbahçeli salaklardan farklı kılan gerçekçi oluşumuz ama forum maalesef antu gibi oluyor. Mesajlarını paylaşa paylaşa onlara benzemeye başladık.

Hatayspor maçında son dakikada Icardi'nin ayağına basma var. O anlarda yeniliyoruz diye çok sinirliydim. Evdeki Fenerlilere laf yetiştiriyordum. Net görmedim. Ekrana baktığım anda kale arkası görüntüsü veriliyordu. Basıldığını görmedim. Icardi yere düşünce ağrısı oldu kendini bıraktı sandım. Çünkü haftalardır iğnelerle oynuyor lafı dönüp duruyordu. Ben de evdekilere de sinirlenince ilgilenmeyim diye TV'ye de bakmadım foruma girdim konuya girer girmez bir iki tanesi penalti diye bağırıyor. Ben de sinirlendim sadece o görüntülerden yola çıkarak penaltı değil dedim. Galatasaray düşmanı oldum, hain oldum. Şutladilar.

Sonradan Erman Toroğlu da yayında pozisyonu izlemeden gec geç geç geç penaltı değil dedi. Bizi Fenerbahçeli salaklardan farklı kılan gerçekçi oluşumuz ama forum maalesef antu gibi oluyor. Mesajlarını paylaşa paylaşa onlara benzemeye başladık.
Seni severim üstad bilirsin
Fakat objektif olmak gerekirse bir hayin gibi konusmussun
Türk spor tarihinde daha net bir penaltı daha yoktu
Umarım görevli arkdaşlar gereğini yapar çünkü görünen o ki ıslah olmamıssın halen

Seni severim üstad bilirsin
Fakat objektif olmak gerekirse bir hayin gibi konusmussun
Türk spor tarihinde daha net bir penaltı daha yoktu
Umarım görevli arkdaşlar gereğini yapar çünkü görünen o ki ıslah olmamıssın halen
Ben savunmamda şunu da dedim. Diyelim ki penaltı ya da değil. Ben penaltı değil dedim diye niye şutlandım. Görüş bu. Demek kahvede izlesem dayak yiyeceğim. Barbarlık bu resmen. Düşünce suçlusu oldum.

Herkes musluman mi olmasi lazim bu ulkede? Biraz saygi, burasi Iran yada herhangi bir zavalli arap ulkesi olmayacak!! Isteyen istedigi gibi dinini yasar Katar'daki Dunya kupasini hatirladim! Otellerdeki barlar acik bir sekilde icki satiyor ama Musluman olma ihtimalin olmasi durumunda kirbac cezasi yiyorsun! Nasil bir gerilik bu! ....

p.s> Buarada yaptiginin dogru yada yanlis oldugunu yargilama hakkini kendimde gormuyorum...Atalarimiz derki "Her koyun kendi bacagindan asilir".

Herkes birbirine saygı gösterecek
Ama saygı adı altında kimse de kimseye baskı uygulamaya kalkmayacak
İnanmıyorsan ramazanda da içersin, kadir gecesinde de, kimse karışamaz
Ama sen de içki içerken kadir gecesinden bahsederek alaya alıyormuş gibi yapmayacaksın
Bence anca böyle gelişebiliriz

Herkes birbirine saygı gösterecek
Ama saygı adı altında kimse de kimseye baskı uygulamaya kalkmayacak
İnanmıyorsan ramazanda da içersin, kadir gecesinde de, kimse karışamaz
Ama sen de içki içerken kadir gecesinden bahsederek alaya alıyormuş gibi yapmayacaksın
Bence anca böyle gelişebiliriz
Herkes birbirine saygı göstermek zorunda Mahir abi.Herkes aynı görüşe aynı inanca sahip olmak zorunda değil.Dediğin gibi o zaman sessiz 1 şekilde alay etmeden içselerdi kimsenin de umrunda olmazdı..

Üst Alt