Kapanan Defter Yeniden Açıldı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
1566907587570.png

Sarı-kırmızılılarda teknik direktör Fatih Terim’in orta sahaya takviye isteğini dile getirmesinden sonra Taylan Antalyalı konusu yeniden açıldı.

Yabancı kontenjanının sınırlı olması nedeniyle orta alanda kulübeyi zenginleştirmek isteyen sarı-kırmızılar, Erzurumsporlu futbolcu için temaslara başladı. 24 yaşındaki futbolcu için Doğu ekibine 4 milyon lira teklif edildiği öğrenildi.

Milliyet

fatih_terim_talimati_verdi_kapanan_defter_acildi_h11679_fba0d.jpg

Fatih Terim'in orta sahaya takviye isteğini dile getirmesinden sonra Taylan Antalyalı konusu yeniden açıldı.

Sarı-kırmızılılarda teknik direktör Fatih Terim'in orta sahaya takviye isteğini dile getirmesinden sonra Taylan Antalyalı konusu yeniden açıldı.

Yabancı kontenjanının sınırlı olması nedeniyle orta alanda kulübeyi zenginleştirmek isteyen sarı-kırmızılar, Erzurumsporlu futbolcu için temaslara başladı.

24 yaşındaki futbolcu için Doğu ekibine 4 milyon lira teklif edildiği öğrenildi.

Milliyet

Normalde Taylan ismi ile alip veremedigim birsey yok ama böyle adamlarin GS ile adi gecmesine bir isyandir o yazdiklarim..
Renktaş 4 milyon lira bir şey değil şu aşamada. Umarım 4 milyona bırakırlar diyorum şu anda. Transfer sezonu açıldığı zamanlarda istememiştim ilk ismi gündeme geldiğinde. Ama Seri'den aradığımızı bulamamamız ve Seri'nin alternatifinin Selçuk olması düşündürücü. Taylan-Seri-Selçuk yapabiliriz 8 numara rotasyonunu. Taylan bize gelirse Seri'den kötü oynamaz o yüzden ilk sıraya onu yazdım. Taylan veya Mehmet Özcan gelsin isterim şu anda ama Mehmet Özcan'ı zamanında kesin bir dille yalanladığımıza göre Taylan gelebilir diye düşünüyorum. Keşke Mustafa Kapı'ya şans verilse veya paramız olsa da yerli bir 8 numara bulabilsek. Ama imkansız.

Renktaş 4 milyon lira bir şey değil şu aşamada. Umarım 4 milyona bırakırlar diyorum şu anda. Transfer sezonu açıldığı zamanlarda istememiştim ilk ismi gündeme geldiğinde. Ama Seri'den aradığımızı bulamamamız ve Seri'nin alternatifinin Selçuk olması düşündürücü. Taylan-Seri-Selçuk yapabiliriz 8 numara rotasyonunu. Taylan bize gelirse Seri'den kötü oynamaz o yüzden ilk sıraya onu yazdım. Taylan veya Mehmet Özcan gelsin isterim şu anda ama Mehmet Özcan'ı zamanında kesin bir dille yalanladığımıza göre Taylan gelebilir diye düşünüyorum. Keşke Mustafa Kapı'ya şans verilse veya paramız olsa da yerli bir 8 numara bulabilsek. Ama imkansız.

Tamam güzelde su anda topcu satmadan birak 4 milyon tl yi 4 milyon venezuela bolivari bile veremeyiz. Dönüp dolasip gitmiyor diye su cagneye küfür ediyorum elimiz kolumuz baglandi resmen.

Tamam güzelde su anda topcu satmadan birak 4 milyon tl yi 4 milyon venezuela bolivari bile veremeyiz. Dönüp dolasip gitmiyor diye su cagneye küfür ediyorum elimiz kolumuz baglandi resmen.
Ya illa birisi gidecek son 2-3 günde. Yunus, Linnes, Nagatomo, Donk, her ihtimale karşı Diagne, Belhanda vs. satılabilir. Şu anda 1.42 milyon euro eksideyiz. Hadi diyelim 4 milyon lira verdik buna. 620 bin euro ediyor güncel kurla aşağı yukarı. 2.02 milyon euro eksiye geçmiş oluyoruz. Biz de zaten yukarıda yazıdğım oyunculardan birisini, hatta ikisini satacağız. Satmak zorundayız. Çünkü Luyindama listeye yazılamıyor. Yukarıda yazdığım oyuncuların hangi ikisini satarsan sat en az 5-6 milyon euro eder. Falcao'ya 4 versek geriye 2 milyon alıyor. Onunla da eksiyi 0'a çevirmiş oluruz. Rahat olalım o yüzden.

Üst Alt