Üye Görüşü - Kankaları Kesecek, Wesley'î ve Kanatları Kullanacak Bir Hoca Lazım! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Üye Görüşü Kankaları Kesecek, Wesley'î ve Kanatları Kullanacak Bir Hoca Lazım!

sneijder gidicek dicek sen de eywallah dicen oyle mi

gimme some

Ben realist bakıyorum duruma. Hem saha içi hem saha dışı olaylar pek iç açıcı değil. Bu demek değil ki anadolu takımına dönelim.

Alırsın 2 sağlam forvet. Göbeğe koyarsın Melo - Birhan solda Bruma sağda Olcan ligin yine tozunu attırırsın. En azından verdiğin paraya değer çöpe atmazsın.

ya yıllarca vasat topcuları yeni hagi diye kakaladılar

taraftar da enteresan,ulan bulmsun böyle bi herifi pamuklara sarmamız gerekirken satalım diyorsunuz

ayıp yav

Ben realist bakıyorum duruma. Hem saha içi hem saha dışı olaylar pek iç açıcı değil. Bu demek değil ki anadolu takımına dönelim.

Alırsın 2 sağlam forvet. Göbeğe koyarsın Melo - Birhan solda Bruma sağda Olcan ligin yine tozunu attırırsın. En azından verdiğin paraya değer çöpe atmazsın.

5 para etmez bir ligin tozunu attirsan ne olacak attirmasan ne olacak ,hic mi attirmamisiz daha once

sneijder'i bu takimda izlemek daha onemli degil mi?

5 para etmez bir ligin tozunu attirsan ne olacak attirmasan ne olacak ,hic mi attirmamisiz daha once

sneijder'i bu takimda izlemek daha onemli degil mi?

Tabii ki de öyle bak mesela canım çekti şu anda kuşlara attığı golleri izliyorum yine heycanlanıyorum anasını satim.

Şunuda yapabilir 4-2-3-1 ile Sneijderden maximum verim almayı deniyebilir. Ben Sneijder düşmanı değilim hocam yanlış anlaşılmasın olabilecek ihtimal üzerinden yorum yapıyorum.

Ya uzun lafın kısası Burak ile Selçuk takımdan kesilsin zaten takım toplarlanır.

Bir yabanci teknik adam gelirse son yapacagi is Burak´i kesmek olur. Lakin, bu yabanci hocalar bu cocugun boyuna postuna, ve artis artis hareketlerine bayiliyorlar galiba. Adam bunlarin gözlerini güzel boyuyor. Bir oyuncunun üzerine takimi kuracak teknik adam yerine, nazi ruhlu, dissiplini iliklerine kadar benimsemis, kimseye taviz vermeyen bir teknik adam isterim. Feldkamp gibi, ama artik almanyada da böyle saglam adam yetismiyor.

sen bu mesaji yazdiktan sonra Burak;

2014/2015
37Mac 22gol 5Asist

2015/2016
Turkiye 17 Mac 10gol 1Asist
Cin 17 Mac 11gol 3asist

sen bu mesaji yazdiktan sonra Burak;

2014/2015
37Mac 22gol 5Asist

2015/2016
Turkiye 17 Mac 10gol 1Asist
Cin 17 Mac 11gol 3asist

Burak Yilmaz geldiginde karsiydim. Onyadiginda karsiydim. Velakin Burak Yilmaz´a karsi üretilen lince de karsiydim. Burak Yilmaz takimdaki agbabalar arasinda, fizik olarak futbolcuya benzeyen tek oyuncuydu o dönem. Bunu gidince de yazdim. Takim oyununu ciddi anlamda yoran ve zedeleyen bir oyuncu. Ama ondan beterleri vardi ki, bunu da yazdik. Burak´in adale sakatligina ragmen bile ayakta durabilmesi beni sasirtmiyor... En son gitmesi gerekiyordu, ilk olarak gitti. Burak Yilmaz acisindan özet budur.

Ama Galatasaray´in özüne dönmesi icin gitmesi elzemdi.

Üst Alt