Kapatmaya Uğraşıyorlar - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kapatmaya Uğraşıyorlar

Cevap: Kapatmaya uğraşıyorlar

cavusoglu dangalagi diyorki;ligtv decoderlerinin %40 ni fb liler olusturuyormus.bak sen :) gs-bjk-ts noluyormus diyen yok

spor bakani zirt pirt ciliyor,sonra MALI basbakanla görüsüyor kapali kapilar ardinda.tüm mdeya arkalarinda,taraftar yürür miting yapar.bunlara bakinca bu serefsizler düsmez diyorum.insallah düser

Fb'nin süreci aynı Juveninki gibi işliyor . Bire bir ... Aynı ...

Juvenin şike olayı patlar patlamaz ;

İtalya'da da siyasiler işin içine giriyor [burada bakanların işin içine girmesi gibi] ,

İtalya federasyonu düşürmüyor [burada da MAA kıvırıyor , düşürmemeye çalışıyor]

Torino şehrinin en büyük gelir kapısı , Juve'nin sponsoru FİAT sponsorluktan çekilmeyi ve fabrikalarını kapatmayı tehtid ediyor [Torino'da 1000lerce kişinin ekmek kapısı olduğu fabrikalar] [buradaki digiturk'ün tehtid etmesi gibi]

Hatta Juve başkanı + İtalya başbakanı UEFA yı ziyarete gidiyorlar ; ama UEFA'nın tavrı net oluyor .

Ya düşürün ; ya da hem İtalya milli takımını hem de bütün kulüplerinizi ulusal turnuvalardan men ederiz diyor . Bunun üzerine İtalya F.Federasyonu Juve'yi şike şike düşürüyor .

Fenerbahce'nin kurtulması im-kan-sız.

Fb'nin süreci aynı Juveninki gibi işliyor . Bire bir ... Aynı ...

Juvenin şike olayı patlar patlamaz ;

İtalya'da da siyasiler işin içine giriyor [burada bakanların işin içine girmesi gibi] ,

İtalya federasyonu düşürmüyor [burada da MAA kıvırıyor , düşürmemeye çalışıyor]

Torino şehrinin en büyük gelir kapısı , Juve'nin sponsoru FİAT sponsorluktan çekilmeyi ve fabrikalarını kapatmayı tehtid ediyor [Torino'da 1000lerce kişinin ekmek kapısı olduğu fabrikalar] [buradaki digiturk'ün tehtid etmesi gibi]

Hatta Juve başkanı + İtalya başbakanı UEFA yı ziyarete gidiyorlar ; ama UEFA'nın tavrı net oluyor .

Ya düşürün ; ya da hem İtalya milli takımını hem de bütün kulüplerinizi ulusal turnuvalardan men ederiz diyor . Bunun üzerine İtalya F.Federasyonu Juve'yi şike şike düşürüyor .

Fenerbahce'nin kurtulması im-kan-sız.

:animation: süper renkdas

:animation: süper renkdas

Muhammet abi sağolsun :)

Dünya futbolunun lider ülkelerinden İtalya'nın , en pahalı 3 liginden biri olan Serie-A liginin , en fazla şampiyon olmuş , en çok taraftara sahip takımı koskoca Juventus'un gözünün yaşına bakmayan UEFA , Fenerbahçeyi mi şeyine takar yaa :asd:

peki bu 58.madde degisirse?

Hiç bir ülkede böyle bir ağır madde yok dedikleri 58.madde değil .

Şike yapanların aldıkları ağır hapis cezaları ile ilgili diyorlardı onu .

2. Soruna geleyim ;

58. Madde değiştirilirse ne olur ?

Fb ve diğer şikeciler düşmez , ve UEFA ve FİFA Türk milli takımı dahil bütün Türk takımlarını en az 5 sene men eder ve bizler 5 sene kendi aramızda oynarız . [işte ben buna ihtimal vermiyorum . kimsenin g.tü yemez bunu yapmaya ]

Değişmez beyler o madde, değişemez yok öyle Dünya !

Sen UEFA adlı kuruluşa bağlı isen, onun talimatnamelerini uygulaman ve kendinde de yer vermen gerekiyor. Yoksa UEFA'ya bağlı olduğumuz, bir üst kuruluşumuz olduğunu nasıl söyleyebiliriz ? Onların turnuvalarında nasıl boy gösterebiliriz ?

