KAP' a yapılan Görüşmelere İlişkin Bildirimler hakkında... - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

KAP' a yapılan Görüşmelere İlişkin Bildirimler hakkında...

Cevap: KAP' a yapılan Görüşmelere İlişkin Bildirimler hakkında...

cok güzel bir arastirma.kesinlesmemis bir sey yoksa Kap a bence bildirilmez.kac futbolcuyla ve kulübüyle görüsülmüs hangisini bildirmisler KAP a? transfer kesinlesmiski bildiriliyor Kap a

Görüşmelere ilişkin bildirimler

Madde 11- Bu Tebliğ kapsamında özel durum açıklaması yapılması sonucunu

doğuracak iş ve işlemlere veya görüşmelere ilişkin olarak; görüşmelerin başlangıcında,

kesinleşen hususlarda her aşamada ve sonuç aşamasında özel durum açıklaması yapılması

zorunludur.

Bana göre:

Tek bir yere odaklanırsak anlamak istedigimiz gibi anlarız olayı.Burda ne diyor:Görüşmelerin başlangıcında,kesinleşen hususlarda ( her aşamada ) özel durum açıklaması yapılması gerekir diyor.Galatasaray ne yaptı görüşmelerin başladığını açıkladı , ne demek bu sadece olayın bir aşamasını açıkladı yani transfer gerçekleşmeyebilirde ve gerçekleşmesede kulüp ceza almaz çünkü transfer kesinleşti diye bir açıklama yok ortada! Şimdiden taraftarı böyle şeylere alıştırmayalım herkez herşeye hazırlklı olsun ki sonuçta hüsrana uğramayalım !...

Görüşmelere ilişkin bildirimler

Madde 11- Bu Tebliğ kapsamında özel durum açıklaması yapılması sonucunu

doğuracak iş ve işlemlere veya görüşmelere ilişkin olarak; görüşmelerin başlangıcında,

kesinleşen hususlarda her aşamada ve sonuç aşamasında özel durum açıklaması yapılması

zorunludur.

Bana göre:

Tek bir yere odaklanırsak anlamak istedigimiz gibi anlarız olayı.Burda ne diyor:Görüşmelerin başlangıcında,kesinleşen hususlarda ( her aşamada ) özel durum açıklaması yapılması gerekir diyor.Galatasaray ne yaptı görüşmelerin başladığını açıkladı , ne demek bu sadece olayın bir aşamasını açıkladı yani transfer gerçekleşmeyebilirde ve gerçekleşmesede kulüp ceza almaz çünkü transfer kesinleşti diye bir açıklama yok ortada! Şimdiden taraftarı böyle şeylere alıştırmayalım herkez herşeye hazırlklı olsun ki sonuçta hüsrana uğramayalım !...

Eğer dün gün içinde KAP'a bildirim yapılsaydı evet bi ihtimal görüşme aşamasındaydık (bildirilmiyorda bildirildi diyelim). Ancak görüşmeler bittikten sonra bildirildiği için ve şimdiye kadar KAP'a bildirilipde olmayan transfer yok. Yinede insan ama diyobiliyor işte isimler bunlar olunca.

açıklama gelir 2 güne bakalım.

Borsaya Bildirmek, Bitti Anlamına mı Gelir?

Arkadaşlar merak ettiğim bir konu var. Borsaya "xxx ile transfer görüşmelerine başlanmıştır" denilen bir oyuncuda, Galatasaray veya Beşiktaş'ta herhangi bir sorun çıkıp, açıklanmayan bir transfer oldu mu?

Cevap: Borsaya Bildirmek, Bitti Anlamına mı Gelir?

Galatasaray'ın şu ana kadar Kap'a bildirip bünyesine katmadığı oyuncu bulunmuyor. Resmi açıklama gelene kadar çeşitli medya organlarında olumlu yada olumsuz haberler çıkması muhtemeldir.

Cevap: Borsaya Bildirmek, Bitti Anlamına mı Gelir?

Biz bugune kadar 17 oyuncu bildirmisiz bu sekilde, hepsini de aldik.

Bjk'de ise Fernandes olmadi, Forlan'i bildirdiler mi onu hatirlamiyorum.

Fernandes transferi oldu.Valencia'nın isteği üzerine 1 Temmuz'da açıklanacakmış.Borsaya bildirilip gerçekleşmeyen transfer hatırlamıyorum ben.

Üst Alt