Bir şirket düşünün siz o şirketin elemanısınız. Yönetim kurulu kural koymuş 9 da iş başı diye, sen gidip o şirkette çalışıyorsan sıkıyorsa 10-11 gibi gitsene ?

Neyse işin özü Fenerbahçe denen klüp her türlü düşecektir, kendinizi buna yormayın. Muhammet Yaymaz'dı yanılmıyorsam, onun bilgilerine itibar edin gerisi boştur.

Hiç bir ülkede böyle bir ağır madde yok dedikleri 58.madde değil .

Şike yapanların aldıkları ağır hapis cezaları ile ilgili diyorlardı onu .

2. Soruna geleyim ;

58. Madde değiştirilirse ne olur ?

Fb ve diğer şikeciler düşmez , ve UEFA ve FİFA Türk milli takımı dahil bütün Türk takımlarını en az 5 sene men eder ve bizler 5 sene kendi aramızda oynarız . [işte ben buna ihtimal vermiyorum . kimsenin g.tü yemez bunu yapmaya ]

evet yani fb düserse ben zarar ederim diyen ligtv hicbir takim avrupaya gidemezse o ligi zaten izlemez.ve ozaman tam batarlar

Ligtv kendi parasinin derdinde.

Vallah hiç umrunda değildir bence Avrupadan men falan.

Kulubler baysa bir zarara uğrar Avrupa'ya gidemezse o da ligtvyi bağlamaz yani.

Avrupa'dan men durumu söz konusu olursa, afedersiniz bizim yani Galatasaray taraftarları öper öyle ligi öper. Ne diye izleriz biz ? Biz şampiyonluk falan özlemedik, biz Şampiyonlar Ligini özledik. Öyle durumda üstelik sadece biz değil Bjk ve Ts taraftarları da dahil ligi izlemeyi bırakıp, para vermeyeceklerdir. Yani o zaman maddi kayıp daha büyük olacaktır.

Avrupa'dan men durumu söz konusu olursa, afedersiniz bizim yani Galatasaray taraftarları öper öyle ligi öper. Ne diye izleriz biz ? Biz şampiyonluk falan özlemedik, biz Şampiyonlar Ligini özledik. Öyle durumda üstelik sadece biz değil Bjk ve Ts taraftarları da dahil ligi izlemeyi bırakıp, para vermeyeceklerdir. Yani o zaman maddi kayıp daha büyük olacaktır.

Biz bunu biliyoruz. Gel de anlat iste.

Sanki koca ulkenin ekonomisi febe düşerse batacakmis gibi gösteriyorlar.

Ligtv kendi parasinin derdinde.

Vallah hiç umrunda değildir bence Avrupadan men falan.

Kulubler baysa bir zarara uğrar Avrupa'ya gidemezse o da ligtvyi bağlamaz yani.

sence herkes decoder alirmi? bence basta galatasaraylilar olmak üzere kimse almaz.ayrica avrupada yoksan yabancilarida unutalim.ozaman yerli oyunculari izlemek iicn ne satda giderler nede ligtv alirlar

Biz bunu biliyoruz. Gel de anlat iste.

Sanki koca ulkenin ekonomisi febe düşerse batacakmis gibi gösteriyorlar.

O talimatnameyi değiştirmeye hiç kimsenin maçası yemez. Ben bunu bilir bunu söylerim. Biricik Fenerbahçe'leri bile olsa, onlar ligden düşünce zarar edeceklerini bilseler de yine de o talimatnameyi değiştiremezler.

benim anlaamdigim spor bakani neden zirp pirt tvlere cikip 58.madde degismeli küme düsme kalkmali diyor.o bilmiyormu uefanin talimatlarini?

O talimatnameyi değiştirmeye hiç kimsenin maçası yemez. Ben bunu bilir bunu söylerim. Biricik Fenerbahçe'leri bile olsa, onlar ligden düşünce zarar edeceklerini bilseler de yine de o talimatnameyi değiştiremezler.

Bencede değişmez. Ve sezon sonu düşer. Ama bu lig Bank Asya olmamalı. Volou bile 4. Lige düşüyorsa fenerin uzun yolu var.

Üst Alt